Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas İklimi Meyveciliğe Uygun - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.09.2009, 13:39   #11
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivas İklimi Meyveciliğe Uygun

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yiğiter Hocam bilmıyorum o kadarını İnşallah dediğin gibi olurda Sivas'a gelip , giderken yol boyu sararmış başaklar , çorak , nadasa bırakılmış topraklar yerine yemyeşil meyve ağaçları görürüz.

Birde bakmışsın aldıgımız meyve sularının üstünde Sivas yazıyor o zaman tam süper olur
bizler göremeyizde belki sizler görürsünüz
Alt 26.09.2009, 17:01   #12
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yiğiter Hocam bilmıyorum o kadarını İnşallah dediğin gibi olurda Sivas'a gelip , giderken yol boyu sararmış başaklar , çorak , nadasa bırakılmış topraklar yerine yemyeşil meyve ağaçları görürüz.

Birde bakmışsın aldıgımız meyve sularının üstünde Sivas yazıyor o zaman tam süper olur
İnşallah..
Dediğim gibi çiftçimizn kafasında Sivas'ta bir şey yetişmez düşüncesi taş gibi oturmuş..
O haberde geçen bodur ağaçlarda nasıl meyve yetişiyor size göstereceğim,resimleri bulayım.
Alt 14.02.2013, 12:43   #13
onarılı
Yeni Yiğido
NO AVATAR

onarılı Şuan onarılı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2013 17:12

Tecrübe Puanı: 0 onarılı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas kuzey doğusu (kelkit vadisi)karasal ve karadeniz iklimi özelliği gösteriyor,ben o bölgede kivi yetiştrilebileceğini düşünüyorum.
onarılı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.08.2015, 00:25   #14
salihosett
Yeni Yiğido
NO AVATAR

salihosett Şuan salihosett isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2015 00:25

Tecrübe Puanı: 0 salihosett FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivas iklimine meyvecilik uygundur ozellikle elma. hem soğuğa dayanıklı hem geç çiçek açarak dondan zarar görmez. Önce sivas a meyvecilik kültürü gelmeli bunun yolu da il ilçe tarım müdürlükleri ve ziraat odalarının örnek bahçe tesisleri kurarak başlaması gerekir.
salih özkurt meyve yetiştiricisi 05534083734
salihosett isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil