Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.04.2013, 13:44   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı

Sivas Belediyesi tarafından Sıcak Çermik'te organize edilen Çamlıca ve Sefa Oteli'nin yeni yüzünün tanıtım etkinlikleri devam ediyor.

Etkinlikler çerçevesinde Esentepe, Uzuntepe, Kümbet, Kaleardı, Mısmılırmak ve Mevlana Mahallesinde ikamet eden hanımlar belediyenin organizasyonuyla çermiği gezme imkanı buldular. Yoğun bir katılımın gözlendiği etkinlikler çerçevesinde hanımlara oteller ve barakalar gezdirildi.

Hanımlar özellikle yeni yapılan havuzları ve Türk hamamını görme şansı buldular. Hanımlar Türk hamamına yoğun ilgi gösterirken, fotoğrafını çekmeyi de ihmal etmediler. Etkinlik çerçevesinde Hanımlar Kültür Merkezi görevlisi Derya Demir Karadağ ve Hanımlar Kültür Merkezi Yenişehir Şubesi Sorumlusu Esin Yıldırım katılımcı hanımlara Sivas Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları ve hizmetleri anlattı. Etkinliğe katılanlar belediyenin yaptırdığı tesisleri çok beğendiklerini ifade ettiler.

Sıcak Çermik'i Mevlana mahallesinden toplam 370 kişi ziyaret ederken, tesiste 1 haftada yaklaşık 1500 kişi ağırlandı
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 02.04.2013, 17:36   #2
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 732 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı

Bu Misafirler Oy olarak geri dönecektir
Alt 02.04.2013, 19:03   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu Misafirler Oy olarak geri dönecektir
Zaten amaç da o..
Sivas'ın mahallesi dışına çıkmamış kadınlarına turizm ve konaklama konusunda hiç görmemiş kişilerini ordaki iki restore edilmiş otel ile gölerini boyayıp oy kapmak istiyorlar..mesele bu kadar basit!
Alt 02.04.2013, 19:29   #4
H_Turan
Usta Yiğido

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Zaten amaç da o..
Sivas'ın mahallesi dışına çıkmamış kadınlarına turizm ve konaklama konusunda hiç görmemiş kişilerini ordaki iki restore edilmiş otel ile gölerini boyayıp oy kapmak istiyorlar..mesele bu kadar basit!
Başka Kaplıca veya Termal Tesisleri görmeyenler Bu yapılanları yeterli görür ben gördüm gezdim Balıkesir,Bursa ve Yalova termal Kaplıcalarını gezdim Ne kadar güzel tesis ve konaklama olanaklarına sahip olduklarını bizzat gördüm bunları görünce Çermikle kıyasladım ve üzüldüm o zamanlar şimdi ise yapılmış ama yeterli değil.
Alt 02.04.2013, 22:16   #5
AĞAOĞULLARI
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

AĞAOĞULLARI Şuan AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2017 12:02

Tecrübe Puanı: 556 AĞAOĞULLARI FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVASTA BULUNAN BALIKLI KAPLICASI, SICAK ÇERMİK KAPLICASI VE SOĞUK ÇERMİK KAPLICALARI İSTENİLEN ŞEKLE SOKULSA SİVAS TURİZİM CENNETİ OLURDU. SİVAS İÇİN BU KAPLICALAR ÇOK ÖNEM TAŞIMAKTADIR. BAŞKA YERLERİ GÖRENLER BURALARI İPTİDAİ GÖRÜYOR. ŞİMDİYE KADAR YAPILANLAR MAALESEF GÖZ DOLDURMUYOR. BU KAPLICALARIN YURTDIŞI DEĞİL YURT İÇİ TANITIMLARI DAHİ YAPILMIYOR.

BEN KANGAL BALIKLI KAPLICAYI 1955 -56 YILLARINDAN TANIRIM BUGÜNE GELİNDİĞİNDE ÇOK FAZLA BİR ŞEY YOK. ORAYA GİDEN TEDAVİSİ İÇİN GİDİYOR PARA HARCAMAYA GİDİYOR PARA HARCAYACAK YER DAHİ YOK. KANGAL A MI GİTSİN, ÇETİNKAYAYA MI GİTSİN .GÖNÜLLERE HUZUR VE RAHATLIK VERECEK BİR ORTAM YAPILMALIDIR.

SICAK CERMİK KAPLICASINI VE SOĞUK ÇERMİK KAPLICASINI VE KANGAL BALIKLI KAPLICASINI SİVAS BELEDİYESİ TANITMAK İÇİN KOMŞU İLLERİN BELEDİYELERİYLE ANLAŞARAK ÜCRETSİZ SERVİS KOYACAK HALKA BU KAPLICALARI TANITACAK SEVDİRECEK . ÖNCE YATIRIM YAPACAKSIN SONRA TOPLAYACAKSIN. SİVASTA MAHALLESİNDEN ÇIKMAMIŞ MAHALLELİNİN TANITIMIYLA OLMAZ. AĞAOĞULLARI .
AĞAOĞULLARI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 02.04.2013, 23:54   #6
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 685 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İki ton odun kömürle alınan oydan farkı yok, aynı zihniyet işte...
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 03.04.2013, 08:20   #7
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1076 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

yine zorrrrrrrlarına gitmiş birilerinin
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 03.04.2013, 08:48   #8
etzel1967
Yiğido
NO AVATAR

etzel1967 Şuan etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2015 13:35

Tecrübe Puanı: 595 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sıcak çermiğin bu derece güdük kalmasında sorumluluğun tamamını belediyelere yüklemek çok insaflı bir yaklaşım gibi gelmiyor bana...makro bazda planlama gerektiren bir konuda, sivaslı tüm yerel yöneticiler, siyasetçiler, millet vekilleri ve iş adamları da bir o kadar sorumludur bundan...belediyenin hizmtlerini ben de yetersiz buluyorum ama sırf belediyeye vurmak için yılların problemini sadece bu belediyeye yüklemek doğru değil...bir de kafalarımızdaki prangaları kırarak, kim yaparsa yapsın iyi yapılana "iyi " demeyi becerme erdemini gösterebilsek...ama partizan kafalardan bunu beklemek mümkün değil...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 03.04.2013, 16:47   #9
H_Turan
Usta Yiğido

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
yine zorrrrrrrlarına gitmiş birilerinin
Niye Zorumuza gitsin abi Sivasa Yapılan Hizmeti Görürüz Ama Oy için yapılan şeyleride görürüz zaten seçen biziz Doğan Ürgübü Çoğuda pişman oldu Muhsin Yazıcıoğlu O Helikopter kazasında Kaybetmeseydik Seçilirmiydi bunuda düşünmek lazım.
Alt 03.04.2013, 17:40   #10
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Başka Kaplıca veya Termal Tesisleri görmeyenler Bu yapılanları yeterli görür ben gördüm gezdim Balıkesir,Bursa ve Yalova termal Kaplıcalarını gezdim Ne kadar güzel tesis ve konaklama olanaklarına sahip olduklarını bizzat gördüm bunları görünce Çermikle kıyasladım ve üzüldüm o zamanlar şimdi ise yapılmış ama yeterli değil.
Bizim mahalledeki caddeye de asfalt döktüler.Yakında mahalle mahalle adam getirip,"Bakın ne güzel asfalt" diye reklam yapacakalr..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil