Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

AYYILDIZ ÝLKÖÐRETÝM OKULU(VAN--BAÞKALE) - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivaslarýn En Büyük Buluþma Merkezi - Yiðidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivaslarýn En Büyük Buluþma Merkezi - Yiðidolar > Serbest Alan > Hertelden
SÝTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluðu'na Ait Hikayeler           »          Þehzade Osman           »          Hatýra defteri           »          Antilop Ýle Akrebin Dostluðu           »          Karagöz Ýle Hacivat Konuþmalarý 2           »          Sitemizin Ozanlarý           »          SEVDÝM ÝÞTE....           »          NEFRET ETTÝM ÝÞTE!!!!!           »          AFORÝZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKÝNLER/SEÇÝLMÝÞLER DÜNYASI           »          Hatalarýmýzdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Deðil Miyim)           »          Ýnancýmýzý Kullananlarýn Artýk Tuzaðýna Düþmeyelim.           »          ULAÞ-Yapalý           »          TÜRKÝYE TÜRKLERÝNDÝR PAYLAÞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.09.2010, 19:13   #1
65serdal58
Usta Yiðido

65serdal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

65serdal58 Þuan 65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.05.2016 11:20

Tecrübe Puanı: 1307 65serdal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart AYYILDIZ ÝLKÖÐRETÝM OKULU(VAN--BAÞKALE)

Merhaba ben SERDAL YILDIZ.Van/Baþkale’de okul müdürlüðü yapýyorum.Meslek hayatýmýn 5.yýlýndayým.Buraya gelmeden önce gerek üniversite’de gerekse televizyonlarda Doðu ve Güneydoðu Anadolu’da öðrenci olmanýn zorluðunu gösteren bir þeyler gördüðümde hep içim sýzlardý.Buraya gelince içimin sýzýsý arttý;fakat kendi kendime ‘’birilerinin bir þeyler yapmasý gerekiyor’’ dedim.Yani düþünün bir kere , kader size sizin seçiminiz olmayan bir hayatý dayatýyor ve siz baþka hayatlardan bihaber olduðunuz için her þey size olaðan geliyor.Geçen gün düþündüm biraz.Burada doðan çocuðun Sivas’ta doðan çocuktan ne farký var,ya da Ankara’da, Trabzon’da, Samsun’da,Antalya’da…Çok farký var dedim sonra kendi kendime.Burada 250 kiþilik okula 490 öðrenci devam ediyor.Sonra 90 kiþilik sýnýflarda –artýk ne derece eðitim denirse- eðitim veriliyor.Ben 1.sýnýf öðretmeniyim.Sýnýfýmda kayýtlý 83 öðrenci var.Bize üniversitedeyken Amerikan menþeili kitaplar okutulurdu.Güzel yurdumun imkanlarýndan ya da imkansýzlýklarýndan habersiz olan o Amerikalý yazarlar ideal sýnýfýn 20-25 kiþiden oluþmasý gerektiðini savunurlardý.Bizde hayatý bilmediðimizden üniversitedeyken adamlar ne kadar akýllý,ne güzel düþünmüþler derdik.Hele birsi vardý.Neydi adý…Buldum…Keller…Þey diyordu…Bireyselleþtirilmiþ eðitim sistemi…Ýlahi Keller sen adamý öldürürsün.Ders 40 dakika sýnýf 80 kiþi.Gel de sen uygula bakalým.Aslýnda kalabalýk þimdilik ilk problemimiz deðil.Problem ders araç gereçleri.Öðrenciler ders esnasýnda silgi,kalem,defter,boya gibi eksiklerini yan þubedeki kardeþlerinden istemek için yanýnýza geliyorlar.Ýlk baþlarda tebessümle karþýladýðým bu olaylar zamanla sýradanlaþmaya baþladý ki bende bundan korkuyordum.Bu hiç olaðan bir durum deðil ve alýþýlmamasý gerekiyor.Sivaslý bir hemseriniz olarak yardýmlarýnýzý esirgemezseniz çok minnettar olurum..Zaman ayýrdýðýnýz için tekrar teþekkür ederim.SAYGILARIMLA…

SERDAL YILDIZ
VAN/BAÞKALE
AYYILDIZ ÝLKÖÐRETÝM OKULU

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak Ýçin Týklayýn...]

.............................. ...

.............................. .............................. ..

Konu 65serdal58 tarafından (19.09.2010 Saat 19:13 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdýðýnýzdan Dolayý Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafýndan Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir..
65serdal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarýdaki Mesaj için Yandaki 17 Kullanýcý 65serdal58'e Teþekkür Ediyor...
Alt 19.09.2010, 19:21   #2
bilal kose
Usta Yiðido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Þuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 3268 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: AYYILDIZ ÝLKÖÐRETÝM OKULU(VAN--BAÞKALE)

Gercekten zor bir durum Allah yardimciniz olsun nasil bir yardim olacaksa tam olarak bilmiyorum ama elimden gelen neyse seve seve yardimci olmaya calisirim serdal kardesim
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarýdaki Mesaj için Yandaki 10 Kullanýcý bilal kose'e Teþekkür Ediyor...
Alt 19.09.2010, 19:28   #3
65serdal58
Usta Yiðido

Alıntı:
bilal kose Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Gercekten zor bir durum Allah yardimciniz olsun nasil bir yardim olacaksa tam olarak bilmiyorum ama elimden gelen neyse seve seve yardimci olmaya calisirim serdal kardesim
gönlünüzden yüreðinizden ne koparsa

defter kalem silgi boya....
Yukarýdaki Mesaj için Yandaki 9 Kullanýcý 65serdal58'e Teþekkür Ediyor...
Alt 19.09.2010, 19:32   #4
goramaz
Usta Yiðido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Þuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 02:47

Tecrübe Puanı: 1307 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

sayýn hocam çok haklýsýnýz(gerçi hocam sözüne kýzýyorsunuz ama Hoca Ýlimde derinleþip delilleriyle bilen insan anlamýnda kullanýlan bir kelime hüccet (delil) ten gelir ama zamanla kullaným alaný dýþýna çýkmýþ) Ben kendi adýma size söz veriyorum hocam en kýsa zamanda göndereceðim ama öðrencilerimizin kullanmadýklarý araç gereçler ama kullanýlaiblir durumda olanlar gönderilebilir.

nnot: Öðretmenlik kesinlikle kitaplar öðrenilmiyor sýnýfta öðreniliyor.
Alt 19.09.2010, 19:38   #5
65serdal58
Usta Yiðido

henüz 1.sýnýf öðretmenimiz gelmedi, kpss iptali bizi zor durumda býraktý,ben derse girmek zorunda kaldým,inþallah bu hafta gelir öðretmenimiz ,,,

gerçekten çocuklar zor durumda,,,

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sayýn hocam çok haklýsýnýz(gerçi hocam sözüne kýzýyorsunuz ama Hoca Ýlimde derinleþip delilleriyle bilen insan anlamýnda kullanýlan bir kelime hüccet (delil) ten gelir ama zamanla kullaným alaný dýþýna çýkmýþ) Ben kendi adýma size söz veriyorum hocam en kýsa zamanda göndereceðim ama öðrencilerimizin kullanmadýklarý araç gereçler ama kullanýlaiblir durumda olanlar gönderilebilir.

nnot: Öðretmenlik kesinlikle kitaplar öðrenilmiyor sýnýfta öðreniliyor.
allah razý olsun sizden,,,kullanýlmýþ olmasý hiç sorun deðil,,materyal olsun yeter ki

ben onlarý cennet yaparým çocuklarýma

Konu 65serdal58 tarafından (19.09.2010 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdýðýnýzdan Dolayý Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafýndan Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir..
Yukarýdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanýcý 65serdal58'e Teþekkür Ediyor...
Alt 19.09.2010, 19:50   #6
goramaz
Usta Yiðido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Þuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 02:47

Tecrübe Puanı: 1307 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bundan hiç þüphem yok öyle olmasa orada çalýþmazdýnýz bilirim oralarý çünkü ASIL SÝZLERDEN ALLAH RAZI OLSUN
Alt 19.09.2010, 20:22   #7
KARAMELLL58
Usta Yiðido

KARAMELLL58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KARAMELLL58 Þuan KARAMELLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2013 18:04

Tecrübe Puanı: 1644 KARAMELLL58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

elimizden ne geliyosa yapalým ben çevremdekilerlede konuþurum göndeeririz böyle bir konu açtýðýn içinde teþekkürler
KARAMELLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarýdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanýcý KARAMELLL58'e Teþekkür Ediyor...
Alt 19.09.2010, 20:25   #8
bilal kose
Usta Yiðido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Þuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 3268 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu konuyla ilgilenelim arkadaslar cocugumuzun fazladan kullanmadigi materyallarini tekrar egitime kazandirarak bir cok cocugun gelecigini kazanalim.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarýdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanýcý bilal kose'e Teþekkür Ediyor...
Alt 19.09.2010, 20:28   #9
65serdal58
Usta Yiðido

Alıntı:
KARAMELLL58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
elimizden ne geliyosa yapalým ben çevremdekilerlede konuþurum göndeeririz böyle bir konu açtýðýn içinde teþekkürler
çok teþekkür ederim çokkkkkkkkkkkkkkk

Alıntı:
bilal kose Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu konuyla ilgilenelim arkadaslar cocugumuzun fazladan kullanmadigi materyallarini tekrar egitime kazandirarak bir cok cocugun gelecigini kazanalim.
serçe paramaðýnýzýn yarýsý kadar olan kalemlerle yazý yazdýrýyoruz,

düþünün!!!o bile bizde iþ görür

Konu 65serdal58 tarafından (19.09.2010 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdýðýnýzdan Dolayý Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafýndan Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir..
Yukarýdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanýcý 65serdal58'e Teþekkür Ediyor...
Alt 19.09.2010, 21:28   #10
KARAMELLL58
Usta Yiðido

KARAMELLL58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KARAMELLL58 Þuan KARAMELLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2013 18:04

Tecrübe Puanı: 1644 KARAMELLL58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ya öðrencilerin ufacýk mutluluðu okumasý için herþeyee deðer elimizden geleni yapalým ne olurrr

çevremdeki herkesede söylüyorumm gerçekten böyle bir konu açtýðýn için saðol hiç deðilse ufakta olsa yardýmýmýz olsun

Konu KARAMELLL58 tarafından (19.09.2010 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdýðýnýzdan Dolayý Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafýndan Otomatik Olarak Birleþtirilmiþtir..
KARAMELLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarýdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanýcý KARAMELLL58'e Teþekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil