Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Turkuaz Projesi yargıya takıldı - Sayfa 5 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.03.2013, 20:42   #41
aloneee
Yiğido
NO AVATAR

aloneee Şuan aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.03.2013 19:45

Tecrübe Puanı: 418 aloneee FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Turkuaz Projesi yargıya takıldı

Kıvırdığın için hesaplayamıyosun Laedri...
aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar aloneee'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2013, 20:42   #42
aloneee
Yiğido
NO AVATAR

Hayır yani dükkanın yıkılmasa diğer dükkanlar yıkılıyoo sen o tozun dumanın o enkazın içinde iş yapabileceğini mi sanıyosun eninde sonunda anlaşcaksın bunu da hep birlikte görcez..
aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar aloneee'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2013, 21:30   #43
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 613 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
aktassa
son mesajımda yankış alıntı yapmışım..Sanaydı mesajım
Olur mu öyle şey hocam ya.
Sen hep yanlış biliyorsun.
Sonuçta 150 > 630

Orası yıkılacak. Bak seve seve yıktır.
Keserim suyunu haaaaa.
Alt 13.03.2013, 21:42   #44
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Amaaaaan aktassa valla sıktı bu iş..
Bu beceriksizler yüzünden insanlar kazançlarından oluyor..
Çoğunluk muvafakatı verdi deyip dolanıyor ortada..
Muvafaktname veren 900 küsür kişinin hissesi,geriye kalan,muvafakatname vermeyen 300 küsür kişinin hissesinin dörtte biri etmiyor bile..
Çıkıp ortalıkta şov yapmaya çalışıyor.Çoğunun iznini aldık diyerekten.Çoğunun tapusunu aldınsa bugün en az 350-400 arası dükkanı yıkman gerekiyor,kaç tane yıktın?
Ben bu şartlarda anlaşmayacağım.Eninde sonunda anlaşmak zorunda kalırsam hakkımı her kuruşuna kadar zehir zıkkım ederek çıkacağım..
Bugün oranın tamamı boşaltsa.Yarın halka sunacakları Turkuaz diye bir gerçek proje yok bile..2 tane dava var diyor..Birin ben açtığıma göre demek ki 298 kişi dava açmamış..
Alt 13.03.2013, 21:48   #45
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 613 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Neyse hocam. Herşey oluruna varır.
Bak ilk bilirkişi zaten gereğini yapmış.
Şimdi belediye de itiraz etsin bakalım.
Bundan aylar önce de yazmıştım. Şimdi 2 şey olacak.
Bu yönetim değişirse ve Turkuaz Projesini hakkı ile tamamlarlarsa;
"Bu proje bizim projemizdi kardeşim. Dolayısı ile bizim başarımız bu" diyecekler.

Yönetim değişirse ve bu şartlarla projenin devam etmeyeceğini anlayan yeni yönetim projeyi sonlandırırsa;
"Eeeee. Bakın. Bizi seçseydiniz biz bunu bitirecektik. Tüm suç sizin. Biz gelseydik bitmişti şimdiye kadar o iş" diyecekler.

Siyaset bu işte. Sivas'a hizmet etmek isteyen kişiler bana göre bir an önce hak sahipleri ile anlaşır, yasal olarak dayanakları varsa da bu işi uzatmaz yıkımı bitirir, projeyi Sivaslının hizmetine sunarlar. Eğer gerçekten bu projeyi Sivas'ımız için yapacaklarsa yaparlar tabi.

Gerisini kendileri bilir. Bizim bilecek halimiz yok. İllaki bildikleri başka şeyler de vardır.
Alt 13.03.2013, 22:08   #46
aloneee
Yiğido
NO AVATAR

Ben bu şartlarda anlaşmayacağım.Eninde sonunda anlaşmak zorunda kalırsam hakkımı her kuruşuna kadar zehir zıkkım ederek çıkacağım..

Sonunda sen de herkes gibi anlamaya başladın artık orda bu işin olmayacağını..
Alt 13.03.2013, 22:23   #47
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Champion_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sulukuledeki romanların zihniyetimi değişti de sizce karşı çıktıkları yıkımlara bizzat yardım ediyorlar şimdi istanbulda?

hizmeti veren belediye işini dogru yapıp vatandaşı gerçekten ikna edip usül hatası yapmadan sorunu aşmayı bildide o yüzden yapılıyor oralar bu işte baş aktör belediyedir.
inşallah çözer ,bakalım ne olacak?
ya mualefet yapacam eleştiri yapacağım diye bildiğiniz bilmediğiniz herşeye yorum yazıyorsunuz ne alakası varşimdi sulukuleyle turkuazı karşılaştırma yapıyorsunuz gören görmeyende bişey var sanacak negüzel belediye anlaşmış sanır sulukuleyi biliyormusun neresidir ?nasıl biryerdir orda oturan roman vatandaşların tapuları varmıdır ?eski sanayide iyi kötü haklı haksız insanların mülklerinin tapusu var kimisi kendilerine teklif edilen parayı beğenmiyor kimisi beğeniyorda başkana güvenip devlet garantili güvence istiyor kimi hem parayı yeterli görüyor hemde projenin olacağına inanıyor gıcıklık olsundiye mal benim değilmi?vermiyorum diyede anlaşma yapmıyor olabilir şu haklı bu haklı demiyorum sulukule öyle değil orada yaşayanların ellerinde hiçbir yasal dayanak yok ayrıca oraların hali içler acısıydı değil insan köpek bağlasan oturmaz atların otladığı o fatih sultanmehmet hanın istanbula girdiği kapıdan metro istasyonuna kadar olan sokak çok afedersiniz gerçekbu ulu orta genelev gibiydi buraların yıkılması için illede kentsel dönüşüm yapılması gerekmiyordu valilik ve belediye 2 seçenek sundu ya efendi efendi çıkarsınız size 30 50 tl parada verriz isteyene hiçpeşinatsız bilmemnekadar yıl faizsiz kiradan ucuz para ödeyerek ev sahibi olursunuz kabul etmezseniz buralaRI dümdüz ederiz diye korkutarak evlerini ellerinden aldılar o evlerin yerlerine yapılan villalar şimdi 450 500 milyara müşteri bekliyor tabiki razı olacaklar işin içinde hiçpara almadan bide üstüne dayak yiyerek çıkartılıp dıpdızlak ortada kalmakda vardı ayrıca mahkemede davayı iptal etti şuanda muamma durumda neysedee bilip bilmediğiniz herşeye böyle atlamayın ben sulukuleyide 7 kuleyide kızkulesinide eski saniyide eski garajıda yeni terminalin lahana bahçesi olduğu zamanıda sivasın nüfusunun 70 bin olduğu zamanıda biliyorum eleştiri yapacam diye boş boş yazmayın
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2013, 13:37   #48
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1076 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Herkes rahat olsun 13-14 mart arasında 60 dükkan daha yıkıldı
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2013, 13:45   #49
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1076 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Amaaaaan aktassa valla sıktı bu iş..
Bu beceriksizler yüzünden insanlar kazançlarından oluyor..
Çoğunluk muvafakatı verdi deyip dolanıyor ortada..
Muvafaktname veren 900 küsür kişinin hissesi,geriye kalan,muvafakatname vermeyen 300 küsür kişinin hissesinin dörtte biri etmiyor bile..
Çıkıp ortalıkta şov yapmaya çalışıyor.Çoğunun iznini aldık diyerekten.Çoğunun tapusunu aldınsa bugün en az 350-400 arası dükkanı yıkman gerekiyor,kaç tane yıktın?
Bugün oranın tamamı boşaltsa.Yarın halka sunacakları Turkuaz diye bir gerçek proje yok bile..2 tane dava var diyor..Birin ben açtığıma göre demek ki 298 kişi dava açmamış..
Dükkanının arkasında bir yığın medya mensubu,belediyeyle anlaşan yüzlerce esnaf gördün bu iş sıktı değilmi ? vallahi komedyen olacak adamsın ha. yetenek sizsiniz Türkiye seçmelerine katılmalısın. kumaş sağlam
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2013, 17:34   #50
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Hiçbir vasfı olmadan,elinde lise diplomasından başka diploma olmadan bir kuruma girip maaş yiyenler katılsın Yetenksizsiniz yarışmasına!
PArk City'deki 7 trilyon için hırsız kelimesini kullananlar,Eski Sanayi'deki onlarca trilyon için hangi kelimeyi kullanırlar merak ediyorum!
İnsanların vicdanları kör olmuş..Orda AVM yapılsın,alışveriş yapayım,eşimle sevgilimle cafelerde oturayım diye böyle bir haksızlığa destek veriyorlar..Bilirkişi belediyenin 500.000 tl verdiği yere 1.5 milyon tl değer verdi..Hadi ortası olsun 1 milyon tl eder..Aradaki 500.000tlyi cebe indirecekleri nasıl görmüyorsunuz? Ve bu sadece bir dükkan için geçerli..Nasıl bu yağmaya göz yumarsınız,nasıl!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil