Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Libya'daki eşleri için yardım bekliyorlar - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.02.2011, 07:34   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Sivas'ta eşleri Libya'da çalışan dört elti, bu ülkede çıkan olayları endişeyle takip ederken, eşlerinin bir an önce yurda dönebilmesi için yetkililerden yardım istiyor.

İstiklal Mahallesin'de yaşayan ve bir süre önce Libya'ya çalışmaya giden dört kardeşin eşleri, hayatlarından endişe ettikleri kocalarının bir an önce yurda dönebilmesi için yetkililerin desteğini bekliyor.
Eşi Turan Çelik'in yaklaşık 4.5 aydır oğlu Hüseyin ile birlikte Libya'nın Jalu bölgesindeki bir inşaat firmasında çalıştığını belirten Güleser Çelik, kayınları Mehmet, Şahin ve İlhan ile kayınbiraderinin oğlu Burhan Çelik'in de bu firmada çalışmak üzere Libya'ya gittiğini anlattı.
Libya'da yaşanan gelişmeleri endişeyle takip ettiklerini söyleyen Güleser Çelik, dün telefonda görüştüğü eşinin zor durumda olduklarını anlattığını ifade etti.
Eşinin, bu durumu da yetkililere bildirilmesini telefonda kendisinden istediğini anlatan Çelik, ''Eşimin, çocuğumun ve kardeşlerinin yakın zamanda Türkiye'ye getirilmelerini istiyorum. Çok zor durumdalar. Telefonla zorla ulaştık. Çok mağdur durumdalar. Eşim ve kardeşleri çölün ortasındalar. Yiyecek ekmekleri, içecek suları yokmuş. Bize 'yetkililere seslenin burada bağlantımız yok, bizi kurtarsınlar. Ekmeğimiz, suyumuz yok, açız' dedi. Yetkililere sesleniyorum; bize yardım etsinler'' diye konuştu.

BÖBREK HASTASI EŞİM SUSUZLUĞA DAYANAMAZ
Eltilerden Müjgan Çelik ise eşi İlhan Çelik ile son olarak evlilik yıl dönümleri olan 14 Şubatta telefonda görüştüğünü söyledi. Eşinin böbrek hastası olduğunu ve bol su içmesi gerektiğini ifade eden Çelik, ''Eşim, bulundukları yerde yiyecek ve su sıkıntısı yaşandığını anlattı. Benim eşim susuzluğa dayanamaz'' dedi.
Eşi ile birlikte 400 Türk'ün de o bölgede bulunduğunu belirten Çelik, endişeleri, ''Hiçbir şey olmasa bile açlıktan ölebilirler diye korkuyoruz'' şeklinde ifade etti.

EŞİ SÜREKLİ YURT DIŞINDA DİYE KIZININ ADINI SILA KOYDU-
Kardeşlerden Mehmet Çelik'in eşi Yeter Çelik ise çocuklarının babalarına çok düşkün olduğunu ifade ederek, 1,5 yaşındaki kızı Sıla Ecrin'in babasının fotoğrafını her gün öptüğünü söyledi. Çelik, 1,5 yaşındaki kızının adını eşi yurt dışına çok fazla çıktığı için Sıla koyduğunu da vurguladı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a seslenen Yeter Çelik, ''O da bir anne. Yardım etmesini bekliyoruz. Önce Allah'tan sonra Cumhurbaşkanımızdan, Başbakanımızdan ve Dışişleri Bakanımızdan yardım bekliyoruz. Onları incitmeden getirmelerini istiyoruz'' diye konuştu.
İşçilerden İlhan Çelik'in 10 yaşındaki kızı Gülnihal Çelik de, babası, üç amcası ve iki kuzeni ile Libya'daki diğer Türk işçilerinin kurtarılması için destek beklediklerini söyledi.
Çelik ailesi, sürekli televizyondan haberleri takip ederek, Libya'daki son durum hakkında bilgi edinmeye çalışıyor.

Sivasın Sesi
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.02.2011, 09:20   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Libya'daki Eşleri İçin Yardım Bekliyorlar.

Pakistan'da patlak veren sosyal olaylar, bir hastalık gibi diğer ülkelerede sıçradı, daha çok haklar daha çok özgürlük adına 25-30 yıllık hanedanlıklar bir, bir yıkılırken üzücü olaylarda malesef yaşanıyor. Vatandaşların mağdur olmaması için daha ciddi adımlar atıp bir an evvel ülkeye dönmeleri sağlanır inşallah.
Alt 23.02.2011, 12:56   #3
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Libya'daki eşleri için yardım bekliyorlar

Bir Türk Vatandaşımız hayatını kaybetmiştir şuan için Libyada ki olaylar da. İnşallah başka vatandaşımız aynı duruma düşmeden bir an önce memleketimize varır. Allah yardım etsin.
Alt 23.02.2011, 13:04   #4
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 13:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

3 kardeşin hikayesini akşam haberlerde gördüm, Allah yardım etsin. İnşaallah sağ salim Sivas'a dönerler.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2011, 18:01   #5
morduman
Yeni Yiğido
NO AVATAR

morduman Şuan morduman isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.11.2011 14:57

Tecrübe Puanı: 494 morduman FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bir Türk Vatandaşımız hayatını kaybetmiştir şuan için Libyada ki olaylar da. İnşallah başka vatandaşımız aynı duruma düşmeden bir an önce memleketimize varır. Allah yardım etsin.

ölen trabzonluymuş önemli değil o kadar
morduman isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.02.2011, 19:20   #6
zgR
Yeni Yiğido

zgR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zgR Şuan zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2011 18:17

Tecrübe Puanı: 487 zgR FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

libyadaki vatandaslarimizin durumunu cok iyi anliyorum biliyorum.gecen yil bende baska bir ulkede ayni durumdaydim ic savas cikti thy nin ucagiyla devletimiz sayesinde sag salim vatanima dondum Allah a sukur.libyadaki vatandaslarimizin ailelerine Allah sabir versin gercekten zor bir durum.libyadaki yetkililer konsolosluk calisiyordur emin olsunlar.bize dusen bir an once yurda donmeleri icin tum kalbimizle dua etmek.
zgR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2011, 07:59   #7
_DuMaN_58
Navigator

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
morduman Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ölen trabzonluymuş önemli değil o kadar
Nasıl yani? "Trabzonluymuş bu ölürse ölsün önemli değil" mi demek istiyorsun?
Alt 24.02.2011, 12:04   #8
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 685 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Devlet oradaki vatandaşlarımızın dönüşü için tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.
inşallah tüm kardeşlerimiz ailelerine sevenlerine en kısa zamanda kavuşurlar
Alt 24.02.2011, 16:06   #9
morduman
Yeni Yiğido
NO AVATAR

morduman Şuan morduman isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.11.2011 14:57

Tecrübe Puanı: 494 morduman FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Nasıl yani? "Trabzonluymuş bu ölürse ölsün önemli değil" mi demek istiyorsun?

onlar sivas düşmanı
morduman isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2011, 17:55   #10
_DuMaN_58
Navigator

Alıntı:
morduman Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
onlar sivas düşmanı

Fikrinize saygı duyarım ama Unutmayın ki sizde bir İNSANsınız o ölen vatandaşımız da bir İNSAN. Yani aranız da bir fark yok. Sizin ondan üstünlüğünüz yok. Sivas düşmanı olsun yada olmasın sonuçta insan. Sizin dediğinize bakarsak tüm Trabzonlu vatandaşımızı öldürmemiz lazım.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil