Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz? - Sayfa 58 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz?
Adalet ve Kalkınma Partisi (R.Tayyip Erdoğan) 544 19,96%
Büyük Birlik Partisi (Yalçın Topçu) 743 27,26%
Demokrat Parti (Hüsamettin Cindoruk) 18 0,66%
Demokratik Sol Parti (Masum Türker) 5 0,18%
Cumhuriyet Halk Partisi (Deniz Baykal) 519 19,04%
Hak ve Eşitlik Partisi (Osman Pamukoğlu) 98 3,60%
Milliyetçi Hareket Partisi (Devlet Bahçeli) 373 13,68%
Saadet Partisi (Numan Kurtulmuş) 97 3,56%
Türkiye Değişim Hareketi (Mustafa Sarıgül) 85 3,12%
Türkiye Komünist Partisi (Erkan Baş) 25 0,92%
Türkiye Partisi (Abdullatif Şener) 143 5,25%
Yeni Parti (Tuncay Özkan) 76 2,79%
Katılımcı sayısı: 2726. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.01.2010, 19:55   #571
kolsuz_kerim
Usta Yiğido

kolsuz_kerim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kolsuz_kerim Şuan kolsuz_kerim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.03.2012 22:13

Tecrübe Puanı: 753 kolsuz_kerim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

metin benim tanıdığım bir piskolok var bi seni gösterelim ne dersin arkadaşım
Alt 27.01.2010, 20:00   #572
Klimasuyu
Usta Yiğido

Klimasuyu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Klimasuyu Şuan Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1410 Klimasuyu isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
kolsuz_kerim Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
metin benim tanıdığım bir piskolok var bi seni gösterelim ne dersin arkadaşım

İndirim yaparsa olabilir ya da taksit maksit yoksa kriz bizi teğet geçmedi biliyorsun...
Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 27.01.2010, 20:02   #573
kolsuz_kerim
Usta Yiğido

kolsuz_kerim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kolsuz_kerim Şuan kolsuz_kerim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.03.2012 22:13

Tecrübe Puanı: 753 kolsuz_kerim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
YILDIRIM Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

İndirim yaparsa olabilir ya da taksit maksit yoksa kriz bizi teğet geçmedi biliyorsun...
savunduğun partilere üye olsaydın arkadaşım senin masrafların bana ait ama sende söke söke alırım haberin ola
Alt 27.01.2010, 21:59   #574
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 00:22

Tecrübe Puanı: 759 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Metin eklediğin video En İyi Senaryo ve En iyi Film Müziği dalında Oscar'a aday olabilir

Ciddi ciddi "Alyazmalim" caliyor fonda ...

Komik ama

Keske bugün Karsit Görüs prog., "367" mucidimiz Kanadoglunun sekilden sekile giren yüz ifadelerinide görseydiniz...
Alt 27.01.2010, 22:00   #575
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1312 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
YILDIRIM Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Alternatfi mi arıyosunuz..? Kafanızı çevirip baktınız mı yedek külübesine..?

Göremediyseniz ben size yardımcı oluyum;

1-Osman Pamukoğlu
2-Yalçın Topçu
3-Devlet Bahçeli
4-Deniz Baykal
5-Numan Kurtulmuş

Bunlar her an forma giymeye hazır olanlar, bunların yanısıra Abdullatif Şener ve Mustafa Sarıgül de düz koşulara başlamış bulunuyorlar..

Kıbrıslı abi "Tuncay Özkan kadroda neden yok?" diye soracak olursan, Tuncay Özkan uzun bir süre paf takımla çalışsın..
Deniz Baykal ve Devlet Bahçeliyi hala alternatif olarak mı gösteriyorsun Yıldırım..
Alt 27.01.2010, 23:10   #576
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
GurbetsokakLari Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Ciddi ciddi "Alyazmalim" caliyor fonda ...

Komik ama

Keske bugün Karsit Görüs prog., "367" mucidimiz Kanadoglunun sekilden sekile giren yüz ifadelerinide görseydiniz...

Ben izledim ve Kanadoğlu'nun suratındaki ifade karşısında oturan Osman Can isimli birisinin aymazlığından kaynaklanan ve bu adamın Doçent olmasından kaynaklı bir acı ifadesiydi. Yazık diyordu, böyle hukukçular yetiştirdik diye.... Çünkü demokrasi, çoğulculuk gibi lafları ağzından düşürmemesine bakmayın siz, gidiyor Weimar hukukundan falan örnekler veriyor. Akp'nin yargısını kurmasında bir sıkıntı görmüyormuş, bu tezi de toplumsal etkileşim içinde olmayan, toplumdan dışlanmış yargıçların yasaları uygularken adalet dağıtamayacağına ve hukuk-toplum ilişkisinin doğru kurulamayacağına dayandırıyor. Ama unutuyor ki Weimar hukuku da tam da bu şekilde kuruldu... Naziler tam da bu şekilde başa geldi. Ve ne yazık ki "Bağımsız" olması gereken bir Anayasa Mahkemesi rapörtörünün bu kadar bağımlı şekilde bir partiyi savunması Kanadoğlu'nun yüzündeki acı ifadeyi bende de yarattı. Bütün bunların yanında kendinden kat kat büyük, kendisinden kat kat daha fazla bilgiye sahip olduğu belli olan birisini şuursuzca "bilgisiz, yetkin olmayan, okumamış" gibi kelimeler kullanması ayrıca değerlendirilmeli ve sonuç olarakta en iyimse tabirle "TERBİYESİZLİK" olarak nitelendirilmelidir... Son olarak bu Osman Can aksanlı ve bozuk bir türkçe ile ezbere konuşmaya çalışan bir "hukukçudur".. Tamamen siyaset odaklı bir hukuk sistemi hayalini demokrasi kılıfıyla sunmaya uğraşan ve dinsel bağlılığının olmadığını söyleyen bir devşirmedir....
Ayrıca "şunu okuyun, bunu okuyun, biraz önce söylediklerim şu kitapta var açın okuyun, valla bak orda var, allah canımı alsın var bak" gibi cümleler kurmuştur. Unutmayın ki kendi bilinç altında, Kanadoğlu' na göre ne kadar yetersiz olduğunu fark etmiştir. Eğer dediklerini ezilmişlik gerekçesinden çıkartırsak da şu karşımıza çıkar... Kendisi okumuş, büyümüş doçent olmuş ama herşeyi kitaptan öğrenmiştir... Kanadoğlu ise en doğudan en batıya tüm Türkiye'yi gezerek savcı ve hakimlik yapmıştır... Bütün bunların yanında Türkiye'de Anayasa hakkında yorum yapabilecek kapasitede çok az Anayasa Hukukçusu vardır... 2 elin parmaklarını geçmez, mümkünse liberal Anayasa hukukçuları ile Cumhuriyetçi Anayasa hukukçularını karşı karşıya getirsinler yoksa Kanadoğlu gibi Anayasa Hukuku konusunda Türkiye'nin en yetkin bir isminin karşısına Devletler Hukuku ve Devlet Teorileri konusunda yetkin bir ismi koyunca ezilen Devletler Hukukçusu "terbiyesizlik" boyutuna varan cümleler kurabiliyor... Örneğin Ergun Özbudun ile Kanadoğlu karşı karşıya gelir, ikisi de bilgisini masaya koyar, terbiye sınırları aşılmaz ve doğru düzgün bir tartışma izleriz... Bütün bunların yanında beğendiğiniz kişilerin geçmişlerine bir bakın olur mu? Çünkü nerelerle bağlantılı olduklarına kendinizce ulaşabilirsiniz...

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.01.2010, 09:25   #577
Ebuhalid_52
Tecrübeli Yiğido

Ebuhalid_52 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ebuhalid_52 Şuan Ebuhalid_52 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 14:46

Tecrübe Puanı: 570 Ebuhalid_52 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kuzgun l..ler iktidar olmus..

DURMAK YOK DİN İSTİSMARLIĞINA DEVAM...

Konu Cley tarafından (28.01.2010 Saat 09:47 ) değiştirilmiştir.. Sebep: yavaşşş
Ebuhalid_52 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 28.01.2010, 10:27   #578
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

keriiiiiiim canım kardeşiiiim gel sen,ben,metin. üçümüz birlikte gidelim doktora ha ne dersin bakalım doktor arızayı hangimizde bulacak başta bende bulur bundan eminim çünkü daha öncede bulmuştuda sizin ikiniz arasında diyorum ama bak ücretler senden kabulmü.yahu ne çocuklarsınız be güldürüyosunuz sizde olmasanız site çekilmez haa sağolun çocuklar.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.01.2010, 11:23   #579
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

CHP,darbe iddialarının sonuçlarını beklemeden bile saldırıyor,hırçınlaşıyor.Bu işlerin altından kendilerinin çıkacağından mı korkuyorlar yoksa?
Alt 28.01.2010, 14:12   #580
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 00:22

Tecrübe Puanı: 759 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ben izledim ve Kanadoğlu'nun suratındaki ifade karşısında oturan Osman Can isimli birisinin aymazlığından kaynaklanan ve bu adamın Doçent olmasından kaynaklı bir acı ifadesiydi. Yazık diyordu, böyle hukukçular yetiştirdik diye.... Çünkü demokrasi, çoğulculuk gibi lafları ağzından düşürmemesine bakmayın siz, gidiyor Weimar hukukundan falan örnekler veriyor. Akp'nin yargısını kurmasında bir sıkıntı görmüyormuş, bu tezi de toplumsal etkileşim içinde olmayan, toplumdan dışlanmış yargıçların yasaları uygularken adalet dağıtamayacağına ve hukuk-toplum ilişkisinin doğru kurulamayacağına dayandırıyor. Ama unutuyor ki Weimar hukuku da tam da bu şekilde kuruldu... Naziler tam da bu şekilde başa geldi. Ve ne yazık ki "Bağımsız" olması gereken bir Anayasa Mahkemesi rapörtörünün bu kadar bağımlı şekilde bir partiyi savunması Kanadoğlu'nun yüzündeki acı ifadeyi bende de yarattı. Bütün bunların yanında kendinden kat kat büyük, kendisinden kat kat daha fazla bilgiye sahip olduğu belli olan birisini şuursuzca "bilgisiz, yetkin olmayan, okumamış" gibi kelimeler kullanması ayrıca değerlendirilmeli ve sonuç olarakta en iyimse tabirle "TERBİYESİZLİK" olarak nitelendirilmelidir... Son olarak bu Osman Can aksanlı ve bozuk bir türkçe ile ezbere konuşmaya çalışan bir "hukukçudur".. Tamamen siyaset odaklı bir hukuk sistemi hayalini demokrasi kılıfıyla sunmaya uğraşan ve dinsel bağlılığının olmadığını söyleyen bir devşirmedir....
Ayrıca "şunu okuyun, bunu okuyun, biraz önce söylediklerim şu kitapta var açın okuyun, valla bak orda var, allah canımı alsın var bak" gibi cümleler kurmuştur. Unutmayın ki kendi bilinç altında, Kanadoğlu' na göre ne kadar yetersiz olduğunu fark etmiştir. Eğer dediklerini ezilmişlik gerekçesinden çıkartırsak da şu karşımıza çıkar... Kendisi okumuş, büyümüş doçent olmuş ama herşeyi kitaptan öğrenmiştir... Kanadoğlu ise en doğudan en batıya tüm Türkiye'yi gezerek savcı ve hakimlik yapmıştır... Bütün bunların yanında Türkiye'de Anayasa hakkında yorum yapabilecek kapasitede çok az Anayasa Hukukçusu vardır... 2 elin parmaklarını geçmez, mümkünse liberal Anayasa hukukçuları ile Cumhuriyetçi Anayasa hukukçularını karşı karşıya getirsinler yoksa Kanadoğlu gibi Anayasa Hukuku konusunda Türkiye'nin en yetkin bir isminin karşısına Devletler Hukuku ve Devlet Teorileri konusunda yetkin bir ismi koyunca ezilen Devletler Hukukçusu "terbiyesizlik" boyutuna varan cümleler kurabiliyor... Örneğin Ergun Özbudun ile Kanadoğlu karşı karşıya gelir, ikisi de bilgisini masaya koyar, terbiye sınırları aşılmaz ve doğru düzgün bir tartışma izleriz... Bütün bunların yanında beğendiğiniz kişilerin geçmişlerine bir bakın olur mu? Çünkü nerelerle bağlantılı olduklarına kendinizce ulaşabilirsiniz...

Saygılar...
Size göre tabi,insan muhabbet beslediklerini savunmali ...
Osman Can gibi genc hukukcularin varligini görmek bize mutluluk verdi, umarim sayilari cogalir.
"367 Zat-i sahaneleri Sabih´" sanki herseyi ben bilirim zorba aga babasi tarzinda durusuna karsi edebiyle, bilgili,kendine güvenen tavriyla ders verdi diyebilirim, ...
Gecmisine bakmadim, ilgilenmiyorumda kesin "karanlik" (!)birisidir.Sizin ideolijinize ters cünkü...
Siyasi görüsünü bilmiyorum, kalbini de yarip bakamiyorum...siz bilinc altina kadar bakmissiniz maasallah (!) velevki taraf olsun,devlet görevi yaparken ideolojiye sahip olmak , taraf olmak sadece kemalistlerin hakki midir ?

Üstelik Ergenekon cetesi zanlilarindan ve tutuksuz yargilanan mucidimizin hukuk üzerine serd edecegi hangi görüsü olabilir , hangi medeni ülkede görülmüs... Allah askina,söyledikleride zaten tüyler ürpertici...
Sormak isterdim; hukuku ve milletin yerine düşünmeyi, bulandirmayi,zaman kaybettirmeyi, kiyidan köseden yeni mucidliklerle müdahele etmeyi kendisinde hangi sifatla hak görüyor ?

Gölge etmesin,baska ihsan istemez.

Selâmlar...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)