Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.07.2008, 10:29   #1
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 11:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 992 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Pfeil OKS sonuçları açıklandı

SINAV SONUCUNU ÖĞRENMEK İÇİN: [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

FEN, Anadolu ve meslek liselerine girmek isteyen yaklaşık 1 milyon öğrencinin heyecanla beklediği son Ortaöğretim Kurumları Sınavı (OKS) sonuçları açıklandı. Sonuçları, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, saat 10.00’da düzenleyeceği basın toplantısı ile duyuracak.

Bakanlık yetkilileri, sınavda 100 sorunun tamamını doğru yapan öğrenci sayısının yaklaşık 300 olduğunu, ancak diploma notu eklendikten sonra Türkiye birincisi olmaya hak kazanan öğrenci sayısının 100’ün altında kaldığını söyledi.

Adaylar, tercih işlemlerini, MEB'in [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] veya [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] adresli internet sitesinden yapabilecekler. Tercihler, veliler tarafından bireysel ya da ilgili okul müdürlükleri aracılığıyla 11-18 Temmuz 2008 tarihleri arasında yapılacak.

Sınav sonucuna göre adaylar için iki kez yerleştirme ve bir kez de tercihte yükselme işlemi yapılacak. Adaylar bir defa olmak kaydıyla 20 tercihte bulunacak. İkinci kez tercih işlemi yapılmayacak. İkinci yerleştirme ve tercihte yükselme işlemlerinde de aynı tercihler geçerli olacak.

Tercihlerin iptal edilmemesi için okulların e-kılavuzda yayınlanan kayıt-kabul şartlarını adayların dikkatle okumaları gerekiyor. Tercih yapacak her aday, okul aile birliğine 5 YTL ödeyecek.

Tercih sonuçları, 25 Temmuzda açıklanacak. Okullara kesin kayıtlardan sonra boş kalan okul kontenjanları 5 Ağustos 2008 tarihinde açıklanacak ve ikinci yerleştirme için başvurular 6-10 Ağustos 2008 arasında alınacak. İkinci yerleştirme sonuçları da 15 Ağustos 2008'de açıklanacak. 23 Ağustosta ise ikinci yerleştirme sonucuna göre boş kalan kontenjanlar ilan edilecek.

Kontenjan boşluklarını doldurmak için sadece adayın tercihinde yükselme veya yerinde kalmaya yönelik uygulanacak tercihte yükselme işlemi talepleri 24-25 Ağustos arasında adayın başvurduğu okul müdürlüğüne yapılacak. Tercihte yükselme sonuçları 1 Eylülde açıklanac
Alt 11.07.2008, 10:31   #2
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 17:53

Tecrübe Puanı: 702 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: OKS sonuçları açıklandı

ÇAĞATAY AKKAYA KARDESİMİZ SİVASDAN 100 SORUYU YAPARAK TAM 500 PUANLA SİVAS VE TÜRKİYEBİRİNCİLİĞİNİ PAYLAŞMIŞDIR..BASARILAR...
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2008, 10:39   #3
Kaptan-58
Usta Yiğido

Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 992 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI

97 ÖĞRENCİ 500 TAM PUANLA BİRİNCİ

ResimANKARA - Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) sonuçları açıklandı. OKS'de Matematik-Fen (MF) ve Türkçe-Matematik (TM) puan türlerinde 97 öğrenci 500 tam puan alarak birinci oldu.
Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Bakanlık Başöğretmen Salonunda OKS sonuçlarıyla ilgili basın toplantısı düzenledi.
Çelik'in verdiği bilgiye göre, sınava 905 bin 930 aday girdi. Bunlardan 874 bin 709'unun puanı hesaplanmaya değer bulundu. 31 bin 221 kişi ham puan barajını aşamadı.
Alt 11.07.2008, 10:45   #4
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 10:32

Tecrübe Puanı: 903 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI

ÇAĞATAY AKKKAYA tebrikler kardeşim...................baş rılarının devamını diliyorum...

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2008, 10:52   #5
Kaptan-58
Usta Yiğido

Space pacman Champion!

SINAVDA EN BAŞARILI 3 İL

Sınav sonucunda en başarılı il Burdur, ikinci il Eskişehir üçüncü il ise Edirne oldu
Alt 11.07.2008, 11:02   #6
Kaptan-58
Usta Yiğido

Space pacman Champion!

OKS BİRİNCİLERİ...

Adıyaman Mustafa Baba İlköğretim Okulu Özgür Karabayır, İstanbul Özel Çamlıca Coşkun İlköğretim Okulu Enes Suyabatmaz, Bilecik 700. Yıl İlköğretim Okulu Bora Usanmaz, Konya Özel Konya Model İlköğretim Okulu Sema Nur Mutlu, Edirne Özel Edirne İlköğretim Okulu Sarp Kürüm, Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu Yusuf İlker Yaman, Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Baran Tabur, İstanbul Kocaragıp Paşa İlköğretim Okulu Engin Kara, Muğla Adile İhsan Mermerci İlköğretim Okulu Erman Azdemir, İstanbul Özel Acarkent Doğa İlköğretim Okulu Berk Özbakır, Kırşehir 23 Nisan İlköğretim Okulu İsmail Yazıcı, Samsun Özel Ezgililer İlköğretim Okulu Kerim Bahadır Şeker, Kırklareli Özel Büyük Şimşek İlköğretim Okulu Semih Berk Öncel, Ankara Salih Alptekin İlköğretim Okulu Gizem Taş, Düzce Özel Düzce Kültür İlköğretim Okulu Melike Dertli, Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Furkan Özcan, İstanbul Halil Atamavcı İlköğretim Okulu Ali Barış Kaba, Mersin Anamur İlköğretim Okulu Hasan Berkay Çelik, İstanbul Rasathane İlköğretim Okulu Can Ayvaz, Konya İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Fatma Didem Kesler, Malatya Özel Turgut Özal İlköğretim Okulu Nezaket Ezgi Güven, Çanakkale 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Erdem Zuhal, İstanbul Özel Yeşilköy 2001 İlköğretim Okulu Mehmet Yıldız, Muş Yavuz Selim İlköğretim Okulu Esmanur Fil, İstanbul 700. Yıl Osmangazi İlköğretim Okulu Ebru Özdemir, Sivas Özel Sultan Murat İlköğretim Okulu Çağatay Akkoyun, Kırıkkale Namık Kemal İlköğretim Okulu Çağrı Demirel, Ankara TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu Erknaz Ecehan Erk, Samsun Özel Delta İlköğretim Okulu Burak Ceyhun Karaca, Kastamonu Ali Fuat Darende İlköğretim Okulu Elifnur Erdem, İstanbul Özel Oğuzkaan İlköğretim Okulu Andaç Demir, İstanbul Esentepe İlköğretim Okulu Sinem Gündoğdu, Kırşehir Merkez İlköğretim Okulu Mukaddes Damla, Adana Özel Adana İlköğretim Okulu Bekir Batuhan Çelebi, Kayseri Özel Yılmaz Akansu İlköğretim Okulu Gökçe Canhilal, Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Asel Öztürk, Gaziantep Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu Muhammed Yusuf Durmuş, Eskişehir MAT-FKB Özel Gelişim İlköğretim Okulu Gözde Berkil, İstanbul Milli Eğitim Vakfı Özel Basınköy İlköğretim Okulu Zeynep Rana Demir, Ankara Hamdullah Suphi İlköğretim Okulu Gülce Küreli, Kocaeli Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu Kutay Onaylı, İstanbul Özel Bahçelievler İhlas İlköğretim Okulu Mustafa Düremez, Afyonkarahisar Özel Zafer İlköğretim Okulu Metehan Çekiç, Ankara Özel Beypazarı İlköğretim Okulu Emine Büşra Çevik, Kars Özel Çelik Başarı İlköğretim Okulu Mert Can Aslanoğlu, Sakarya Özel Ufuk Işık İlköğretim Okulu Şule İdacı, Muğla Emirbeyazıt İlköğretim Okulu Mehlika Beste Yücedağ, Aydın Özel Muzaffer Ancın İlköğretim Okulu Erhan Çağırıcı, Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Setenay Gel, Zonguldak İstiklal İlköğretim Okulu Betül Seda Güzelhan, Tekirdağ Özel Gürsoylar İlköğretim Okulu İbrahim Engin Hakvar, Kocaeli Mevlana İlköğretim Okulu Yasemin Gümüş, İzmir Namık Kemal İlköğretim Okulu Fatma Nur Murat, Ankara Özel Yüksel Sarıkaya İlköğretim Okulu Ezgi Gökçe, İzmir Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Halit Anıl Eray, İstanbul Özel Bilgi İlköğretim Okulu İpek Dursun, Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Ali Emre Coşkun, Van Özel Serhat İlköğretim Okulu Özge Büşra Arar, İstanbul Özel Başakşehir Burç İlköğretim Okulu Leyla Elmas, Düzce Özel Yunusbey İlköğretim Okulu Osman Aydın, Bursa Karaoğlan İlköğretim Okulu Pınar Aydın, Kütahya Özel Başaran Yıldız İlköğretim Okulu Burhan Işık, Seyhan Özel Çukurova Birfen İlköğretim Okulu Irmak Kepenek, Bingöl Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Hacer Dinler, Muğla Kenan Evren İlköğretim Okulu Onur Melih Gedik, Bursa Özel Emine Örnek İlköğretim Okulu Ayca Ceren Coşgunoğlu, Isparta İMKB İlköğretim Okulu Bayram Kurt, Çorum Fatih İlköğretim Okulu Enes Furkan Kurt, Adana Özel Bilimkent İlköğretim Okulu Ahmet Gülek, Diyarbakır Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Hüseyin Çubuk, Ankara Hürriyet İlköğretim Okulu Zarife Nurbanu Mendi, Malatya TED Malatya Koleji Özel İlköğretim Okulu Hamit Doruk Aktan, Hatay Fatih Aliye Müderris İlköğretim Okulu Ozan Pastacıgil, Tekirdağ Talat Paşa İlköğretim Okulu Çağatay Geçko, İstanbul Özel Irmak İlköğretim Okulu Alpertunga Ertin, Ankara Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu Tunahan Aytaş, Konya Özel Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu Hayrunnisa Pektaş, İzmir Güzel Yalı İlköğretim Okulu Güliz Kıvançlı, Kahramanmaraş Özel Rabia Arıkan İlköğretim Okulu Mustafa Kesim, Adana İsmet İnönü İlköğretim Okulu Oğuzhan Özer, İstanbul Gazi İlköğretim Okulu Mehmet Asım Gümüş, Bursa Özel Emine Örnek İlköğretim Okulu Cem Çelik, Kocaeli Özel Yuvacık Atayurt İlköğretim Okulu Özlem Zürap, İzmir Karşıyaka İlköğretim Okulu Aysu Eryaşar, Osmaniye Özel Yeni Serhat İlköğretim Okulu Mervenur Baraklı, İstanbul Özel İstanbul Çevre İlköğretim Okulu Nevbahar Ece Bulaner, Konya H. Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Fatih İkbal Karaefe, Mersin Çankaya İlköğretim Okulu Ezgi Uğuz, İzmir Özel Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulu Cihat Ögütçü, İzmir Özel Bergama Bakırçay İlköğretim Okulu Emre Kara, Gaziantep Özel Seçkin İlköğretim Okulu Mizgin Aşkın, Ankara Bedriye Halil Naciye Mıhcıoğlu İlköğretim Okulu Giray Efe, İstanbul Özel Avcılar Fatih İlköğretim Okulu Efe Yasin Akman, Ankara Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu Zehra Uçar, Çanakkale Terzialan İlköğretim Okulu Murat Sağın, İstanbul Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu Recep Çelebi, Tokat Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Cihat Erbay.
Alt 11.07.2008, 11:17   #7
Kaptan-58
Usta Yiğido

Space pacman Champion!

OKS BİRİNCİLERİ..

- Adıyaman Mustafa Baba İlköğretim Okulu Özgür Karabayır,
- İstanbul Özel Çamlıca Coşkun İlköğretim Okulu Enes Suyabatmaz,
- Bilecik 700. Yıl İlköğretim Okulu Bora Usanmaz,
- Konya Özel Konya Model İlköğretim Okulu Sema Nur Mutlu,
- Edirne Özel Edirne İlköğretim Okulu Sarp Kürüm,
- Gaziantep Özel Emine Nakıboğlu İlköğretim Okulu Yusuf İlker Yaman,
- Ankara Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Baran Tabur,
- İstanbul Kocaragıp Paşa İlköğretim Okulu Engin Kara,
- Muğla Adile İhsan Mermerci İlköğretim Okulu Erman Azdemir,
- İstanbul Özel Acarkent Doğa İlköğretim Okulu Berk Özbakır,
- Kırşehir 23 Nisan İlköğretim Okulu İsmail Yazıcı,
- Samsun Özel Ezgililer İlköğretim Okulu Kerim Bahadır Şeker,
- Kırklareli Özel Büyük Şimşek İlköğretim Okulu Semih Berk Öncel,
- Ankara Salih Alptekin İlköğretim Okulu Gizem Taş,
- Düzce Özel Düzce Kültür İlköğretim Okulu Melike Dertli,
- Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Furkan Özcan,
- İstanbul Halil Atamavcı İlköğretim Okulu Ali Barış Kaba,
- Mersin Anamur İlköğretim Okulu Hasan Berkay Çelik,
- İstanbul Rasathane İlköğretim Okulu Can Ayvaz,
- Konya İhsan Özkaşıkcı İlköğretim Okulu Fatma Didem Kesler,
- Malatya Özel Turgut Özal İlköğretim Okulu Nezaket Ezgi Güven,
- Çanakkale 75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu Erdem Zuhal,
- İstanbul Özel Yeşilköy 2001 İlköğretim Okulu Mehmet Yıldız,
- Muş Yavuz Selim İlköğretim Okulu Esmanur Fil,
- İstanbul 700. Yıl Osmangazi İlköğretim Okulu Ebru Özdemir,
- Sivas Özel Sultan Murat İlköğretim Okulu Çağatay Akkoyun,
- Kırıkkale Namık Kemal İlköğretim Okulu Çağrı Demirel,
- Ankara TED Ankara Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu Erknaz Ecehan Erk,
- Samsun Özel Delta İlköğretim Okulu Burak Ceyhun Karaca,
- Kastamonu Ali Fuat Darende İlköğretim Okulu Elifnur Erdem,
- İstanbul Özel Oğuzkaan İlköğretim Okulu Andaç Demir,
- İstanbul Esentepe İlköğretim Okulu Sinem Gündoğdu,
- Kırşehir Merkez İlköğretim Okulu Mukaddes Damla,
- Adana Özel Adana İlköğretim Okulu Bekir Batuhan Çelebi,
- Kayseri Özel Yılmaz Akansu İlköğretim Okulu Gökçe Canhilal,
- Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Asel Öztürk,
- Gaziantep Özel Mutafoğlu İlköğretim Okulu Muhammed Yusuf Durmuş,
- Eskişehir MAT-FKB Özel Gelişim İlköğretim Okulu Gözde Berkil,
- İstanbul Milli Eğitim Vakfı Özel Basınköy İlköğretim Okulu Zeynep Rana Demir,
- Ankara Hamdullah Suphi İlköğretim Okulu Gülce Küreli,
- Kocaeli Değirmendere Uğur Mumcu İlköğretim Okulu Kutay Onaylı,
- İstanbul Özel Bahçelievler İhlas İlköğretim Okulu Mustafa Düremez,
- Afyonkarahisar Özel Zafer İlköğretim Okulu Metehan Çekiç,
- Ankara Özel Beypazarı İlköğretim Okulu Emine Büşra Çevik,
- Kars Özel Çelik Başarı İlköğretim Okulu Mert Can Aslanoğlu,
- Sakarya Özel Ufuk Işık İlköğretim Okulu Şule İdacı,
- Muğla Emirbeyazıt İlköğretim Okulu Mehlika Beste Yücedağ,
- Aydın Özel Muzaffer Ancın İlköğretim Okulu Erhan Çağırıcı,
- Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Setenay Gel,
- Zonguldak İstiklal İlköğretim Okulu Betül Seda Güzelhan,
- Tekirdağ Özel Gürsoylar İlköğretim Okulu İbrahim Engin Hakvar,
- Kocaeli Mevlana İlköğretim Okulu Yasemin Gümüş,
- İzmir Namık Kemal İlköğretim Okulu Fatma Nur Murat,
- Ankara Özel Yüksel Sarıkaya İlköğretim Okulu Ezgi Gökçe,
- İzmir Zübeyde Hanım İlköğretim Okulu Halit Anıl Eray,
- İstanbul Özel Bilgi İlköğretim Okulu İpek Dursun,
- Kocaeli Özel Erkul İlköğretim Okulu Ali Emre Coşkun,
- Van Özel Serhat İlköğretim Okulu Özge Büşra Arar,
- İstanbul Özel Başakşehir Burç İlköğretim Okulu Leyla Elmas,
- Düzce Özel Yunusbey İlköğretim Okulu Osman Aydın,
- Bursa Karaoğlan İlköğretim Okulu Pınar Aydın,
- Kütahya Özel Başaran Yıldız İlköğretim Okulu Burhan Işık,
- Seyhan Özel Çukurova Birfen İlköğretim Okulu Irmak Kepenek,
- Bingöl Kazım Karabekir İlköğretim Okulu Hacer Dinler,
- Muğla Kenan Evren İlköğretim Okulu Onur Melih Gedik,
- Bursa Özel Emine Örnek İlköğretim Okulu Ayca Ceren Coşgunoğlu,
- Isparta İMKB İlköğretim Okulu Bayram Kurt,
- Çorum Fatih İlköğretim Okulu Enes Furkan Kurt,
- Adana Özel Bilimkent İlköğretim Okulu Ahmet Gülek,
- Diyarbakır Mustafa Kemal İlköğretim Okulu Hüseyin Çubuk,
- Ankara Hürriyet İlköğretim Okulu Zarife Nurbanu Mendi,
- Malatya TED Malatya Koleji Özel İlköğretim Okulu Hamit Doruk Aktan,
- Hatay Fatih Aliye Müderris İlköğretim Okulu Ozan Pastacıgil,
- Tekirdağ Talat Paşa İlköğretim Okulu Çağatay Geçko,
- İstanbul Özel Irmak İlköğretim Okulu Alpertunga Ertin,
- Ankara Hüseyin Hüsnü Tekışık İlköğretim Okulu Tunahan Aytaş,
- Konya Özel Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu Hayrunnisa Pektaş,
- İzmir Güzel Yalı İlköğretim Okulu Güliz Kıvançlı,
- Kahramanmaraş Özel Rabia Arıkan İlköğretim Okulu Mustafa Kesim,
- Adana İsmet İnönü İlköğretim Okulu Oğuzhan Özer,
- İstanbul Gazi İlköğretim Okulu Mehmet Asım Gümüş,
- Bursa Özel Emine Örnek İlköğretim Okulu Cem Çelik,
- Kocaeli Özel Yuvacık Atayurt İlköğretim Okulu Özlem Zürap,
- İzmir Karşıyaka İlköğretim Okulu Aysu Eryaşar,
- Osmaniye Özel Yeni Serhat İlköğretim Okulu Mervenur Baraklı,
- İstanbul Özel İstanbul Çevre İlköğretim Okulu Nevbahar Ece Bulaner,
- Konya H. Ahmet Yesevi İlköğretim Okulu Fatih İkbal Karaefe,
- Mersin Çankaya İlköğretim Okulu Ezgi Uğuz,
- İzmir Özel Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulu Cihat Ögütçü,
- İzmir Özel Bergama Bakırçay İlköğretim Okulu Emre Kara,
- Gaziantep Özel Seçkin İlköğretim Okulu Mizgin Aşkın,
- Ankara Bedriye Halil Naciye Mıhcıoğlu İlköğretim Okulu Giray Efe,
- İstanbul Özel Avcılar Fatih İlköğretim Okulu Efe Yasin Akman,
- Ankara Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu Zehra Uçar,
- Çanakkale Terzialan İlköğretim Okulu Murat Sağın,
- İstanbul Özel Merter Fatih İlköğretim Okulu Recep Çelebi,
- Tokat Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu Cihat Erbay.
Alt 11.07.2008, 13:41   #8
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 21:51

Tecrübe Puanı: 2150 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

kazananlara başarılar diliyorum...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2008, 18:00   #9
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 10:32

Tecrübe Puanı: 903 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI

oooo çağatay sultan murattan kazanmışş tabi kazanır.

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 11.07.2008, 18:18   #10
veysel
Usta Yiğido

veysel - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

veysel Şuan veysel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.02.2012 10:24

Tecrübe Puanı: 1059 veysel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kazananlari tebrik ediyorum.........

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil