Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Şenliğe Sivas Damgasını Vurdu - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.06.2009, 18:06   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Şenliğe Sivas Damgasını Vurdu

3 gün süren Avrupa Yağlı Güreş ve Yayla Şenlikleri sona erdi. Şenliklere Sivas’ın tanıtımına büyük katkı sağlandı. Kanal Avrupa’nın da canlı olarak yayınladığı şenliklerde ASİB Sivas çadırı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Almanya’nın Duisburg şehrinde Kanal Avrupa ve UETD işbirliği ile yapılan Avrupa Yağlı Güreş ve Yayla Şenliklerinde Türkiye’nin 7 bölgesinin ve önemli şehirleri için ayrı alanlar tahsis edildi. İç Anadolu bölgesinde de ASİB tarafından Sivas çadırı kuruldu. Sivas’ın zengin tarihi kültürü, el sanatları, doğal ve tarihi güzellikleri, Sivas mutfağı stantlarda tanıtıldı.

Sivas Çadırındaki renkli stantlar Türk ve Alman katılımcılar tarafından ilgi ile takip edildi. Sivas’ın zengin kültürü ziyaretçileri Sivas’a hayran bıraktı. Birçok katılımcı Sivas’ı ya tanımıyor, yâda çok az tanıyor olması Sivas’ın tanıtım konusunda daha çok gidecek yolu olduğunu gösterdi. Sivas stantlarını ziyaret edenler Sivas’ın bu kadar zengin tarihi ve doğal güzellikleri olduğunu bilmediklerini, bu güne kadar Sivas’ı Sivasspor ve birkaç eseri ile sınırlı tanıdıklarını söylediler. ASİB Sivas çadırında Sivas kültürü, doğal güzellikleri, Sivas yatırım araçları, kaplıcaları, tarihi eserleri, Sivas el sanatları, Sivas kilimleri ve Sivas’ın meşhur yemeği Madımak ziyaretçilere tanıtıldı.

Üç gün boyunca süren şenlikler ülkemizin ve şehrimizin tanıtımı için çok başarılı bir platform olarak kullanıldı. Şenlikler boyunca gurbetçilerimiz ve Alman vatandaşlar Şehir ve Bölge stantlarını dolaşarak bilgi aldı. Organizasyon alanınından Kanal Avrupa canlı yayınları ile izleyicilerine şenlikleri sundu. ASİB Başkanı Rüştü Elmas’ta canlı yayına katılarak ASİB etkinlerinden ve Sivas Çadırından bahsederek Sivas’ın görülmesi gereken önemli bir Kültür Şehri olduğunu söyledi. Ayrıca Rüştü Elmas Kanal Avrupa sahibi Ali Paşa Akbaş’a Sivasspor atkısı ve rozeti hediye etti. Ali Paşa Akbaş’ta Anadolu’nun gururu olan Sivasspor başarılar dileyerek ASİB Sivas çadırının şenlik alanının en güzel ve renkli çadırı olduğunu dele getirdi ve ASİB yönetimini tebrik etti.

Duisburg Belediye Başkanı Adolf Sauerland özellikle Sivas el sanatlarına hayran kaldığını ve mümkün olan en kısa zamanda Sivas’ı ziyaret etmek istediğini söyledi. Duisburg Belediye Başkanı Adolf Sauerland Sivas’ımızın meşhur Madımağına olan ilgisi ziyaretçilerin dikkatini çekti.

Sivas Çadırını ziyaret eden protokol üyeleri: UETD Genel Başkanı Süleyman Arslan, ATİP genel Başkanı İbrahim Doğancı, Avrupa Nizamı Alem Kurucu Başkanı Serdar Çelebi, Kurucu Başkan Yardımcısı Rahmi Koca, Fiili Başkan Selahattin Saygın, Eski ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Doğu Türkistanlılar Hollanda temsilcisi Abdülcelil Karakaş, Kanal Avrupa Sahibi Ali Paşa Akbaş, Duisburg Entegrasyon Komite Başkanı Şevket Avcı, Duisburg Belediyesinden Gürsel Doğan, TUDEP Başkanı Bahri Akalın, Belçika Federasyon Başkanı Cihat Zorlu, Türk Şehir Dernek Başkanları ve diğer katılımcılar Sivas çadırını ziyaret ederek ASİB yönetimini bizzat kutladılar.

Avrupa Yağlı Güreş ve Yayla Şenlikleri tertip heyeti tarafından organizasyona katkı sağlayan kurum ve kuruluşlara Plaket verildi. Avrupa Sivaslılar Birliği adına başarı plaketini ASİB Başkanı Rüştü Elmas aldı.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.06.2009, 18:08   #2
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Şenliğe Sivas Damgasını Vurdu

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !

Konu Ertugrul tarafından (19.06.2009 Saat 23:33 ) değiştirilmiştir..
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Ertugrul'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.06.2009, 01:55   #3
gardasin.58
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

gardasin.58 Şuan gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2012 16:45

Tecrübe Puanı: 674 gardasin.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu isde yureklerini ortaya koyan (ASIB) yonetimine kucuk boyuk bu organizede gorev alan
herseyi ile bu isden desdeklerini esirgemeyen"lere ve KANAL AVRUPA TELEVIZYONUNA,
Bu sayfaya resimleri koyan Ertugrul gardsin ellerine saglik.
Herkese ne kadar tesekur edsem az.
TESEKUR EDERIM.
SELAMLAR
DANIMARKA SIVASLILAR BIRLIGI
ADINA:BASKAN :YUSUF SAHIN
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2009, 07:12   #4
sıla58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sıla58 Şuan sıla58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.08.2012 20:11

Tecrübe Puanı: 0 sıla58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Canım memleketim, memleketimin canım insanları,siz her şeyin en iyisine layıksınız.Girdiğiniz her işte yüz akıyla çıkacak irade ve yapıya sahipsiniz.Tüm organizasyon ekibine ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler ediyorum.Her işiniz kolay gelsin.Her çıktığınız yolda engelsiz, başarılarla dolu yürümenizi diliyorum.Sevgilerimle.Saygıla r.
sıla58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2009, 07:15   #5
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Tüm organizasyon ekibine ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler
Alt 20.06.2009, 08:35   #6
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5439 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick

Müthis birsey bu ya.
Emegi gecenlerin emegine saglik.
Alt 20.06.2009, 10:04   #7
hasret1
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hasret1 Şuan hasret1 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2009 10:14

Tecrübe Puanı: 0 hasret1 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben sivasın merkezinde oturuyorum. avrupada böyle bir çalışmanın varlığı tüm sivaslıları sevindireceği gibi beni de ta yürekten memnun etti. ben bu siteyi yapanları ve kişileri hiç tanımıyorum
ama sivaslı olması yeter.
elinize yüreğinize sağlık
daha nice güzel çalışmalar yapma dileğiyle
öğretmen reşat

bu çalışmaların videoları yok mu onlarıda sitede seyretsek acaba mümkün mü.
çalışmalarınızı destekler teşekkür ederim.
öğretmen reşat

Konu hasret1 tarafından (20.06.2009 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
hasret1 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2009, 10:17   #8
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 20.06.2009, 11:48   #9
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 21:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

bu şenliği organize eden ve tüm emeği geçenlere ayrıca asib başkanına rüştü elmas beye gardaşına sonsuz teşekkürü bir borç bilirim ve kendilerini kutlarım böyle bir organizasyona imza attıkları için yürekten kutluyorum kadeşlerimi elinize yüreğinize ve emeğinize sağlık diyorum daha nice başarılra imza atmanız dileğiyle hoşçakalın sağlıkla kalın
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2009, 11:56   #10
esrarengiz
Yeni Yiğido

esrarengiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

esrarengiz Şuan esrarengiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2011 23:41

Tecrübe Puanı: 685 esrarengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben bu tur calsimalarindan dolayi butun calisan ve bu organizyasyonda emegi gecen herkese cok cok tesekkur ediyorum... Ayrica butun avrupada sesimizi duyuran Sivaslilar.net ailesine calismalarinda basarilar diliyorum yuregimizden gecenleri hasret kaldigimiz duygulari bizlere yasattigi icin
esrarengiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil