Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ' ımız Hakkında - Sivas Paylaşım > Yemekler > Sebze Yemekleri & Zeytinyağlılar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.05.2009, 15:25   #11
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Deniz Böğrülcesi..

Alıntı:
kronik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ben yerim sen merak etme canım Mersin' deyetişen ve turşusu yapılan kaya koruğu ile aynımı bilmiyorum görüntü olarak çok benzesiyorlar aynı degilsede tadları birbirine eşdegerdir
evet evet ben yerim
afiyet olsun hepsini yeme birazı kalsın
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2009, 15:42   #12
HaZaN
Usta Yiğido

HaZaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaZaN Şuan HaZaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.05.2013 15:36

Tecrübe Puanı: 2263 HaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaZaN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
kronik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ben yerim sen merak etme canım Mersin' deyetişen ve turşusu yapılan kaya koruğu ile aynımı bilmiyorum görüntü olarak çok benzesiyorlar aynı degilsede tadları birbirine eşdegerdir
evet evet ben yerim
Teşekkür ederim kronick bacım iyiki varsın tek kalmıştım kimse yemiyordu ikimiz yeriz biraz da Arif abime veriririz başka barikat58 ve deliktaşlısalim' e yok
Alt 29.05.2009, 15:46   #13
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
HaZaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Teşekkür ederim kronick bacım iyiki varsın tek kalmıştım kimse yemiyordu ikimiz yeriz biraz da Arif abime veriririz başka barikat58 ve deliktaşlısalim' e yok
aman yiyin bak arkadaşta buldun bende kahvemi içeyim
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil