Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Ürgüp: "Çok heyecanlıyım" - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.02.2011, 10:33   #11
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Ürgüp: "Çok heyecanlıyım"

Sivas için yeni fikirler üretilmesi adına önemli bir proje, düşünce aşamasında diye belirtmiş Sayın Başkan ama kendisininde söylediği gibi bir anlamda artık yapmaya mecbur bıraktılar kendilerini.. İki gün sonra toprağın yapısından, şehrin düzeninden dolayı vs. yapmamız imkansızmış gibi bir ifadeyle kamuoyunun karşısına çıkarlarsa bunu kimseye anlatamazlar ve büyük puan kaybı olur onlar için.. Bence bu düşünceyi açıklayarak yanlış yaptılar.
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2011, 19:59   #12
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 629 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ürgüp: "Çok heyecanlıyım"

Başkanımız bence işin kolayına kaçıyor ve S.Aydın'dan kopya çekiyor..2.olarak başkan herhalde yapacak özel bir proje bulamadığı için ya da yapmak istediği projelerin maliyeti yüksek olduğu için yıllar önce kapatılan bir dereyi yeniden açarak kendince yeni proje yapmak istiyor..Bu projeyi yapmak o kadar da koılay değil;bir kere kapatılan ırmağın bulunduğu yerlerde yapılan çok sayıda ev ve apartman var;acaba burada yaşayanlar evlerini gönüllü olarak belediyeye verirler mi?,kaç kişi bu projeye evet der?Bu projenin maliyeti ne kadara mal olur acaba?Ev sahipleri evlerini vermezse ne olur acaba?Nerden bakarsan bak zor bir proje;içinden çıkmak da içine girmek deçok zor?Hiçkimde Sivas'ın aynı Eskişehir'deki Porsuk ırmağı gibi şehir içinden geçen bir ırmağın varlığından rahatsız olmaz...Ama Sivas'ın bu projedendahaönce daha özel projelere(Yeni Hal Projesi-Belediye Binası-Yeni Toptancılar Sitesi-Buğday Pazarını Yeri-Eski Fuar Alanı-YENİ TERMİNALPROJESİ-KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ-Kale Projesi-Yeni Çevre Yolu Projesi v.b.)projelerin öncelikli olarak ele alınması daha doğru olur diye düşünüyorum..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar eyuphulagu'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)