Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Gümüşdere Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.04.2008, 17:13   #1771
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

kınasoglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kınasoglu Şuan kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.11.2013 23:05

Tecrübe Puanı: 623 kınasoglu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

Alıntı:
dark_yamtar58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Resul bu ne sürat kardeşim döktürmüşsün be helal olsun sana işte bu"""seni burda bu şekilde dedikodudan uzak yapıcı bir şekilde görmek istiyorum....Gerçi bazı karagözler beni bu köylü olarak görmüyor.Elinden bira şişesini bırakmayanlar bana sarhoş diyo ama bilemiyorum kararı sitedeki tanımadım,tanıdığım insanlar veriyor işte.Sen bildiğin yolda devam et Resu böyle çok iyisin........................ ..
biz içmesini gezmesini iyi bilenleriz birilerini sitede las etmeye calışıp hakaret etirmeyiz biz seni iyi biliriziz ama senle mahtap olmak ayrı bir hata senide tanırlar bizide siteyi tırnaklamadan başka işin olmaz sorun varsa biz burdayız bırak bu işleri hep yaytın ne kazandın benim bildim adapazarını kazandın şunki başka kazanamasın senin şehroş oldunu bizlerdeyi tüm sivas bilir kactın şunki sivas seni bilirdi o yüzden kactın gelmeyde hayel etme seni kekleyenler var yazmatım diyorum ben mejbur bırakırsın

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2008, 17:20   #1772
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
merderli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın Burhan kardeşim senin kim olduğunu bilmiyoruz şu anda daldal dediğimiz kişi yanımda sizin yazmış olduğunuz yazıyı okuyor. Ancak siz kimliğinizi saklıyorsunuz; Daldal diyorki sitede olmayan birisi hakkında beyanda bulunmanızı kınıyor, ben birirlerine birşeyler yaptım doğru acaba sizedemi bir şey yaptım bir k..... acınızmı var yoksa kimliğini açıkla benim adresim belli benimde Çevreme ve Gümüşdere Beldesine neler yaptığımı beni tanıyanlar iyi bilirler. Ben kimseye kötülük yapmadım ama sizi çıkartamadım delikanlı isen kimliğini açıkla kimliğini açıklamayaıp bu siteden yazanlar etek giysin. İbrahim DÜNDAR Metro Dikilitaş yazahanesi
ya başkan ben tanımam burhan kardeş kimse siteye giremiyen birinin yeyakendini cıkıp ben buyum diyemiyen biri sizemi düştü kim oraya koyduysa bırakın o kişi konuşsun sen kendini cık anlat bende karşıyım daldalı severim ama birileri bizlerin daldalı sevmedimizi sanarak adamı siteye koyar biri cıkar hakaret eder bu iş bizi aşar başkan akılı ol daldala biz hep beraberiz sivası terk edenler düşünsün ağzı olan konuşur biz işimize bakalım

kınasoglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2008, 17:23   #1773
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
resulbudak66 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
merhabalar arkadaşlar bütün gümüşdereli arkadaşlara selamlarımı iletirim belki uzakta olup çoktandır köyü görmeyenler vardır onun için bu resimleri yükledim bizim köyümüz baharın böyle güzel olur görmeklazım daha cok resim var onlarıda aktaracam herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum kendinize iyibakın bu resimler benden size emanet olsun selamlar.
teşekür resul kardeş bizler hep yapıcı olmalızız bizlere bu yakışır

Alt 30.04.2008, 17:27   #1774
kınasoglu
Tecrübeli Yiğido

arkadaşlar gümüşdere beldesinde akp birinci parti cıktı bende oy verdim türkye akp yi kabulendi birileri cıkıp siyaset yapar ama o iş biti gümüşdere uyandı artık bu işler boş işbırakın siyaseti sohbet güzel

Alt 30.04.2008, 19:28   #1775
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 649 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK

Adıslılar hepinize iyi akşamlar, selamlar. Resul Abinin yüklediği resimlerde taktire şayan doğrusu, teşekkürler...

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2008, 20:40   #1776
burhan
Yiğido

burhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burhan Şuan burhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.10.2008 23:00

Tecrübe Puanı: 600 burhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Idee --->: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

Bir kere kendini gizlemek etek giymeyi gerektirmez,malum işlerle ugraşmak etek giymeyi gerektirir.
burhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2008, 21:39   #1777
WåñTêd_øØ7
Usta Yiğido

WåñTêd_øØ7 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

WåñTêd_øØ7 Şuan WåñTêd_øØ7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 735 WåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORWåñTêd_øØ7 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart --->: -->: GÜMÜŞDERE RESİMLERİ

Alıntı:
dark_yamtar58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sevgili arkadaşlarım buraya kesinlikle yazı yazmayalım yazı yazarak bu sayfayı şişirmeyelim.Herkes elinden geldiğince buraya Köyümüzün ve köylülerimizin resaimlarini yüklemeye gayret etsin.
benım bu konuyu acmamda bas sebeb oydu

oraya ekleyınce gumusdere resımı gormek ıcın 172 sayfaya bakmak zor olacak hemsolarımız ıcın :=)
Alt 01.05.2008, 04:22   #1778
arif_22
Yeni Yiğido

arif_22 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arif_22 Şuan arif_22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.09.2011 21:19

Tecrübe Puanı: 0 arif_22 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Resul Bey Gerçekten çok güzel fotoraflar Çok Teşekkür ederim...
arif_22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2008, 08:33   #1779
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 677 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: -->: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

Alıntı:
aozdemir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
mehmet hocam, geçenki bilgi yarışmasında bizim köy kurayla ikinci olmuş. neden yedek sorular sormadılar ki?
Ahmet hocam 15 asıl 10 yedek soru soruldu jürinin elinde soru kalmadaı kura çekimi mecburen yapıldı.zaten şartnameye göre 5 yedek sorudan sonra kura çekimi vardı biz 10 soruya çıkarttık eşitlik bozulmadı
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2008, 08:47   #1780
aozdemir
Usta Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aozdemir Şuan aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2015 10:38

Tecrübe Puanı: 735 aozdemir BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart -->: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

ben böyle yarışma görmemiştim. 10 yedek soruda nasıl eşitlik bozulmamış. ya yedek sorular kolaydı, ya da öğrenciler çok iyi.
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil