Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.01.2010, 20:33   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 901 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Şarkışla Emniyeti 2009 yılını değerlendirdi

Şarkışla ilçesinde, işlenen suç ve kazaların 2009 yılı bilançosu belirlendi. Edinilen bilgiye göre, ilçede 2009 yılında suç numarası verilen 426 olay meydana geldi.

Şarkışla ilçesinde, işlenen suç ve kazaların 2009 yılı bilançosu belirlendi.

Edinilen bilgiye göre, ilçede 2009 yılında suç numarası verilen 426 olay meydana geldi.

Bu olaylardan 389 nun faili belirlenirken, faili meçhul 40 olay, 6 olayında faili belli, aramaları devam eden firarilerden oluşuyor.

Şarkışla Emniyet Müdürü Ali Yaşar, yaptığı açıklamada, 2009 yılında Şarkışla da 23 maddi hasarlı, 43 yaralamalı trafik kazasının meydana geldiğini, bu kazalarda ölümlü kaza olmadığını, buna rağmen 71 kişinin yaralandığını ifade etti.

Ali Yaşar, 2009 yılında 496 sürücüye sürücü belgesi verdiklerini, ilçenin huzuru için yapılan uygulama ve denetimlerde 3 bin 565 TL peşin para cezası, 42 bin 291 TL ihbarla para cezası kesildiğini, cezai işlem uygulanan kişilerden 49 unun mahkemeye sevk edildiğini ayrıca suça istinaden 11 kişinin de sürücü belgelerinin alındığını belirtti.

Ali Yaşar, vatandaşların her konuda kendilerine yardımcı olduklarını, 155 ihbar telefonunun artık hafızalara yerleştiğini belirtirken, Bizlere yardımcı olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Bizim kapımız günün 24 saati açık. Vatandaşımız buralara illaki suç işleyerek gelmemeli, Şarkışla da suça yer olmadığını, vatandaşlarımızla birlikte olduğumuzu, huzurlu bir ilçe olduğunu göstermek için bizleri sıkça ziyaret etmelerini bekliyorum. Birlikten güç doğar dedi.

Memleket Sivas Gazetesi
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)