Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.11.2007, 22:18   #1
gfb34
Yasaklı

gfb34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gfb34 Şuan gfb34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.07.2012 14:31

Tecrübe Puanı: 0 gfb34 TAM BIR BEYEFENDIgfb34 TAM BIR BEYEFENDIgfb34 TAM BIR BEYEFENDIgfb34 TAM BIR BEYEFENDIgfb34 TAM BIR BEYEFENDI
Standart GÖZYAŞI GECELERİ'NE DAVETLİSİNİZ...

Organizasyonunu Sivas Alperen Ocakları'nın üstlendiği gözyaşı gecesine davetlisiniz.davetiye 10 ytl dr.BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ GENELBAŞKANI SİVAS MİLLETVEKİLİMİZ MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN da katılacağı gecenin konusu şunlar:açılış-ALLAH AŞKI-VATAN AŞKI-SEMAZEN GÖSTERİSİ.
Davetiye isteyenler davetiyelerini afyon sokakta bulunan ocağımızdan temin edebilirler.

YER:ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ
TARİH:5 ARALIK ÇARŞAMBA
SAAT:19

ilginize şimdiden teşekkür ediyor saygılar sunuyorum...
gfb34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)