Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Gümüşdere'lilerin sohbet alanı. - Sayfa 275 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyeleri > Gümüşdere Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.08.2008, 14:15   #2741
dark_yamtar58
Yasaklı
NO AVATAR

dark_yamtar58 Şuan dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.12.2009 14:39
3D Car Driver Champion! Ancient Battle Champion! Basketball Rally Champion! BMX Stunts Champion! Clay Pigeon Shooter Champion! Counter-Strike Champion! Early Man Wars Champion! Ice Racer Champion! Lord Cannonball 2 Champion! Roulette Champion! Yeti Sports 9 - Final Spit Champion!
Tecrübe Puanı: 0 dark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblickdark_yamtar58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: GÜMÜŞDERE'LİLERİN SOHBET ALANI

Alıntı:
dora Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
aslında memet hoca busitede herkesten tercübeli ve yetenekli doru ları bilir ama söylemez bu yetenekte ona merderden gelir hani merder başkan yardım cılıgı yapmıştıya

Dora kardeşim eskileri bir tarafa bırakalım Kinden,nefretten fazla laftan hayır gelmez.Mehmet hocam özünde iyi ve efendi biri bildiğim kadarıyla kimseye hiçbir kötülüğü dokunmamış efendi biri.Gelin tekrar kaynaşalım bir olalım birlik olalım.
dark_yamtar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 14:28   #2742
resulbudak66
Yiğido

resulbudak66 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

resulbudak66 Şuan resulbudak66 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.09.2013 18:38

Tecrübe Puanı: 604 resulbudak66 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

oooooooooooooo sayın dora kardeş hoşgeldin sefalar getirdin nasılsın senin geleceğini duyduk çok sevindik neyse hyırlı uğurlu olsun
resulbudak66 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 14:32   #2743
resulbudak66
Yiğido

Alıntı:
dark_yamtar58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hayda şimdi bir de Doramız çıktı valla iyi dora kardeşim sen hoşgeldin.Kimsin ne iş yaparsın bizi bulmak için çok uğraştın mı.Saygı ve sevgiye dayalı güzel sohbetler yapmak için geldinse hoşgeldin sefalar getirdin.
niye dora çıktı diyorsun beğenemedinmi hauda simdide dora çıktı demek ne demek bu siteye herkes üye olup sohbet edebili kardeş sen onlara aldırışetme
gerçi kendini tanıtmadın ama olsun tanışıtız biz bu sitede kimlernen tanıştık
memet hocayı ,dart yamtarı falan taanıdığına göre yabancı değilsin demek:
resulbudak66 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 14:32   #2744
dora
Tecrübeli Yiğido

dora - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dora Şuan dora isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 20:45

Tecrübe Puanı: 611 dora FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

demeya iyi yagcılık yapıyon helal olsun sana hoca hoca diye adamı duman etin sıra banamı geldi yemezler
dora isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 14:47   #2745
resulbudak66
Yiğido

Alıntı:
demeya iyi yagcılık yapıyon helal olsun sana hoca hoca diye adamı duman etin sıra banamı geldi yemezler
kim sen ben hemi kimi duman etmişim ben kime hoca demişim ben anuğğğğğğ benmi demişim ben kime ne yapmışım bensennenn uğraşamam kardeş daaha yazmayaacam yabancı yeni gelmiş hoş geldin diyelim dedik yani ne var bunda
Alt 27.08.2008, 14:59   #2746
haythuyt
Usta Yiğido

haythuyt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haythuyt Şuan haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 13:55

Tecrübe Puanı: 761 haythuyt isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

NOLUYOR BEN ANLAMADIMKI!!!!!
SİTEDE PARMAKLA GOSTERILIYORDU BU KONU HALADA GOSTERILIYOR(Kİ DİKKAT EDILERSE EN COK TIKLANAN VE CEVAPLANAN KONULAR ARASINDA!!) AMA
BAZI OTLAR TUREYIP MILLETI BIRBIRINE TAKMAYA CALISIYOR
ZEVKLE OKUDUGUM YORUMLARI ARTIK GOREMEZ OLDUM YERINE..BIRBIRINE SATASMAYA CALISAN VE SITE UYELERINI BANLANMA PAHASINA SINIR KUPU ETMEYE CALISISAN UYELERLE DOLMAYA BASLADI
YONETIMDEN RICAM BU TIP INSANLARA FIRSAT MERMEMESIDIR
OZELLIKTEDE BU KONUYA TAKILAN UYELEREEE

MEKANIN CENNET OLSUN REİS
haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 15:57   #2747
doğan baba
Yeni Yiğido
NO AVATAR

doğan baba Şuan doğan baba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.09.2008 14:46

Tecrübe Puanı: 0 doğan baba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: GÜMÜŞDERE BELDESİNİN TARİHİ

bireciğili niye yazmadığız ayrımcılık yapmayın lütfen ah bu cemayılın torunları yokmu bunlardan her şey beklenir
doğan baba isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 21:57   #2748
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 677 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
esrarengiz denen adam kim .kemal ünal kemal ünal adam cıkmış senle dalga geciyi sen tuturmusun ali sayan ali sayan bırak hoca bu işleri işinebak beni alisayana filan ben zetme işine bak
Sevgili dora kardeşim ben oraya ne yazdım bir düzgün okursan anlarsın amma sende o kabiliyet yok anlama özürlüsün. Sonra Ali SAYAN'dan sanane yoksa tanıyormusun sen ali sayan kardeşimi.Anlaman olsa paranteze dikkat edersin ordaki Ali sayan bir örnek. Benim arabam kimseyi ilgilendirmez biz cevap vermemiz gereken kişilere cevap anında veririz ama vereceğimiz cevap belli bir seviye sınırlarını aşmaz.Eğer sen kim olduğunu açıkca yazmassan site yönetiminden senin siteden atılmanı isteyeceğim.Artık bu forum sayfasında sen ve senin gibi kimliğini gizleyip kendini saklayanlara ortalığı karıştırmak isteyenler yer yopk bunu böyle bilesin.Senin ismini ben açıklamayayım yazılarından, ilk yazdığın cümleden kim olduğunu herkes anladı.Bu kadar hırçın olmana gerek yok. Sen beni iyi tanırsın.Merderi buraya katma ben 5 yıldır ç.izgimi tavrımı vede duruşumu değiştirmeden görevimi yapıyorum kimse benim merderlkiliğimi tartışamaz tartıştıttırmam bunu iyi bilesin.
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2008, 21:59   #2749
mehmetacik58
Usta Yiğido

mehmetacik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mehmetacik58 Şuan mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.12.2011 20:28

Tecrübe Puanı: 677 mehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISImehmetacik58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
aslında memet hoca busitede herkesten tercübeli ve yetenekli doru ları bilir ama söylemez bu yetenekte ona merderden gelir hani merder başkan yardım cılıgı yapmıştıya
mehmet hocanın bilipte söylemediği doğrular nelerdir.İkincisi her doğru her yerde söylenmez ben senin gibi boş boğaz değilim.herşeyi heryerde söylemem doğrular gerektiği zaman gerektiği yerde sömylenir.
mehmetacik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2008, 07:55   #2750
dark madness
Yeni Yiğido

dark madness - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dark madness Şuan dark madness isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.11.2008 13:42

Tecrübe Puanı: 0 dark madness FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

EN GÜZEL SÖZLER

SIR İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER
# Başkalarının senin sırrını açıklamasını istemiyorsan, sen kendi sırrını açıklama. Seneca
# Bir seladaha kıymetli değildir. İkisi de aynı hükümdedir. Hadis-i Şerif
# Bir sırrın ucunu veren, tamamını elinde tutamaz. J.P. Richter
# Cahile verme sırrını, sır elden çıkar. Kul Nesimi
# Düşmanının bilmesini istemediğin şeyi, dostuna söyleme. Schopenhauer
# En ağır yük sırdır, aşkolsun taşıyabilene. La Fontaine
# En budala kadının bile sırlarını gizleyebilecek kadar aklı vardır. F.Herczeg
# Her insan sırdaş olamaz, her testi su tutmaz. Nasır-ı Hüsrev
# Her sırrını dostuna söyleme, günün birinde, düşmanın olmayacağını nerden bilirsin. Sadi
# Hiçbir sır yoktur ki herkes duymuş olmasın. Dostoyevski
# İki kişiyi aşan, bir başkasına da söylenen her sır, yayılır. Mevlana
# Kadınların saklayabildikleri tek sır, bilmedikleri sırdır. Seneca
# Kendi sırrını senden daha iyi kim saklayabilir? Nasır-ı Hüsrev
# Sır senin esirindir, söylediğin zaman, sen onun esiri olursun. Hz.Ali r.a.
# Zamanın açığa vurmadığı sır yoktur.Racine

YANLIZLIK İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER
# Bazen kalabalıkların ortasında, tek başımıza kaldığımız vakitlerinkinden fazla yalnız değil miyiz? Peyami Safa
# Asıl yalnızken yalnız değilim! Schiller
# İnsan kendini hiçbir yerde, karıncalar gibi kaynaşan kalabalığı yarıp geçtiği zamanki kadar yalnız hissedemez. Goethe
# İnsanlar köprü kuracakları yerde duvar ördükleri için yalnız kalırlar. J.Newton
# Geceleyin kapılar kapanıp da ışıklar söndüğünde, odamda yalnızım deme, yine yalnız değilsin. Epictetos
# Kendini yalnız hisseden kimse için her yer çöldür.Cehov
# Sevilmeyen bir insan her yerde ve her şeyde yalnızdır. George Sand
# Yalnızlık en büyük servettir.Goethe# Yalnızlık fena arkadaştan hayırlıdır. Sühreverdi
# "Yalnızlık" tek kelime, söylenişi ne kadar kolay. Halbuki yaşanması o kadar zordur ki. Goethe

YALAN İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER
# Abartma, dürüst insanların yalanıdır. Maistre
# Az yalan söylenemez, yalan söyleyen her yalanı söyler.VICTOR HUGO
# Doğru söylediğin zaman kimse inanmayacak. İşte, yalan söylemenin cezası budur. Talmud
# Gerçek, çizmelerini giyerken, yalan bütün dünyayı dolaşır. Spurgeon
# Günah işlemenin birçok araçları vardır, fakat yalan bunların hepsine uyan bir saptır. Oliver Wendell Holmes
# Hayır için söylenen yalan, fitne çıkaran doğrudan iyidir. Hadis-i Şerif
# Hoşumuza giden yalanları avuç dolusu yutarız da, acı gerçekleri yudum yudum içeriz. DIDEROT
# İnanılmayacak şeylere inanıyorum demek yalan söylemektir. VOLTAIRE
# İnsanlar, yalan söylemek zorunda kaldıkları kimselerden nefret ederler. Victor Hugo
# Suçların en büyüğü yalan söylemektir. Hadis-i Şerif
# Üç türlü yalan vardır: Basit yalan, kuyruklu yalan ve istatistik. BENJAMIN DISRAELI
# Yalanın dostu, gerçeğin de düşmanı çoktur. De Girardin
# Yalan, güven ve emniyeti, huzur ve itimadı yok eder. ŞAFİİ
# Yalan söylemeye kalkanın önce kendini inandırması gerekir. GOETHE
# Yalan söyleyen herkes mutlaka nefsinin alçaklığını ortaya atmıştır.CAHIZ
# Yalan söyleyen, unutkan olmamalı. Atasözü
# Yalancı, Allah'a karşı kafa tutan, fakat insanlardan korkan bir serseridir. FRANCIS BACON
# Yalana borçlu olduğumuz saadet, gerçek saadet gibidir. HENRICH HEINE
# Yalancının cezası, kendisine inanılmaması değil, onun kimseye inanmamasıdır. BERNARD SHAW

SAĞLIK İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER
# Bedenimizde görülen bazı hastalıklar, ruhlarımızda saklanan hastalıkların küçük parçalarıdır.Nathaniel Hawthorne

# Bir memleket halkının sağlığı, hakikatte bir devletin dayandığı bütün mutluluk ve gücün temelidir. George Sand

# Bir ulusun kaderi, başbakanın sindirim organlarının iyi çalışıp çalışmamasına bağlıdır. Voltaire

# Dört şey vardır ki, en azını dahi hor görmemek gerekir: Yangın, hastalık, düşman, borç. Beydeba

# Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi. Kanuni Sultan Süleyman

# Hastalanmaya karşı geliniz. Kimseye hasta olduğunuzu söylemeyiniz. Onu istemezseniz o da sizi istemez. Bulwer Lytonn

# Hastalık hissedilir de, sağlık hissedilmez. Thomas Fuller

# İki nimet vardır ki, insanların çoğu onların kıymetini hakkıyla takdir edemezler: onlardan biri sıhhat, diğeri de boş vakittir. Hadis-i Şerif

# İki şeyin elden gitmeden değerini takdir etmek zordur; sağlık ve gençlik. Hz.ali r.a.

# İnsanlar önce para kazanmak için sağlıklarını, sonra da sağlıklarını korumak için paralarını harcarlar. Goethe

# Kendini sağlam bilen hastanın tedavisi yoktur. Eddy Fisher

# Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Eflatun# Sağlığın başlangıcı hastalığı tanımaktır. Miquel Cervantes

KORKU İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER

# Allah korkusundan ağlayan Cehenneme girmez.Hadis-i Şerif

# Allah korkusundan ürperip tüyleri kalkanın ağaçtan yaprak dökülür gibi günahları dökülür.Hadis-i Şerif

# Allahü teâlâ'dan korkandan her şey korkar. Allah'tan kork*mayanı her şeyle korkuturlar. Hadis-i Şerif

# Başkalarını korkutanın, kendisi de hep bir korku içinde yaşar. A.Claudius

# Cenâb-ı Hak katında, Allah korkusundan akan gözyaşından ve Allah yolunda akan kandan sevgili damla yoktur.Hadis-i Şerif

# Çok defa korku, yalan söylemesini öğretir. Alfred de Vigniy

# Dünyada yapılacak en büyük iyilik, korku içinde yaşayan bir kimseyi emniyete kavuşturmaktır. Beydeba

# Etrafa korku salanın kendisi de korkuyordur. Epukuros

# Hak'dan korkan, halktan korkmamalı, işini düzgün yapanın içi de düzgün olur. Süleyman Hilmi Tunahan

# Hikmet ve ilmin başı Allah korkusudur. Hadis-i Şerif

# İnsan, sevdiğinden korkar, fakat korktuğunu sevemez. Cenap Şehabettin

# Kendinden çok kişinin korktuğu kimse, çok kişiden korkmalıdır. Publilius Cyrus

# Korkacağımız tek şey, korkunun kendisidir. Goethe

# Korku içinde yaşayan asla hür değildir. Horatius

# Korkak insanlar, başaklı buğday sapını bile yılan sanır. G.Gardony

# Korkak, tehlike olmadığı zamanlarda yumruğunu sallar. Goethe

# Korkaklar hiçbir zaman zafer anıtları dikmemişlerdir. Eflatun

# Korku bazen kafasızlıktan gelir, yüreksizlikten de geldiği gibi. Montaigne

# Korku nedir, utanma nedir bilen bir adam için daima bir kurtuluş yolu vardır. Sophokles

# Korku, yalan doğurur. Dostoyevski

# Saygı olan yerde korku olur ama, korku olan yerde her zaman saygı olmaz. Eflatun

# Sizin en akıllınız, Allah'tan en çok korkanınızdır. Hadis-i Şerif

# Testi, taştan korkar. Mevlana
dark madness isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil