Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.04.2014, 09:29   #11
58svs58
Yiğido
NO AVATAR

58svs58 Şuan 58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 15:58

Tecrübe Puanı: 686 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: İlçelerde sürprizler yaşandı

Alıntı:
*AHISKALI* Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

hadi ya gerçekten mi? tühh Sivas çok şey kaybedecek sen gelmeyince...
etiket yapmak istemezdim ama kendinle beni kıyasla, istanbulda işyerlerimizde 250 nin üzerinde çalışan var. burada kazanıp sivasta harcıyoruz. eğer sende benim kadar katkı sağlıyorsan özürde dilemesini bilirim.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2014, 13:53   #12
*AHISKALI*
Usta Yiğido

*AHISKALI* - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*AHISKALI* Şuan *AHISKALI* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2014 13:59

Tecrübe Puanı: 653 *AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK*AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Sılam_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İşte bu zihniyetin sonucu merkezin 1-2 milyon olması gerekirken genel nüfusun 600 binlere gerilemesine neden olan düşünce yapısı.
Dışlama zihniyeti kendinden olmayana yaşam hakkı tanımayan zihniyet.
Oysaki hoşgörülü olmak gerekirken kucaklayıcı olmak varken sizin düşünce yapısı Sivas'ı küçüldükçe küçültür bu tip despot düşünce yapısını terk etmeniz dileğiyle..
bana daha önceki bir konuda aşağıdaki DIŞLAYICI mesajı yazan arkadaş kucaklayıcı olmaktan bahsedemez:

Alıntı:
Sılam_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tamam belki yenilgi psikolojisiyle söylemleri biraz hoş olmamış, keşke başka örneklerle tepkisini verseydi. Bu bir demokrasi sınavı kazanmakta var kaybetmekte. Ancak "hırsızın hiç mi suçu yok" kardeşim göz göre göre gider hırsızlara oyununuzu kullanırsınız...
Alt 16.04.2014, 13:57   #13
*AHISKALI*
Usta Yiğido

*AHISKALI* - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

*AHISKALI* Şuan *AHISKALI* isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2014 13:59

Tecrübe Puanı: 653 *AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK*AHISKALI* FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
etiket yapmak istemezdim ama kendinle beni kıyasla, istanbulda işyerlerimizde 250 nin üzerinde çalışan var. burada kazanıp sivasta harcıyoruz. eğer sende benim kadar katkı sağlıyorsan özürde dilemesini bilirim.

öncelikle seviyeli üslubunuz için teşekkürler...konuya gelecek olursak Sivas'ın büyük çoğunluğunun tercihinden dolayı artık Sivas'a ciddi ciddi gelmemeyi düşünüyorum demenizi eleştirdim çünkü bu da bir nevi diğerlerini dışlamak manasına geliyor...ikincisi emin olun dışarıda özellikle de yurt dışında kazanıp Sivas'ta harcayan akrabam eşim dostum hayli hayli fazladır...üçüncüsü ben burada akpyi falan savunmuyorum milliyetçi bir insanım..benim eleştirdiğim konu halkın yarısından fazlasının yaptığı tercihin aşağılanması ve chpden aday sözde akademisyen bir adayın Sivas halkını aşağılayınca bunun görmezden gelinmesidir...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil