Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
İskilipli Mehmed Âtıf Hoca - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ' ımız Hakkında - Sivas Paylaşım > Sivaslı Önemli Şahsiyetler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivaslı Önemli Şahsiyetler Sivaslı Önemli Şahsiyetler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.01.2010, 18:11   #11
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: İskilipli Mehmed Âtıf Hoca

Atıf Hoca, Nihal Atsız, Necip Hablemitoğlu, Kazım Koyuncu, Mustafa Yıldızdoğan gibi şahsiyetlerin Sivaslilar.Net çatısı altında tanıtılması bana çok manasız geliyor. Bu gibi şahıslar belli idelojiler ekseninde zaten tanınıyor. Sivas ile nekadar alakaları var, Sivas'a ne faydaları yada zararları olmuş bilemiyorum. İdelojik fanatikliğin bir göstergesinden öteye geçmiyeceğine inanıyorum. İdelojik kimlikler üzerinden birilerine mesaj vermek yerine ortak noktaları bulmaya çalışsak çok daha faydalı olur kanatindeyim. Önemli Şahsiyetler başlığı altında Sivas'ın yetiştirdiği değerleri tanımak ve bu kişilerin sayısını arttırma yönünde çaba sarf etmek Sivas, Sivaslı ve sitemiz için daha yararlı olur.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.01.2010, 18:23   #12
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 19:58

Tecrübe Puanı: 4500 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
Ertugrul Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Atıf Hoca, Nihal Atsız, Necip Hablemitoğlu, Kazım Koyuncu, Mustafa Yıldızdoğan gibi şahsiyetlerin Sivaslilar.Net çatısı altında tanıtılması bana çok manasız geliyor. Bu gibi şahıslar belli idelojiler ekseninde zaten tanınıyor. Sivas ile nekadar alakaları var, Sivas'a ne faydaları yada zararları olmuş bilemiyorum. İdelojik fanatikliğin bir göstergesinden öteye geçmiyeceğine inanıyorum. İdelojik kimlikler üzerinden birilerine mesaj vermek yerine ortak noktaları bulmaya çalışsak çok daha faydalı olur kanatindeyim. Önemli Şahsiyetler başlığı altında Sivas'ın yetiştirdiği değerleri tanımak ve bu kişilerin sayısını arttırma yönünde çaba sarf etmek Sivas, Sivaslı ve sitemiz için daha yararlı olur.

O zaman Sivas disinda ki bütün konulari kapatin, bence sivaslinin Sivas disinda da bilmesi gerek cok sey var. Biz sadece sivasli degiliz, idelojik fikirleri olan, yargilayan, sorgulayan, Sivas disina da ilgisi olan kisileriz yani insaniz. Forumda sadece Sivas olsa idi site bu kadar üyeye sahip olamazdi.
Alt 05.02.2011, 22:39   #13
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 02:47

Tecrübe Puanı: 1307 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Dün İskilipli Atıf Hocanın şehadetinin yıldönümydü. Anadolumuza ışık saçan bu kutlu mü'mini rahmetle anıyoruz.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil