Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.04.2008, 11:59   #151
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
MaLamat_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar siz siz olun devletin yargı organlarını aşağılayıcı şekilde konuşmaktan uzak durun.Bu yetki onlara gökten zembille inmedi.Hepsi birinci derece hakimler ve savcılardır.Yaklaşımını doğru bulmayabilirsiniz.Belki size göre hatalıdır.Ama şunu unutmayalım ki onlar da bu ülkenin çıkarlarını düşünerek hareket ediyorlar.Eğer savcıların elinde delil varsa her türlü yargılama sürecini başlatabilirler.Bunun için kimseden izin almazlar,kimsenin görüşlerini de dinlemezler.Aynen sosyal hukuk devletlerinde olduğu gibi.
Tamam ben de herhangi bir ideolojiyi savunan partilerin kapatılması taraftarı değilim.Ama bu bana yargı organlarında görevlerini ifa eden hakim ve savcıları suçlamam anlamına da gelmiyor.Anayasa çerçevesinde hareket ediyor herkes.Bunun dışina çıkılmadıkça sorun yok demektir.
Çiğdem Kaya, bu konu hakkında araştırma yapmamışsın sadece kulaktan dolma şeyleri söylüyorsun bilemem farkındamısın.Sayın Anayasa Mahkemesi başkanı Cumhurbaşkanın vatana ihanetten başka hiçbir suçlamayla yargılanamayacağı taraftarıdır.Sayın cumhurbaşkanımızın yargılanmaması için oy kullanmıştır.Bu konuda da zaten hukukçular ikiye bölünmüşlerdir.Diğer üyeler ise Cumhurbaşkanlığı'ndan önceki bazı fiillerden dolayı yargılanabileceğini savunmuşlardır ve bu düşünceyle oy vermiştir.Bu konuyu siyasallaştırmayınız.Siyasetle yargı organlarının aynı cümleler içinde konuşulması bile doğru bir davranış değildir.Siz daha ero isimli arkadaşı sizin düşüncelerinize katılmadığı için yerden yere vuruyorsunuz,daha görüşlere saygı nedir onu bilmiyorsunuz bir de kalkmış adaletten bahsediyorsunuz.
Herkes sizin gibi düşünmek zorunda değildir.Bunu unutmayın.Çeşitlilik demokrasinin bir güzelliğidir.Bu olmazsa demokrasi de olmaz.
Arkadaşlar, A-Partisi değil, B- Partisi değil C-partisi kapatılmak istenmiyorda ısrarla D-Partisi hakkında kapatılma davası açılıyor. Durup dururken keyfi şekilde böyle birşey yapılabilirmi? Anayasal hukuk devletiyiz diyoruz o halde yargıyada saygı duymak zorundayız. Bu devlet kurumları en yüksek donanım araştırma ve soruşturma yetkisine sahipler.Sizler kadar kafalarımı çalışmıyor yoksa? Kim kime keyfi dava açabilir,bu çocuk oyuncağımıda, canı sıkıldı diye dava açsınlar.Adı üzerinde yargı, bekleyeceksiniz davayı,haklı yada haksız herşey ortaya çıkacaktır. Niçin dava açıldı diye,kızmak,hakaret etmek yerine davayı beklemek karar ne çıkarsa çıksın ona saygı duymaktır.Yargı ne derse o olur.Burada boşu boşuna birbirinize hakaret etmenize gerek yok. Hoşgörü saygı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdr.Madem demokrasiye bu kadar sahip çıkıyorsunuz madem demokrasiyi bu kadar seviyorsunuz verilecek bu demokratik kararada sonuç ne çıkarsa çıksın saygılı olmak durumundayız.
Alt 07.04.2008, 12:18   #152
MaLamat_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

MaLamat_58 Şuan MaLamat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2008 13:44

Tecrübe Puanı: 0 MaLamat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arifcoşkun sen benim yazdıklarımı okumadan mı yazdın bütün bunları.Kardeşim iyice okusana ne yazmışım.Ezbere konuşuyorsun yaw! Benim kimseye hakaret falan ettiğim yok.
MaLamat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 07.04.2008, 12:22   #153
MaLamat_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

MaLamat_58 Şuan MaLamat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2008 13:44

Tecrübe Puanı: 0 MaLamat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Pardon kardeşim demişim abi diyecektim.Yaşınız benim yaşımdan büyükmüş.
MaLamat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 07.04.2008, 13:12   #154
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
MaLamat_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arifcoşkun sen benim yazdıklarımı okumadan mı yazdın bütün bunları.Kardeşim iyice okusana ne yazmışım.Ezbere konuşuyorsun yaw! Benim kimseye hakaret falan ettiğim yok.
Bende siz hakaret ediyorsunuz demedimki? Sizin yazınızı kopyalamam size hak veriyorum anlamında idi. Dikkat ettiğinizde aynı şeyleri söylüyor gibiyiz.Bende tastik anlamında birlikte sayfaya taşıdım. Ben ezbere birşey yazmam araştırmadan okumadan emin olmadan rahat olabilirsiniz, sadece yalnış algılama var.Sorun değil.
Alt 07.04.2008, 15:23   #155
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar, A-Partisi değil, B- Partisi değil C-partisi kapatılmak istenmiyorda ısrarla D-Partisi hakkında kapatılma davası açılıyor. Durup dururken keyfi şekilde böyle birşey yapılabilirmi? Anayasal hukuk devletiyiz diyoruz o halde yargıyada saygı duymak zorundayız. Bu devlet kurumları en yüksek donanım araştırma ve soruşturma yetkisine sahipler.Sizler kadar kafalarımı çalışmıyor yoksa? Kim kime keyfi dava açabilir,bu çocuk oyuncağımıda, canı sıkıldı diye dava açsınlar.Adı üzerinde yargı, bekleyeceksiniz davayı,haklı yada haksız herşey ortaya çıkacaktır. Niçin dava açıldı diye,kızmak,hakaret etmek yerine davayı beklemek karar ne çıkarsa çıksın ona saygı duymaktır.Yargı ne derse o olur.Burada boşu boşuna birbirinize hakaret etmenize gerek yok. Hoşgörü saygı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdr.Madem demokrasiye bu kadar sahip çıkıyorsunuz madem demokrasiyi bu kadar seviyorsunuz verilecek bu demokratik kararada sonuç ne çıkarsa çıksın saygılı olmak durumundayız.
Arif kardeşim uzun bir süreden beri yazılarınızı okuyorum sizi tebrik ediyorum.Gerçekten doğruları gündeme getiriyorsunuz doğru yorumlar yapıyorsunuz çizginizi hiç değiştirmediniz.Siyasi görüşü ne olursa olsun senin gibi insan olsun.Sizin gibi mert doğru sözlü biri benim düşmanım dahi olsa o insana kızmam ben düşmanımın mertini dahi severim.Allah yardımcın olsun yazılarınızı ve yorumlarınızı takibe devam edeceğim.İnan ki kardeşim burada ne fırıldaklar dönüyor,danışıklı dövüşler yapılıyor.Bizler birdik iki olduk şimdi bak sayfalara sığmıyoruz.Çünkü bizler takiye yapmıyoruz.Bizler kim olursa olsun bizi yönetenin yanlışıyla uğraşıyoruz.Kimseyi karalamıyoruz.Yarın beni başka bir parti idare eder o zamanda onun yanlışlarını yazarım.Ama asla takiye yapmam asla kendimi satmam.Hayırlı günler kardeşim.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.04.2008, 17:30   #156
masum
Tecrübeli Yiğido

masum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

masum Şuan masum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 613 masum FAZLA SÖZE GEREK YOKmasum FAZLA SÖZE GEREK YOK

İddianameye de tekzip gerekebilir !
AK Parti hakkında kapatma istemiyle açılan davanın iddianamesinin belkemiğini yalanlanmış haberler oluşturuyor.

Delil diye gösterilen haberlerin birçoğunun ‘tekzip’li olması iddianameye yansımadı bile...

AK Parti hakkında kapatma istemiyle açılan davada Yargıtay Cumhuriyet Başsavclığı’nın hazırladığı iddianamenin ana eksenini medya haberleri oluşturuyor. Ancak iddianameye dayanak oluşturan haberlerin bir çoğuna tekzip yayınlaması nedense dikkate alınmamış. Özellikle Doğan Grubu gazeteleri Hürriyet, Milliyet ve Vatan ile Cumhuriyet kaynaklı haberlerin tekzip yayınlanmayanlarının önemli bir kısmının da ‘yalan’ olduğu belgelenmiş. Hukukçular ve uzmanların da dikkati çektiği bu noktaya Başsavcılığın itibar etmemiş olması tartışma konusu oldu. Kimileri bu iddianamenin ciddiye bile alınmaması gerektiğini söyledi ancak nihai olarak Anayasa Mahkemesi bu iddianameyi kabul ederek incelemeye aldı. İşte yalanlanan haberlerlerden bazıları:

Aynı gün yalanlandı
Diyarbakır Valiliği’nce yayınlandığı gün yalanlanan bir haber ‘kapatma gerekçeleri’ arasında yer aldı. 15 Şubat 2008’de Doğan Haber Ajansı bölge muhabirinin geçtiği haber, Milliyet ve Gazetesi’nde ‘Diyarbakır’da içki yasağı var’ şeklinde yayımlandı. Diyarbakır Valiliği İl Dernekler Müdürü Mehmet Selim, bu haberi anında tekzip etti. Selim, lokallere 31 Mart 2005’te yürürlüğe giren Dernekler Yönetmeliği’ndeki hususlara uyulması konusunda bir tebligat gönderdiklerini açıkladı. Diyarbakır Valisi de içki yasağı haberlerini tekzip etti. Böyle bir yasaklama olmamasına rağmen Hürriyet Gazetesi’nde 18 Şubat 2008’de, lokallarin avukatlarının yasağın kalkması için dava açacağı haberleri yer buldu.

Savcı takipsizlik vermişti
İDDİANAMEDE TRT’deki ‘Düşünce İklimi’ programı da delil olarak sunuluyor. Prof. Dr. Mim Kemal Öke’nin hazırladığı programa konuk olan Prof. Dr. Hayrettin Karaman’ın şeriat propagandası yaptığı iddia ediliyor. CHP İzmir Milletvekili Enver Öktem aynı gerekçe ile program hakkında suç duyurusunda bulunmuş ancak Cumhuriyet Savcılığı, konuyu incelemeye bile gerek görmeyerek takipsizlik kararı vermişti.

YALAN OLDUĞUNU YAZMADILAR
Show TV’de 25-26 Şubat 2008’de yayımlanan, ‘Bugün de bunlar oldu’ başlıklı gizli kamera görüntüleri ile Cumhuriyet ve Milliyet Gazetesi’nde ‘İzzet Ünver Lisesi’ne başörtülü öğrencilerin alındığına dair haberler üzerine İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, okulda ön inceleme yaptırdı. İnceleme sonunda fotoğrafların okul dışında çekildiği saptandı. Özer, ‘Olay çarpıtılmış. O yüzden soruşturma açılmasına bile gerek görmedim’ dedi. Tüm internet sitelerinin dehşet diye kopyaladığı bu haberlerin yalan olduğunu kimse yazmadı.

Temizlikçiyi memur yaptılar
KARTAL İlçe Milli Eğitim Müdürü Eyüp Atasoy, Cumhuriyet’te 19.02.2008’de yayınlanan ‘Resmi kurumda türbanlı personel’ haberini aynı gün yalanladı. Müdür Atasoy, ‘türbanlı kamu görevlisi’ diye lanse edilen kişinin temizlikçi olduğunu kamuoyuna açıkladı. Ancak gazeteye herhangi bir dava açılmadı. Müdür Atasoy, ‘Onları yalan haberleriyle başbaşa bıraktım’ dedi.

KONUŞMANIN DEVAMI YOK
BAŞBAKAN Erdoğan’ın 2003’te Malezya ziyaretinde News Straits Times gazetesine verdiği demeçte kullandığı ‘Modern bir İslam devleti olarak Türkiye, medeniyetlerin uyumuna örnek olabilir’ sözü, laikliğe aykırı bulunurken, aynı demeçte yer alan devam cümlelerine Türk basını yer vermiyor. Cümlelerin devamında Erdoğan, Türkiye’de bir ‘İslam devrimi’ olamayacağını anlatıyor.

Okuldaki mescidi bir tek Vatan Gazetesi gördü!
VATAN Gazetesi’nde 17 Aralık 2007’de manşetten Özel Şevkat Koleji’nde öğrencilerin ve öğretmenlerin türbanla derse girmesi hakkındaki haberler yayımlandı. Okul sahibi İsmail Müftüoğlu bu haber üzerine tüm basına ertesi gün okulu gezdirdi. Gazeteciler okulun bodrum katında olduğu iddia edilen mescite de rastlamadı. İki Milli Eğitim müffettişinin yaptığı incelemede sözkonusu haberi doğrulayacak bir durum olmadığı tespit edildi. Cumhuriyet Gazetesi’nde, ‘19 Mayıs’a Alternatif Etkinlik’ başlığı ile 22 Mayıs 2007’de yayımlanan haberde Adana’daki bir lisenin etkinliğine değinilerek ‘Salonda Atatürk posteri asılmadı’diye yazılıyor. Programa veli olarak katılan AK Parti Adana Milletvekili Abdullah Çalışkan bu haberi ‘dev Atatürk posterleri asılıydı’ diyerek yalanlamıştı.

Sokak görüntüsünü okul diye verdiler
MİLLİYET Gazetesi’nde 27 Şubat 2008’de yayınlanan, ‘türbanlı liseliler okulun bahçesinde geziyor’ haberinde adı geçen Bolu Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi ve İzzet Baysal Sağlık Meslek Lisesi hakkında yapılan ön incelemede, bu görüntülerin okul dışındaki sokağa ait olduğu açıklandı.

İZİNLİ PROGRAMA
CUMHURİYET Gazetesi’nde 17 Nisan 2007’de yayınlanan Altındağ’daki, ‘Kutlu Doğum Şöleni’ne ilçedeki müdürünün emriyle zorunlu katılım emri verildiği yazıldı. Haberde İlçe Müdürü olarak Ali Özay’ın bu talimatı verdiği yazıyordu. Oysa İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt’tu. Bozkurt, söz konusu ilanının kaymakamlık izin altında sadece bilgilendirme amaçlı oluduğunu ve kesinlikle katılım zorunluluğunu olmadığını belirtti. STAR

ALINTI

Necip Fazıl Kısakürek
masum isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 07.04.2008, 17:36   #157
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2153 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

[quote=sonbahar;251314]
Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Seva hanfendi anladığım kadarıyla siz Akp nin bu sitede görevli elemanlarındansın.Ben bunu anlıyorum ama biz Sivaslılar Net de üylik şartnamesini okurken buranın Siyasi değil Sivas Siporun ve Sivaslıların Muhabbet sitesi olarak girdik ama sizin gibi birkaçtane Akp hizmetkarının boş polemikleri yüzünden inanki sideden uzaklaştım.Güzel kardeşim neden siyaset yapacaksan siyasi yorumların siyasi tartışmaların yapıldığı bir yerde takılmıyorsun.Sen istersen üyelik sözleşmesini birkere daha oku eğer böyle giderse biz Sivaslılar nette Siyaset Yapılsın mı Yapılmasınmı diye anket yapacağız eğer burası Akp nin siyasi bir sitesiyse biz toplu bir şekil de veda edeceğiz siz kendi aranızda sohbet edersiniz.Zaten burada anladığım kadarıyla bir siyasi misyonunuz var sabah akşam onu onun için siteyi bekliyorsunuz demek ki biz yanılmışız burayı tarafsız sadece Sivaslıların Sivasın sorunlarının konuşulduğu bir yer zannetmiştik.
Ben AKP ye oy vermiş biri olarak doğruları söylemek gerekiyor diye düşünüyorum ayrıca burda tek ben değilim siyasi yorum yapan ekleyen ok bazı kişiler hakaret ederek beni gaza getiriyorlar sanırım ama ben yinede seviyemi bozmayacam ben engelli biriyim hadi siz nesiniz siz ne zanediyorsunuz kendinizi bana salak sakat muamelesi yapıyorsunuz ben herkese hakettiği şekilde konuşuyorum ve anlıyorum ki hala değişiklik olmamış engelliler hakkında hala aynısıınz siyasiler gibi başörtülü örtüsüz ayrımı yaptıkları gibi kürt türk alman fransız yahudi müslüman hiristiyan şafi hanefi alevi..

biliyorum diyeceksiniz biz ayrım felan yapmıyoruz benim okuduklarımla sizin okuduklarınız bir değil ben anladım anlıyacağımı ve ne yazacağınızı bilerek yazıyorsunuz heralde dimi..

sizin yaptığınız ayrımcılıktan başka bişey değil.
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 07.04.2008, 17:38   #158
seva
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 2153 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yiğidoturan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
BÜTÜN MİLLETLER ARASINDA BİR OLAY KARŞISINDA EN KÖTÜ İHTİMALİ TÜRKLERİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİLİYORMUSUN ?
düşünüyoruzda ne yapıyoruz ?????????????????
Alt 07.04.2008, 17:45   #159
seva
Usta Yiğido

[quote=adislibekir;251394]
Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Sitemizin Güzin ablası sen değilmiydin daha birkaç hafta önce Mhp nin Genel Başkanı Devlet Bahçeliye hakaret ve küfürler eden Sen değilmiydin lan savulun ben geliyorum diyen,Sen değilmiydin sitede benden başkası ahkam kesemez diyen Şimdi ne oldu da yine mağdur oldun anlamadım o zamanlar boş bulmuştun değil mi burayı yok kardeşim ne bu site ne de bu memleket boş değil.Biz % 70 lere yakın oylarlada bu ülkede hükümet gördük % 50 lerlede Nerdeler şimdi o kadar güvenmeyin yakında sizinde güvendiğiniz dağlara kar yağacak.
görecez anlamadım ben mhp nerde küfür ettim? kendinle karıştırma beni ben kimsenin partisine küfür etmem.. bizim başımızda tayyip erdoğan olduktan sonra hiç bişey yağmaz sen tasalanma eğer akp kötü bi parti olsaydı şimdi bu konumda olmazdı demek ki türkiyenin %95 akp liki onu seçiyor herkes partisinden menmun çekemeyenlerde anca konuşup duruyor. kötülüyor .....

artı devlet bahçeli işini iyi yapıyor o konuda ona bişey demiyorum ama akp yarı yolda bıraktı benim kızdığım bu...
Alt 07.04.2008, 17:49   #160
bilalfındık
Yasaklı
NO AVATAR

bilalfındık Şuan bilalfındık isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.12.2010 01:37

Tecrübe Puanı: 0 bilalfındık FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bugun hüzünlüyüm.
Türkıyeme halkıma uzuluyorum.attıgım oyun bırsey ıfade etmemesıne uzuluyorum.Yargıya güvenım kalmadıgı ıcın uzuluyorum.Çogunlugun degıl adaletsız bır azınlıgın sudan bahanelerıne dayanarak tarflıca verılen yargı kararlarına uzuluyorum.Haksızlıga kahroluyorum.Ekonomıyı bekleyen facıaya uzuluyorum.Inanclarımdan dolayı dedelerımın sehıt kanları ıle sulanan vatanımda yabancı muamelesı gormeye kahroluyorum.unıversıteye gırmek ısterken basortusu taktıgım ıcın terorıst gozu ıle bakılmaya uzuluyorum.Yarın bırgun yargıya ısım dustugunde adaletsızce yargılanmaktan korkuyorum.tarafsız sekılde yargılanamamanın endısesı ıle kahroluyorum.Cumhurıyet kuruldugundan berı aynı olayların yasanarak guzel ulkemız ılerlemesının engellenmesınden kahroluyorum.Bır arpa boyu yol alamamaktan keder duyuyorum.Alenı sekılde cetelesmıs azınlıgın ulkemı, yargıyı yonetmesınden kahroluyorum.

Allah hepımıze yardım etsın.
YAZDIKLARINA KATILIYORUM ADALETİN HERKESE AYNI İSLEMESİNİ BU TOPRAKLARDA YAŞAYAN AYNI BAYRAK ALTINDAYAŞAYAN DİNİ IRKI NE OLURSA OLSUN HERKESE AYNI OLMASI LAZIM BİZ BUNU SAVUNUYORUZ YANLIZ BİZLER IRKCI DEYİLİZ BİZLERİ IRKCI GÖSTEREREK BAZI KEMİK YALAYICI UŞAKLARIN DESTEĞİYLE ÜZERİMİZE ĞELDİNMİ OLMUYOR BU VATAN BİZİM HERALDE HER VATANDAŞIMIZIN AYRICALIK YAPILMADAN YARĞIDAN YARARLANMASI İÇİN MÜCADELE VERİYORUZ
bilalfındık isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)