Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.09.2012, 11:14   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Osman Dede Azeri Eşini Arıyor

Sivas'ta oturan 85 yaşındaki Osman Cenik, 3'üncü eşi olan Azeri uyruklu Halide Cenik tarafından 5 bin lirası alınarak terkedildi. Kendisi ile sadece 3 hafta yaşayan Azeri uyruklu eşinden boşanmak için dava açan Cenik, 3 yıldır sonuç alamadı.

4 Eylül Mahallesi'nde yaşayan tarım emeklisi 4 çocuk babası Osman Cenik'in ilk eşi Hatun Cenik 20 yıl önce vefat etti. İlk eşinin ölümünün ardından başından bir evlilik daha geçen Cenik, 2009 yılında akrabaları aracılığı ile Azeri uyruklu 60 yaşındaki Halide Cenik ile resmi nikah kıyarak evlendi. Yaklaşık 3 hafta Cenik ile birlikte yaşayan Azeri uyruklu kadın, talihsiz adamın 5 bin lira parasını ve evlilik cüzdanını da yanına alarak ortadan kayboldu.

EŞİNİ ARARKEN, 2 KEZ DİNİ NİKAHLA EVLENDİ

Resmi nikahlı eşinin kendisini terk etmesi üzerine Osman Cenik boşanmak için mahkemeye başvurdu. Ülkesine gittiği sanılan Halide Cenik'i bir türlü bulamayan mahkeme boşanma işlemini gerçekleştiremedi. Bu 3 yıllık süre zarfında 2 KEZ dini nikah kıydığı 2 ayrı kadınla yaşayan Osman Cenik, onlarla da geçimsizlik yüzünden ayrıldı.

TEKRAR EVLENMEK İSTİYOR

Tekrar evlenmek isteyen Osman Cenik'e, İzmir'de yaşayan ilk eşi Hatun Cenik'in kız kardeşi Gülkız Yağmur aracı olarak bir başka kadın buldu. Ancak yaşlı adama 3 yıl önce kıydığı resmi nikah engel oldu. Boşanamadığı için resmi evlilik yapamayan Osman Cenik, şunları anlattı:

"Yalnız yaşadığım için çok zorlanıyorum. İzmir'de yaşayan bir kadın ile evlenmek istiyorum. Resmen boşanamadığım için benimle evlenmek istemiyor. Mahkeme beni boşasaydı, İzmir'de tanıştığım kadın ile evlenecektim. Benimle evlenecek kadın çok şanslı, ölürsem evlerim ve maşım ona kalacak. Yalnız evleneceğim kadının da bana güven vermesini istiyorum."

Evinde yanlız yaşayan Osman Cenik'in bu güne kadar 3'ü resmi nikah olmak üzere 5 kez evlendiği belirtildi. - Sivas
Alt 27.09.2012, 11:16   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Osman Dede Azeri Eşini Arıyor

Benim de babamın amcası(80) azeri uyruklu birini getirmişler onunla evlendi. Kadın 1 hafta kaldı sonra bilezikleri toplayıp gitmiş O kadar denildi, yapma etme diye ama dinleyen kim. Bizim dedelerimiz niye böyle yaparlar bilmem ki.
Alt 27.09.2012, 23:03   #3
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 19:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

valla helal olsun be emmi bu yaşta okadar evlilik yapmak herkesin harcı değil ben 40 yaşına kadar 1 evlilik yapmaya korkarken emmim 5 hanımla evlenmiş dilerim aradığı mutluluğu bulursun be emmi
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.2012, 18:29   #4
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu iş kronikleşmeye başladı. Benim de bir tanıdığımın başına buna benzer bir olay geldi. Acaba bu Azeri aynı kişi midir merak ediyorum.

Sosyolog arkadaşlar da insanlardaki bu davranışları araştırmalı sanırım.
Alt 29.09.2012, 08:40   #5
sivaslınet
Usta Yiğido

sivaslınet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslınet Şuan sivaslınet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2016 06:48

Tecrübe Puanı: 681 sivaslınet FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Osman Dede Azeri Eşini Arıyor"

Alıntı:
aktassa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sosyolog arkadaşlar da insanlardaki bu davranışları araştırmalı sanırım.
Bu davranışları anlamak için sosyolog uzman olmaya gerek yok. Bizim halkımız şeyine düşkündür. Beş kez de evlenir on kez de. Yeterki cinsellik olsun. Törelerden dolayı aç yetişmişiz. Uğruna "aids bana vız gelir" diyen insanları çok gördük işittik.

Başlık yanlış olmuş aslında. "Osman Dede Azeri Eşini Arıyor" yerine, "85 lik zampara, azgın, saf Osman, çarpıcı Azeri kadını arıyor" olmalıydı.

Yaşlılara bakan devlet kurumları var. Bu yaştan sonra bu ne keyf? Neyin keyfi?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil