Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Kavşaklara Büyükşehir görünümü - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.06.2013, 14:02   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Kavşaklara Büyükşehir görünümü

Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü kent trafiğini rahatlatmak ve sürüş kolaylığını sağlamak amacıyla 48 kavşak ile bulvar ve caddelerde belirlenen yerlere yön ve bilgi levhası yerleştiriyor

Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Uysal, çalışmanın 2011'de başlatıldığını belirterek, "Gerek yabancı ve gerekse kent içindeki yaya ve özellikle sürücülerin kentte ihtiyaç duyduğu noktalara ulaşmasının sağlanması, adres aramadan kaynaklanan gereksiz yakıt sarfiyatı ve trafik meşguliyetini en aza indirmenin amaçlandığına işaret etti.

Uysal, Migros kavşakta yürütülen yön ve bilgi levhası çalışmalarını inceleyerek basın mensuplarına açıklamada bulundu.
Sivas Belediyesi Başkan Yardımcısı Yılmaz, Çalışma kapsamında 4 ana arter başta olmak üzere 48 kavşak bölgesinde uygulama yapılacağını belirterek, " Toplamda öncelikle belirlenen 160 direk montajı ile üzerlerine takılacak 761 levha bulunmaktadır. Tarihi eser grubu, yerleşim yerleri ve diğer kurum kuruluş mesire alanı bölge niteliği taşıyan noktaları gösterecek şekilde aynı ardışık kavşaklarda takip edecek özellikle tasarlanmıştır." dedi.

Kullanılan malzemelerin alüminyum ve yansıtıcı prizmatik kaplamalardan ve sürücülerin gece ve gündüz rahatlıkla görebileceği şekilde reflektif malzemelerden yapıldığını kaydeden Uysal, yeni yön levhalarının, en üst kalitede ve uzun ömürlü malzemeler kullanılarak imal edildiğini sözlerine ekledi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.06.2013, 17:53   #2
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 18:07

Tecrübe Puanı: 491 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Kavşaklara Büyükşehir görünümü

belediyeden gülünecek bir hizmet daha anlaşılan bu belediye bizi daha çok güldürecek
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar kuzu_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.06.2013, 21:00   #3
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Kayapa Şuan Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.10.2014 18:51

Tecrübe Puanı: 428 Kayapa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ellerine sağlık çok güzel olmuş büyülendim
Kayapa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.06.2013, 16:54   #4
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 732 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yapılması gereken sıradan bir şeyi ne çok abarttılar levha koyunca büyükşehir gibi olduk yani
Alt 17.06.2013, 13:31   #5
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yapılması gereken sıradan bir şeyi ne çok abarttılar levha koyunca büyükşehir gibi olduk yani
Bu levha başka levha hocam öyle böyle levha değil
Alt 17.06.2013, 14:28   #6
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 633 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Büyükşehir görünümü nedir ya Bu habere güldüm yani tamam eksikti giderildi de bu sadece büyükşehirler mi yapıyormuş. Hoş yapılanda eksik ve hatalı çok şey var ama ilk adımda bu da yeter.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2013, 15:59   #7
ELLİSEKİZ
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

ELLİSEKİZ Şuan ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.02.2015 19:26

Tecrübe Puanı: 441 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dışarıdan gelen bir misafir araç her köşede durup adres sorsun .Niye levha koyuyorsunuz kardeşim. Size mi kaldı levha takmak gezinsin dursun Sivas'a gelen misafirler.Hem Sivas'ı daha fazla tanımış olurlar.Sayenizde halk sağını solunu unutacak (500 metre sonra sağa gir ilk ışıklardan sola dön falan).Hem navigasyon satışları düşer halk teknolojiden mahrum kalır vs. vs.

Kısaca YUUH diyorum...
Yapılan herşeye kötü mantığı ile yaklaşmayın...Sivasspor süper ligde ,buraya misafir takımda gelebilir , çeşitli etkinlikler içinde gelenler olabilir, yada bu ilden geçenler çevre yolu değilde ihtiyacı olan birşeyi almak için merkeze girebilir.Adamlar gariplik çekmez...

Gerçi şaşırmamak lazım geçenlerde önde yabancı bir plakalı araç var (58 değil yabancıdan kasıt) adam belli bilmiyor burayı.Yavaş bir şekilde ilerliyor .Belkide adres arıyor.Peşinden dat dat korna ULA ALLAH CANINI ALMAYA öndeki misafir.1 dakika geç git ölmezsin.Şayet insan isen idare et, şikayet etme...

Geçen sene Aksaray il merkezine girdim. Aksaray yerleşim olarak çok küçük bir il. Yol yorgunluğu yada orayı tanımamamdan belkide çevre yoluna çıkmak için epey zorlandım.İşaret levhası olmaz mı bir şehirde .?

Kim akıl ettiyse Allah razı olsun...Bu kadar eleştirilecek neyi var anlamadım ?
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ELLİSEKİZ'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.06.2013, 19:05   #8
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 15:21

Tecrübe Puanı: 692 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Uygun levhalarla yonlendirme yerli yabanci herkesi trafikte cok rahatlatiyor.. guzel dusunulmus bir adim.. ama abartilacak bir sey de degil.. sivas belediyesinin citasi cok daha yuksek olmali.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.06.2013, 16:46   #9
Kayapa
Yiğido
NO AVATAR

Alıntı:
ELLİSEKİZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dışarıdan gelen bir misafir araç her köşede durup adres sorsun .Niye levha koyuyorsunuz kardeşim. Size mi kaldı levha takmak gezinsin dursun Sivas'a gelen misafirler.Hem Sivas'ı daha fazla tanımış olurlar.Sayenizde halk sağını solunu unutacak (500 metre sonra sağa gir ilk ışıklardan sola dön falan).Hem navigasyon satışları düşer halk teknolojiden mahrum kalır vs. vs.

Kısaca YUUH diyorum...
Yapılan herşeye kötü mantığı ile yaklaşmayın...Sivasspor süper ligde ,buraya misafir takımda gelebilir , çeşitli etkinlikler içinde gelenler olabilir, yada bu ilden geçenler çevre yolu değilde ihtiyacı olan birşeyi almak için merkeze girebilir.Adamlar gariplik çekmez...

Gerçi şaşırmamak lazım geçenlerde önde yabancı bir plakalı araç var (58 değil yabancıdan kasıt) adam belli bilmiyor burayı.Yavaş bir şekilde ilerliyor .Belkide adres arıyor.Peşinden dat dat korna ULA ALLAH CANINI ALMAYA öndeki misafir.1 dakika geç git ölmezsin.Şayet insan isen idare et, şikayet etme...

Geçen sene Aksaray il merkezine girdim. Aksaray yerleşim olarak çok küçük bir il. Yol yorgunluğu yada orayı tanımamamdan belkide çevre yoluna çıkmak için epey zorlandım.İşaret levhası olmaz mı bir şehirde .?

Kim akıl ettiyse Allah razı olsun...Bu kadar eleştirilecek neyi var anlamadım ?
Hocam sakin ol kimse eleştirmiyor zaten ellerine sağlık iyi yapmışlar bir şeyi eleştirmek için o işin çapına bakılır haber değeri bile yok bana kalırsa Büyükşehir görünümü diye abartılmış sadece ondan bahsedildi.
Alt 19.06.2013, 23:08   #10
ELLİSEKİZ
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

ELLİSEKİZ Şuan ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.02.2015 19:26

Tecrübe Puanı: 441 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kayapa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hocam sakin ol kimse eleştirmiyor zaten ellerine sağlık iyi yapmışlar bir şeyi eleştirmek için o işin çapına bakılır haber değeri bile yok bana kalırsa Büyükşehir görünümü diye abartılmış sadece ondan bahsedildi.
İlkkez senle hem fikiriz )))

Çok güzel uygulama + haber değeri yok ...
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil