Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Diğer Konular
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.07.2009, 14:21   #431
cawus58
Usta Yiğido

cawus58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cawus58 Şuan cawus58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.03.2010 14:52

Tecrübe Puanı: 743 cawus58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ASKER

CANIM ASKER HERYERDE ASKERDİR BU SİVASDADA AYNI HARBİYE ORDU EVİNDEDE AYNI SEN YETERKİ VATANINI SEV ALLAH SANA HERŞEYİN YOLUNU AÇAR
cawus58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.07.2009, 21:47   #432
ultraaslankoray
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ultraaslankoray Şuan ultraaslankoray isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.07.2009 09:40

Tecrübe Puanı: 0 ultraaslankoray FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yousooff Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
selam koray kardeşim bende 5. piyade er eğitim tugayı 1. er eğitim tabur komutanlığındayım ulaştırma ismim yusuf orda karşılarız kardeşim. msn mr.handsome_86@hotmail.com eklersen konuşuruz.

saolasın yusuf kardeş oraya geldiğimde de görüşürüz kardeşim allaha emanet ol ... ekliyorum msn adresini benim ki de ultraaslankoray@hotmail.com
ultraaslankoray isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2009, 10:53   #433
fatihhoca
Yiğido

fatihhoca - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fatihhoca Şuan fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.04.2011 23:10

Tecrübe Puanı: 581 fatihhoca FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ooo neco artık bizim torunlar gelecek galiba askerlik te bitiyor be 159 şafak bu günler geçiyor arkadaşlar dert etmeyin sabır sadece biraz birazda şans
fatihhoca isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.07.2009, 19:44   #434
murat17
Yeni Yiğido
NO AVATAR

murat17 Şuan murat17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.07.2009 19:55

Tecrübe Puanı: 0 murat17 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar sevk evraklarını alan varmı ? BEN BİR TÜRLÜ ALAMIYORUM SORUN ÇIKARIP DURUYOLAR.
murat17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2009, 05:37   #435
Serserix
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Serserix Şuan Serserix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 12:14

Tecrübe Puanı: 0 Serserix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Selamın aleykum cumleten hayırlı teskereler arkadaslar..

bende 11temmuzda istanbuldan gideceqim sivas 5. piyade alayına ulastırma olarak 12sinde teslim oluyorum.

smdiden tanısmak isteyen arkdslar olursa istanbuldan yada herhanqi bi ilden eklesnler son gunlerimizde kısmet olursa bi tanısıp oyle yola cıkarız

dewildeath-@hotmail.com

Alıntı:
cawus58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
CANIM ASKER HERYERDE ASKERDİR BU SİVASDADA AYNI HARBİYE ORDU EVİNDEDE AYNI SEN YETERKİ VATANINI SEV ALLAH SANA HERŞEYİN YOLUNU AÇAR
aynen haqLısın harbiyedede cok denk geldim önunden gecerken gecenin 3unde 4unde duduk esliqinde koşanlara ) ordakilerde yan gelip yatmıo yani aradada olsa kaldırıolar

Konu Serserix tarafından (06.07.2009 Saat 05:43 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Serserix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2009, 14:02   #436
optimus
Yeni Yiğido

optimus - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

optimus Şuan optimus isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.08.2009 15:04

Tecrübe Puanı: 0 optimus FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar 89/2b gıdecekler sılusu alabıldıler mı cuma gıttım sıstem yok dedıler sadece durum belgesı verılebılıyormus bugun gıttım yıne aynı sıstem yok eee memleketı arıyorum cuma gunu teslım olacaksın dıyor ne zaman verecekler bılmıyorum sastım kaldım son gune bırakıp bu kadar ınsanı yıgma yapacaklar herhalde.
Alt 06.07.2009, 17:38   #437
Serserix
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Serserix Şuan Serserix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 12:14

Tecrübe Puanı: 0 Serserix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
optimus Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arkadaslar 89/2b gıdecekler sılusu alabıldıler mı cuma gıttım sıstem yok dedıler sadece durum belgesı verılebılıyormus bugun gıttım yıne aynı sıstem yok eee memleketı arıyorum cuma gunu teslım olacaksın dıyor ne zaman verecekler bılmıyorum sastım kaldım son gune bırakıp bu kadar ınsanı yıgma yapacaklar herhalde.
nerdensnki arkdsım sen.. ben istanbuldayım gecen hafta p.tesi gunu gittim aldım halıcıoqlundan oqlenden snra 3te gittim kalabalık olur die korkuyordum tek ben vardım silus alcak olan 10dk icinde aldım..
Serserix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2009, 06:54   #438
saban_cakir86
Yeni Yiğido
NO AVATAR

saban_cakir86 Şuan saban_cakir86 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.07.2009 06:56

Tecrübe Puanı: 0 saban_cakir86 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.Sitenin bu konusu gerçekten konuya cevap yazan herkesin yorumlarıyla güzelleşmiş.bende sivas 5.piyade er eğitim tugayı ulaştırma 89/2b olarak 11 inde ordayım 12 sinde teslim olacağım bütün giden arkadaşlarıma vatanımıza sivasa hayırlı olsun.istanbul pendikliyim varsa pendikten ulaşmak isteyen arkadaşlar
saban_cakir86@ h o t m a i l . c o m numaramda 542 206 79 73 ismim şaban herkese hayırlı teskereler...
birde silüsle ile ilgili sorun yaşayan arkadaşlar bu gün 07 07 2009 birdaha şubeye gitsinler bana sistemin düzelebileceğini söylediler şubeyi arayıp öğrensinler

Konu saban_cakir86 tarafından (07.07.2009 Saat 06:56 ) değiştirilmiştir.. Sebep: imla hatası
saban_cakir86 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2009, 10:34   #439
muratkardas
Yeni Yiğido
NO AVATAR

muratkardas Şuan muratkardas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.07.2009 00:10

Tecrübe Puanı: 0 muratkardas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Merhaba arkadaşlar bende bursadan murat tecilimi bozdurdum çağrı tebligatında aynen şöyle yazıyor;
AYRILDIĞI SINIF: ULAŞTIRMA
AYRILDIĞI BİRLİK; 5 NCİ P.EĞT.TUG.1 NCİ P.ER EĞT.TB.K.LIĞI-SİVAS yazıyor ve kısmet olursa
11 temmuzda birliğime teslim olacağım inşallah. Aynı yere gidecek arkadaşlarla şimdiden tanışmak isterim. hayırlı teskereler herkese. ne_murat@hotmail.com 5355039892
muratkardas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2009, 10:48   #440
optimus
Yeni Yiğido

optimus - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

optimus Şuan optimus isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.08.2009 15:04

Tecrübe Puanı: 0 optimus FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Serserix Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
nerdensnki arkdsım sen.. ben istanbuldayım gecen hafta p.tesi gunu gittim aldım halıcıoqlundan oqlenden snra 3te gittim kalabalık olur die korkuyordum tek ben vardım silus alcak olan 10dk icinde aldım..
istanbuldayım,halıcıogluna carsamba gıttım gecen hafta yok dedıler cuma gıttım aynı pazartesı gıttım aynı sıstem yok denıldı bugun yıne gıdecegım anlamadım nasıl ıs bu

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)