Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Özdemir soru önergesi verdi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.11.2012, 11:10   #8
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Özdemir soru önergesi verdi

tüpraşı sattılar doymadılar petkimi sattılar doymadılar istanbulu ağaoğluna dumankayaya ekşioğullarına taşyapıya albayraklara peşkeş çektiler doymadılar milletin çocuğu dağda sehit gazi olurken beyefendilerin çocukları şirket üstüne şirket kurdular sermayelerini milyar dolarlara çıkarttılar beyefendi başbakanın eşi istanbulun caddelerini ispark adı altında kiraya çıkartı eş dost akraba hemşerilere peşkeş çektiler doymadılar ist belediyesini yağma hasan böreği gibi gibi iİETT İSKİ İGDAŞI adeta pay pay ettiler doymadılar leventteki İETT garajını ofere peşkeşçekmeye kalktılar şükür karar yargıtaydan döndü sekayı telekomu 1 yıllık karı karsılığında ona buna peşkeş çektiler doymadılar SİVAS özeline dönersek hayvancılığı öldürdüler tarımı öldürdüler nüfusun azalmasına köylerin boşalmasına sebeb oldular yetmedi etkombinasını bitürlü yapmadılar yetmedi milletvekili sayısının düşmesine sebep oldular yetmedi dikimevini istanbula kayseriye taşıdılar yetmedi yıllarca stadla oyaladılar kapasiteyi 33 binden 25 bine düşürdüler üstüne bide sivaslılara hakaret ettiler yetmedi sivasa kurulması gereken akıl hastanesini tokata kurdular yetmedi 2.üniversiteyi bitürlü yapmadılar yetmedi şeker fabrikasını yozgata yaptılar sivasa yapmadılar yetmedi 85 bin nüfuslu mardini büyükşehir yapıp sivası nüfusun yok diye dışarda tuttular yetmedi sivasda 21 belediyeyi köye çevirdiler yetmedi köye çevirdikleri ilçeleri şimdide mezraya çeviriyorlar sanırım buda onları kesmeyecek sonrada tüm köyleri ilçeleri benzin döküp yakacaklardır önce termik santralin ünütelerini düşürdüler sonra kömür işletmesini ona buna peşkeş çektiler zarar ettirdiler şimdide kangalın can damarı olmazsa olmazı termik santrali kapatıyorlar buda yetmeyecek bakın burdan bas bas bağırarak diyorum bu santrali yakın tanıdık hortumcunun birine 3 30 paraya peşkeş çekecekler adamları istanbul ankara izmir diğer kentleri soymak kesmedi şimdi pis kirli hırsız ellerini anadoluya attılar sayın vekil haklı olarak soru önergesi verdi tesekkür ederim kendisinede sonuç çıkacağını sanmıyorum bişey diyeceğimde şimdi terbiyem müsade etmez ipin ucu onlarda istediklerini yapacaklardır demokrasi filan hikaye türkiye padişah kafasıyla yönetiliyor başbakan istediği coğrafyayı şehirleri ihya ediyor istemediği şehirleride sivas gibi köye çeviriyor durum bundan ibarettir yalakalarınada başbakan sivası çok seviyor safsatasıyla avunmak kalıyor ben öyle sözlere tokum durum ortada görünen köy kılavuz istemez durmak yok sivası köye çevirmeye devam
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)