Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.05.2009, 10:26   #21
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Kuzey Şuan Kuzey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2014 09:39

Tecrübe Puanı: 559 Kuzey FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Olmadı Yeni Baştan

Beton yığını oldu Dışardan gelen turistlerde diyor ve halkda beğenmiyor hala körükörüne korumamak lazım Zaten vali dediki kapatmıyacak şekilde ağaçlandırılacak dedi.
Kuzey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2009, 10:35   #22
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
En başından itibaren Sivasta coğunlukla söylenen Kent Meydanı Projesinin güzel olmnadıgı yönündeydi. Bende begenmeyen çoğunlugum içerisindeyim. Yeni bir düzenlemenın yapılacak olmasına cok sevindım. İyi ve güzel olan Sivas'ımızı modern kentler seviyesine ulaştıracak her türlü çalışmalarda başarılar dilerim...
Haklısın Meydan görünecek diye güzelim Ağaçları kesmek mantıklı olmadı Kel kaldı ağaçsız yazın çekilmez oluyor sıcakta halk zaten bunu söylüyor Sayın Vali ve Belediye başkanımız beraber hareket ediyorlar bu da sevindirici.
Alt 22.05.2009, 10:53   #23
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
umarım belediye başkanımız şehirciliği biliyordur yada bilenlerden örnek almasını bilr.

Meydanın ne demek olduğunu ve şehirciliği bilmediğiniz için (yada tüm dünyadan iyide biliyor olabilirsiniz) ve vali ile ilgili sorduğum sorulara cevap verdiğiniz için haklsınız. Kesinlikle eskisi daha iyi ne gerek var görünmesine ağaç kökleri medreslerin temeline zarar versin ne olacak sanki bunca yıl dayanmışda milletin gölgesini kaybediyor şimdi.
Hala Korumaya Devat Et Ama Halk beğenmiyor Belediye Olması yeni baştan kararı aldı Sayın Vali ile Ortada yanlış var düzeltilmesi lazım Hala Körükörüne korumamak lazım.

Korusanda Yinede düzenlenecek Çoğunluk beğenmiyor.

[quote]vali ile ilgili sorduğum sorulara cevap verdiğiniz için haklsınız[quote]

Bu valinin suçumu Hemde Vali Şehrin Mülki amiridir ve devleti temsil eder bunu unutma

Konu Kuzey tarafından (22.05.2009 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Alt 22.05.2009, 11:08   #24
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
alkın kaçı sizin gibi incelemeden bilmeden yazıyor ve doğrusu veya olanları gösterildiği zaman görmezden geliyor? İşte Sivas bu yüzden bir arpa boyu yol gidemiyor
İncelenmesine Gerek Yok Görünen Köy kılavuz istemez Ayrıca Halkıda küçümsüyorsun Beğenmiyorlar son halini Sayın valimizde beğenmiyor Hala Körükörüne korumaya devam et ayrıca halkıda küçümse.
Alt 22.05.2009, 11:11   #25
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
Kapatılmayacak şekilde ağaçlandırılsın tamam ama körü körüne tüm dünyayı görmezden gelen ben değilim. Burda haklı olmam veya olmamam önemlide değil zaten sadece meydan ne demek neden ağaç olmaz tüm dünya neden böyle yapıyor bilmek lazım. Ayrıca valinin dediklerine ben inanmıyorum hangi dediği oldu gösterebilir misiniz bir tane?
size katılıyorum bu ağaclar tarihi eserlerimize fayda yerine zarar veriyor öncelikle meydanın hemen yanında bulunan tarihi eserlerimiz bu ağacların sayesinde görünmüyordu bu ağaclar sadece vatandaşı gölgelemiyordu tarihi ve kültürel eserlerimizide gölgeliyordu ayrıca sizin bir cümlenize katılmamak mümkün değil bu ağacların kökleri zaman içerisinde tarihi eserlerimize temelden zarar vereceğini düşünerek çok doğru bir tespitte bulunmuşsunuz
benim şahsi düşüncem kent meydanı çok güzel bir peyzaj düzenlemesiyle güzel görünümler kazanacağından hiç şüphem yok
Alt 22.05.2009, 11:13   #26
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
Sivas halkını seviyorum bu halkı küçümsemek değil bilip bilmeme meselesi ben bilip de konuşanlara birşey demiyorum ama önce araştırıp öğrenmek lazım. yoksa insanlar bilmedikleri konuda sadece bildiklerini sandıkları kadar konuşup aynı cümleleri söylerler.
Kent Meydanını Son hali iyi değil bunu hala kabul etmiyorsun Asıl sen diretiyorsun Sayın validen dahamı iyi biliyorsun ve sivas halkından.
Alt 22.05.2009, 16:25   #27
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1263 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kuzey Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Halk Ve esnef öyle demiyor ama
Ben öyle diyorum ve ben halkım..

Valinin her dediği doğru mu yani?
Ne demek validen daha mı iyi biliyorsun?
Tabi ki daha iyi biliyoruz...
O zaman başbakandan daha iyi bilen kimse olmasa gerek bu ülkede..Bu nasıl mantık..?

Sen BBp'li gözüyle bakıyorsun ve yanlısın bu yüzden,bense hiçbir parti umrunda bile olmayan Sivas sevdalısı olarak bakıyorum..Bu yüzden tarafım partiler değil Sivas!
Alt 22.05.2009, 16:39   #28
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Bütün Millet Kötü OLmuş diyor Hala diretiyorsunuz Taş yığını oldu Yeter bu particilik yapmayın ben hiç bir partiyi tutmuyorum sadece Yanlışı söylüyorum ve halkda söylüyor sayın valimizde söylüyor Düzeltilecek tamamen yıkılmıyacakya Ağaçlandırılacak Biraz tarafsız olun.
Alt 22.05.2009, 17:47   #29
sinx58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sinx58 Şuan sinx58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2009 17:50

Tecrübe Puanı: 0 sinx58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sence cıbıllar parkı,gerçekten güzelmi hakan kardeşim?,oranın daha peyzaj çalışmaları,süslenmesi v.s lazım,100 metre aksu yapmayla,kaldırımlara lcd döşemeyle başkanlık yapılmıyor,araban varmı?,veya biniyorsundur muhakkak,en büyük sorunu asfalt şu anda sivasın,aksuyla uğraşacağına,orayı burayı peşkeş çekeceğine,keşke belediyenin asli görevlerini yerine getirseydi eski başkanda bizde övünseydik,
sinx58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2009, 17:54   #30
Kuzey
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
sinx58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sence cıbıllar parkı,gerçekten güzelmi hakan kardeşim?,oranın daha peyzaj çalışmaları,süslenmesi v.s lazım,100 metre aksu yapmayla,kaldırımlara lcd döşemeyle başkanlık yapılmıyor,araban varmı?,veya biniyorsundur muhakkak,en büyük sorunu asfalt şu anda sivasın,aksuyla uğraşacağına,orayı burayı peşkeş çekeceğine,keşke belediyenin asli görevlerini yerine getirseydi eski başkanda bizde övünseydik,
Aynen Katılıyorum Ne güzel Yazmışsın.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)