Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Tüccar akıllıdır kimi seçeceğini bilir - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.05.2013, 07:26   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Tüccar akıllıdır kimi seçeceğini bilir

TSO Başkanı Osman Yıldırım dün bir basın toplantısı düzenleyerek çalışmaları ve yaklaşan oda seçimleri konusunda bilgi aldı soruları cevapladı. Yönetimde oldukları süre içinde yaptıklarını ve yapamadıklarını anlatan Yıldırım; bu süreçte kendisinin ve yönetimin bir çok fedakarlık yaptığını söyleyerek Sivas’a hizmet sunmaktan dolayı her zaman mutlu olduklarını ifade etti.
Oda’ya hiçbir şekilde siyasi düşüncelerin hakim olmadığını belirten Yıldırım “odamıza bir çok siyasi girdi fakat siyaset girmedi” dedi.
Gelişmiş bir Sivas için her konuda görüş bildirildiğini ve çalışmalar yapıldığını söyleyen Yıldırım; Sivas’ın bütün renklerini kucakladıklarını ifade etti.

Seçimlere de değinen Yıldırım; ”Oda seçimlerinin bu şekilde şehrin gündemine oturması Odamızın başarılarıyla doğru orantılıdır. Seçimler nedeniyle Sivas’ta oluşan heyecandan memnunuz. Seçimleri bahane edilerek çeşitli iftira niteliğinde aslı astarı olmayan dedikodular yapılmaktadır. Ben istedim ki o insanlar bugün burada karşımda olsaydı. Üyelerimiz tüccarlardır. Tüccar akıllıdır, kimi seçeceğini bilir” dedi.
Daha sonra soru cevap kısmına geçilen toplantıda Yıldırım basın mensuplarının sorularını cevapladı.
Bir soru üzerine TÜDEMSAŞ konusuna değinen Yıldırım; Türkiye’de özelleştirmenin devam edeceğini söyleyerek TÜDEMSAŞ’ında yakında özelleştirilebileceğini, özelleştirme olursa bu fabrikayı alan kişilerin sırf arazisini değerlendirerek ödedikleri paradan fazlasını kazanabileceklerini iddia etti.

Yıldırım” özelleştirme ile bu arazilerin yabancı yatımcıların eline geçmesi yerine bizim teklifimiz Belediyemizin yeni bir ve modern bir fabrikayı kurarak buradaki arazi karşılığı TÜDEMSAŞ’a devretmesidir. Buradan beklediğimiz şahsi rant yoktur. “ dedi.
Oda seçimlerinde ki meslek gruplarında yapılan değişiklikler konusuna da değinen yıldırım, yapılan değişikliklerde hiçbir müdahalelerinin bulunmadığını söyledi. Yıldırım: “Bu düzenlemelerdeki amaç herkesin temsilinin sağlanmasıdır. Bu değişikliklerin tamamı Odalar Birliği tarafından yapılmıştır. Bizim bu işte en ufak bir müdahalemizi ispat etsinler ben aday olmayacağım” dedi.
Tekrar TSO başkanlığına aday olup olmayacağı konusuna değinen Yıldırım, kendi işlerine ve ailesine yeterli zaman ayırmadığı için aday olmama konusunu düşündüğünü belirterek, adaylık konusunda cevabını 5 Mayıs’ta ki seçimler sonrasını vereceğini ifade etti.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2013, 18:41   #2
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Tüccar akıllıdır kimi seçeceğini bilir

Sivasın gelişmesine en büyük engellerden biri olan O.Yıldırım ı secmesinler de kimi seciyorlarsa secsinler.
Alt 04.05.2013, 13:25   #3
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 21:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI

Her açıklamasında TÜDEMSAŞ'ı gündeme getirmesi bilinçli bir kampanyanın ürünü. Artık iyiden iyiye biliniyor ki Sivas'ın zenginlerinin gözü TÜDEMSAŞ'ın arazisinde ve oranın özelleştirilmesi için milletvekilleri üzerinden hükümete baskı kurmaya çalışıyorlar. Fabrikanın geliştirilmesi için hiçbir çabaları yoktur. O araziyi alalım siteler kuralım derdindeler.. Ortada büyük bir rant var ve Osman Yıldırım bunu kimseye kaptırmak istemiyor. Sürekli yerel basında yer alarak halkın zihnine Sivas için çalışıyor imajını yerleştiriyor. Sivas'ta Sivas için çalışan zengin yoktur sadece ceplerini düşünüp doldurma çabasındalar. Ama bilmiyorlar ki Sivas gelişince cepleride istemedikleri kadar dolacak.
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar FurkaN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.05.2013, 17:30   #4
ABDULLAH DUMAN
Usta Yiğido

ABDULLAH DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ABDULLAH DUMAN Şuan ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2016 12:29

Tecrübe Puanı: 1007 ABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISI

kendisinden başka büyük firma istemeyen Sivas'a yapılacak yatırımlara karşı çıkan bir zihniyete oy verene acıyorum

Biz ki, Tunada Abdest Alıp, Viyana Önlerinde Namaz Kılanların Evlatlarıyız !
ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ABDULLAH DUMAN'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)