Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

SİVAS´I KONUŞMAK İSTİYORUM - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Köşe Yazıları
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Köşe Yazıları Köşe Yazarlarının Yazıları

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.05.2010, 19:49   #1
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4502 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart SİVAS´I KONUŞMAK İSTİYORUM

Yaklaşık dört yıldır tanırım [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]. Amacı Sivas´ı tanıtmak, sivaslıları kaynaştırmak ve bir yerde buluşturmak için kurulmuş bir site [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
.
Yöremizi, ilçelerimizi, köylerimizi tanıtan ve üyelerin bilgisinden de faydalanan güzel ve seviyeli bir site idi [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]. Sivas´tan, Türkiye´den ve hatta dünyadan ilginç konular, haberler konuşulur, tartışılırdı.
Bazen tartışmalar hararetlenir, insanlar kendi görüşünü haklı göstermek için gayret gösterirdi. Nadir de olsa kendisinden olmayana hakaret edenler de yok değildi tabii.Bazen merak eder benim görüşümde olmayan kişilerin bana yazdıkları cevabi yazıları bir an önce okumak için can atardım.

Benim asıl mekanım sitemizin ozanları idi. Akşamın erken saatlerinde sitede toplanan şairler gecenin geç saatlerine kadar vatana, sevgiliye olan özlemlerini ozan diliyle anlatmaya çalışırlardı. Kimi sarıdan, kimi cimcimeden dem vurur, kimi de gündemdeki konuları ozanlar bölümüne taşır şiir diliyle, gönlünden geldiği gibi anlatırdı. Bazen uzun bir seyahate çıkar, bazen bir köyde kapanıp kalır, bazen de bir güzel gözden alınan ilhamı sayfalara sığdıramazdık. Öyle seviyeliydi ki sohbetler keşke yarın hemen olsa diye yarını iple çekerdim. Diğer üyelerin de benden farklı olduklarını düşünmüyorum.

Aradan geçen zaman sitede büyük değişiklikler olmasına neden oldu. Siyasi tartışmalar yapan grup dağıldı önce, sonra ozanlarda nadir beyitlerle bazen hüzün, bazen neşe saçan şairler terketti siteyi. Onların yerini çiçek gönderenler, 58.000´den geriye doğru sayanlar, sevgililerine msn´de, telefonda ya da evinde söylüyebilecekleri sözleri siteye taşıyanlar geldi. Sivas ve sivaslıların sitesi olmaktan hızla uzaklaştı [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...], hepimizin gözü önünde yavaş yavaş eridi, eritildi. Seviye düştü, site kuruluşundaki amaçından uzaklaştı, uzaklaştırıldı. Müdahale edilmedi ya da yeteri kadar özen gösterilemdi.
Ben sivaslıların Sivas´ı konuştuğu, sivaslı olmanın gereğinin yapıldığı bir site istiyorum Kültürüyle, şiiri, ozanıyla, madımağı, yemliği, yolları, köyleri ve yiğidosuyla Sivaslı olan, Sivas´ı paylaşan bir site arzuluyorum.

Bu yolda elimden gelen gayreti göstereceğimden kimsenin şüphesi olmasın.

Yeter artık ben ne 58 binden geriye saymak, ne de bir sonraki üyeyi tahmin etmek istiyorum.

Sivaslılar, artık bu sitede ya Sivas konuşulsun ya da Sivas konuşulsun.

Saygılarımla

Hasan Ilter
Alt 04.05.2010, 20:15   #2
Kamera
Usta Yiğido

Kamera - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kamera Şuan Kamera isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.07.2012 15:04

Tecrübe Puanı: 794 Kamera BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: SİVAS´I KONUŞMAK İSTİYORUM

Sayın Sandalli yazınızı başından sonuna kadar dikkatle okudum,çogu konuda hemfikiriz,unuttunuzmu ya da yazmak istemedinizmi bilmiyorum ama bir notta ben ekliyim.Yönetici seçilirken özen gösterilmeli,siteye aylarca ugramayan,her gün burda olup hiç bir açıklama yapmadan yapılan yorumları silen yöneticiler var,ilgili admin bu konuda yöneticileride uyarmalı diye düşünüyorum.Hepimizin istedigi Sivas'ın ve Sivas'lının konusuldugu bir paylaşım sitesi.SAYGILARIMLA.
Alt 04.05.2010, 20:43   #3
rüzgar79
Usta Yiğido

rüzgar79 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rüzgar79 Şuan rüzgar79 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.09.2010 21:19

Tecrübe Puanı: 1711 rüzgar79 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yaklaşık dört yıldır tanırım [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]. Amacı Sivas´ı tanıtmak, sivaslıları kaynaştırmak ve bir yerde buluşturmak için kurulmuş bir site [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
.
Yöremizi, ilçelerimizi, köylerimizi tanıtan ve üyelerin bilgisinden de faydalanan güzel ve seviyeli bir site idi [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]. Sivas´tan, Türkiye´den ve hatta dünyadan ilginç konular, haberler konuşulur, tartışılırdı.
Bazen tartışmalar hararetlenir, insanlar kendi görüşünü haklı göstermek için gayret gösterirdi. Nadir de olsa kendisinden olmayana hakaret edenler de yok değildi tabii.Bazen merak eder benim görüşümde olmayan kişilerin bana yazdıkları cevabi yazıları bir an önce okumak için can atardım.

Benim asıl mekanım sitemizin ozanları idi. Akşamın erken saatlerinde sitede toplanan şairler gecenin geç saatlerine kadar vatana, sevgiliye olan özlemlerini ozan diliyle anlatmaya çalışırlardı. Kimi sarıdan, kimi cimcimeden dem vurur, kimi de gündemdeki konuları ozanlar bölümüne taşır şiir diliyle, gönlünden geldiği gibi anlatırdı. Bazen uzun bir seyahate çıkar, bazen bir köyde kapanıp kalır, bazen de bir güzel gözden alınan ilhamı sayfalara sığdıramazdık. Öyle seviyeliydi ki sohbetler keşke yarın hemen olsa diye yarını iple çekerdim. Diğer üyelerin de benden farklı olduklarını düşünmüyorum.

Aradan geçen zaman sitede büyük değişiklikler olmasına neden oldu. Siyasi tartışmalar yapan grup dağıldı önce, sonra ozanlarda nadir beyitlerle bazen hüzün, bazen neşe saçan şairler terketti siteyi. Onların yerini çiçek gönderenler, 58.000´den geriye doğru sayanlar, sevgililerine msn´de, telefonda ya da evinde söylüyebilecekleri sözleri siteye taşıyanlar geldi. Sivas ve sivaslıların sitesi olmaktan hızla uzaklaştı [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...], hepimizin gözü önünde yavaş yavaş eridi, eritildi. Seviye düştü, site kuruluşundaki amaçından uzaklaştı, uzaklaştırıldı. Müdahale edilmedi ya da yeteri kadar özen gösterilemdi.
Ben sivaslıların Sivas´ı konuştuğu, sivaslı olmanın gereğinin yapıldığı bir site istiyorum Kültürüyle, şiiri, ozanıyla, madımağı, yemliği, yolları, köyleri ve yiğidosuyla Sivaslı olan, Sivas´ı paylaşan bir site arzuluyorum.

Yeter artık ben ne 58 binden geriye saymak, ne de bir sonraki üyeyi tahmin etmek istiyorum.

Saygılarımla

Hasan Ilter
evet sandalli sana katiliyorum hakaretsiz bir site istiyorum cok üzüldüm bugün mesela her kes bilir ne dedigini
rüzgar79 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı rüzgar79'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.05.2010, 20:58   #4
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4502 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Tesekkür ederim, bu sadece benim degil cok üyenin arzusu.
Alt 04.05.2010, 21:01   #5
rüzgar79
Usta Yiğido

rüzgar79 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

rüzgar79 Şuan rüzgar79 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.09.2010 21:19

Tecrübe Puanı: 1711 rüzgar79 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gurbetci olarak geldik buraya
hakaret duymak icin degil sonuna kadarda arkandayiz ben ve sana deger veren arkadaslarimiz insallah yöneticilerimizde duyar saygilarimla
rüzgar79 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 9 Kullanıcı rüzgar79'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.05.2010, 21:02   #6
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 633 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bende bu konuya katılıyorum. Sivas için Sivaslılar için birşeyler yapılan bir site olmalı bence burası. Sivas için projeler üretilmeli gerekli makamlara iletilmeli. Hatta daha bir çok şeyde yapılabilir ama 45bin üye olduğuna bakmayın çoğu bu konuyu okumaz bile.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 11 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.05.2010, 21:29   #7
Reform
Usta Yiğido

Reform - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Reform Şuan Reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.12.2012 18:33

Tecrübe Puanı: 576 Reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Daha yeni biriyim fazla bilgim yok anlaşılan bir takım olumsuzluklar var bu çağrınızı dikkate alırlar bu rahatsızlıklar düzelir inşallah.
Reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı Reform'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.05.2010, 22:01   #8
servet 58
Usta Yiğido

servet 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

servet 58 Şuan servet 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.12.2011 16:31

Tecrübe Puanı: 3638 servet 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kardeşim sandalli o halde hep beraber sitemizi birlik olup istedigimiz
sevyeye getirelim tabiki sivaslılar sitesinde birinci konu sivas olacak

herzaman yanındayım saygılar
servet 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı servet 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.05.2010, 22:13   #9
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Forum oyunları adı altındaki saçmalıklarla forum işgal edilmiş. Sivasla ilgili haberler 3-5 yorum almazken bu saçmalıklar her zaman anasayfada yeralıyor.Böylece sitenin kalitesi düşüyor.
Alt 04.05.2010, 22:29   #10
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3271 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
.

Saygılarımla

Hasan Ilter
BANA TERCUMAN OLMUSSUN ABI ELINE SAGLIK HAYRNLIKLA ARZULAYARAK GIRDIGIM ZAMANI KOVALIP BIRAN ONCE GIRMEK ISTEDIGIM SON ZAMANLAARDA MAGAZIN PROGRAMLARINA DONMUSTU ELIN DILINE SAGLIK ABI BU KONUDADA ELIMDEN GELENI YAPMAYA HAZIRM SAYGILAR
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 10 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil