Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.04.2014, 15:47   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 894 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'ın çoban yıldızı

ABD ve dünyanın en saygın ekonomi yayınlarının başında gelen Forbes dergisi Nisan sayısında, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım'ın başarı hikayesine geniş yer verdi. Forbes, Osman Yıldırım'ı "Çoban Yıldızı" olarak tanıttı.

Tüm dünyada toplam 5 milyon okura ulaşan Forbes dergisinin ayın girişimcisi olarak belirlediği Yıltaş Grup, bozkırlarla kaplı Sivas coğrafyasından dünya çapında ileri teknoloji geliştiren bir şirket olarak ön plana çıktı.

STSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım'ın son 16 yılda 16 alanda farklı şirket kurduğunu yazan Forbes, Aselsan ile birlikte kurulacak optik merkezinde gece görüş ve silah dürbünü merceği üretileceğini belirtti.

Başkan Yıldırım'ın, yaptığı önemli yatırımları anlatan Forbes, Türkiye'de tek Avrupa'da sayılı olan lens fabrikası hakkında da övgüler yağdırdı
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2014, 12:28   #2
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 19:51

Tecrübe Puanı: 424 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ın çoban yıldızı

Adam gibi adam korkusuz cesaretle bir iş adamı onunla tanışmayı ilham almayı çok isterdim inşallah birgün olur yada bu mesajımı görürse bana ulaşır okuduğundan eminim Sivas'ta bu denli aktif bir kaç isim var bunlarda olmasa kabuğumuza iyice sıkışacağız kendisinden bu dönem beklentim şuan otogar olan yerin karşısına yada o civarda bir yere AVM yapması hem kendi hem sivas kazanır düşünün ilçe ve köye gidenlerin bişeyler alıp eve döneceği sivas bir çok şehirler arası aracın kavşak noktası işte o kavşakta tam şuanı terminal eğer oraya bir AVM ve yaşam merkezi yapılırsa yoldan gelen gecen arabalar konaklar hatta daha büyük olursa bir bölümünde otobüsler mola verir Afyon iknalar tesisleri benzeri bir yer düşünün sivas için muazzam bir fırsat eski belediye yanlışlıkla şehirde bıraktı otogarı ama bunu fırsata çevire de biliriz.
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil