Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.12.2008, 13:10   #1
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 11:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Dinime küfreden Müslüman olsa gerek! [ KINIYORUZ ]

Becali'den müslümanlara hakaret

Steaua Bükreş başkanı Becali, bu sezon ligde ve Avrupa kupalarındaki başarısızlığı, Türk yardımcı antrenör Yüksel Yeşilova'nın dinine bağladı.
Steaua Bükreş kulübü başkanı Gigi Becali, bu sezon ligde ve Avrupa kupalarındaki başarısızlığı, Türk yardımcı antrenör Yüksel Yeşilova'nın dinine bağladı. Romanya'nın önemli spor gazetesi Gazeta Sporturilor'a konuşan Becali, 'müslüman bir yardımcı hocanın takıma uğursuzluk getirdiğini' ileri sürdü.

Koyu hıristiyan kişiliği ile tanınan Steaua Bükreş'in patronu Gigi Becali, başarısızlığın faturasını 8 hafta önce göreve getirdiği Dorinel Munteanu ve ekibine kesti. Özellikle Yüksel Yeşilova'yı müslüman olmasından dolayı 'uğursuz' olarak niteleyen ve onu takımda görmek istemediğini söyleyen Becali, Gazeta Sporturilor'a verdiği özel demeçte şu ifadeleri kullandı;

'Yüksel Yeşilova bir müslüman, otobüsünde ve formasında haç işareti olan bir takımda müslüman çalıştırıcının olması takıma uğursuzluk getiriyor. 8 haftadır sadece bir galibiyet aldık. Bence bunun sebebi Yeşilova'dır.'

Devre arası tatili nedeniyle Teknik Direktör Dorinel Munteanu ile birlikte Almanya'da olan Yüksel Yeşilova Cihan muhabirine yaptığı açıklamada, Becali'nin bu sözlerine inanmak istemiyor. 7 yıldır çalıştığı Romanya'da dini inançlarına yönelik hiç nahoş söz duymadığını söyleyen Yeşilova, Becali'nin şok eden sözlerini şöyle yorumladı:

'Benim başarısızlığımla ilgili sözler sarf etmiş olsaydı kesinlikle üzülmeyecektim. Fakat müslümanlığıma dil uzatılması beni derinden üzdü. Eğer bunlar gerçekse, o takımda devam etmem mümkün değil. Hakkımı mahkemede arayacağım.'

KİM SAHİPSİZ İSE ONA SALDIRIYORLAR

Bükreş'teki Türk büyükelçiliği yetkililerine de sitem eden gurbetçi hoca, takımda sahipsiz kaldığı için en çok kendisine saldırıldığını düşünüyor.

Teknik ekipteki İtalyan asıllı Pedrazzini'yi İtalyan konsolosluğundan bir heyetin düzenli olarak ziyaret ederek kulüpten bilgi aldığını hatırlatan Yüksel Yeşilova sitemini, 'Ben ise 7 yıldır Romanya'dayım, 2 aydır Steaua Bükreş kulübünde çalışıyorum. Hiçbir büyükelçilik mensubundan telefon dahi almadım. Şimdi kulüpte bir günah keçisi arıyorlar. Sahipsiz kimse ona saldırıyorlar.' dedi.

Becali'nin bu üzücü açıklamalarına Romanya'daki müslüman toplumunun duyarsız kalmamasını isteyen Yüksel Yeşilova, resmi ve sivil kuruluşların tepki göstermesi çağrısında bulundu.

NOT ; Bizlerde bir müslüman olarak bu önemsiz ' Şahsiyeti ' bundan sonra hep kınıyoruz....!

Alıntı:

Becali'nin başı FIFA ile derde girdi

Steaua Bükreş Başkanı Gigi Becali'nin Müslümanlığı nedeniyle dışladığı yardımcı Yüksel Yeşilova'ya FIFA yetkilileri destek verdi...

FIFA Disiplin Komitesi Başkanı Paolo Lombardi, Yeşilova'yı arayarak bilgi aldı. Türk hocaya, Romen medyasında çıkan haber kupürlerini istediğini söyleyen Lombardi, "Eğer gerçekten bu sözleri söylemişse, ayrımcılıktan ceza alır. Kurallar belli.'' sözleriyle destek verdi.

Not ; İlahi adalet yerini yavaş yavaş buluyor...!
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.2008, 13:14   #2
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Dinime küfreden Müslüman olsa gerek! [ KINIYORUZ ]

İnsanın başarısı kişseldir. Bunu tutup dinle bağdaştırması saçmalıktan ve mantıksızlıktan başka birşey değil. Kendi başarısızlığına kılıf aramış sanırım böyle yaparak.
Alt 14.12.2008, 15:05   #3
yigidomustafa58
Yeni Yiğido

yigidomustafa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yigidomustafa58 Şuan yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.03.2012 19:30

Tecrübe Puanı: 643 yigidomustafa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

böyle adamları ibret olsu diye asacaksın ondan sonra bi daha böyle bişey olamaz..

"™๑۩۞۩๑ BÜLENT UYGUN ๑۩۞۩๑™"
yigidomustafa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.12.2008, 15:45   #4
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Ben de Hristiyan olsam,beynim bir kuşunkinden daha küçük olsaydı,insan olma vasıflarından bir bir uzaklaşmış olsaydım,ben de aynı cümleleri kullanır mıydım bilmiyorum.
Alt 17.12.2008, 01:19   #5
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

elin rumeniyle uğraşacağınıza birbirirnizle uğraşıyorsunz ayıptır ya.kim olursa olsun isterse ezeli rakibimiz galatasaray, ülke sınırları dışına çıktık mı benim takımım olur.kim gelirse türkiyeme kimle oynarsa oynasın benimde rakibim olur.bu böyle olmalı.çünkü hem MÜSLÜMANIZ hemde TÜRKÜZ.beyni örümceklenmiş avrupanın en çok korktuğu iki şey.Tarihinizide bilmiyorsunuz.Savaş olduğunda fenerli galatasaraylı diye mi ayıracaklar sanıyorsunuz.türkvemüslüman olman yeter onlar için.becali bir zavallıdır...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2008, 13:40   #6
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 11:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick

Bacali'nin söylediği sözler doğrulanırsa büyük cezalar alabilir.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2008, 14:19   #7
TeqTaBaNCa
Yiğido

TeqTaBaNCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TeqTaBaNCa Şuan TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.02.2010 17:47

Tecrübe Puanı: 582 TeqTaBaNCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
EyüphanAydın Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Becali'den müslümanlara hakaret

Steaua Bükreş başkanı Becali, bu sezon ligde ve Avrupa kupalarındaki başarısızlığı, Türk yardımcı antrenör Yüksel Yeşilova'nın dinine bağladı.
Steaua Bükreş kulübü başkanı Gigi Becali, bu sezon ligde ve Avrupa kupalarındaki başarısızlığı, Türk yardımcı antrenör Yüksel Yeşilova'nın dinine bağladı. Romanya'nın önemli spor gazetesi Gazeta Sporturilor'a konuşan Becali, 'müslüman bir yardımcı hocanın takıma uğursuzluk getirdiğini' ileri sürdü.

Koyu hıristiyan kişiliği ile tanınan Steaua Bükreş'in patronu Gigi Becali, başarısızlığın faturasını 8 hafta önce göreve getirdiği Dorinel Munteanu ve ekibine kesti. Özellikle Yüksel Yeşilova'yı müslüman olmasından dolayı 'uğursuz' olarak niteleyen ve onu takımda görmek istemediğini söyleyen Becali, Gazeta Sporturilor'a verdiği özel demeçte şu ifadeleri kullandı;

'Yüksel Yeşilova bir müslüman, otobüsünde ve formasında haç işareti olan bir takımda müslüman çalıştırıcının olması takıma uğursuzluk getiriyor. 8 haftadır sadece bir galibiyet aldık. Bence bunun sebebi Yeşilova'dır.'

Devre arası tatili nedeniyle Teknik Direktör Dorinel Munteanu ile birlikte Almanya'da olan Yüksel Yeşilova Cihan muhabirine yaptığı açıklamada, Becali'nin bu sözlerine inanmak istemiyor. 7 yıldır çalıştığı Romanya'da dini inançlarına yönelik hiç nahoş söz duymadığını söyleyen Yeşilova, Becali'nin şok eden sözlerini şöyle yorumladı:

'Benim başarısızlığımla ilgili sözler sarf etmiş olsaydı kesinlikle üzülmeyecektim. Fakat müslümanlığıma dil uzatılması beni derinden üzdü. Eğer bunlar gerçekse, o takımda devam etmem mümkün değil. Hakkımı mahkemede arayacağım.'

KİM SAHİPSİZ İSE ONA SALDIRIYORLAR

Bükreş'teki Türk büyükelçiliği yetkililerine de sitem eden gurbetçi hoca, takımda sahipsiz kaldığı için en çok kendisine saldırıldığını düşünüyor.

Teknik ekipteki İtalyan asıllı Pedrazzini'yi İtalyan konsolosluğundan bir heyetin düzenli olarak ziyaret ederek kulüpten bilgi aldığını hatırlatan Yüksel Yeşilova sitemini, 'Ben ise 7 yıldır Romanya'dayım, 2 aydır Steaua Bükreş kulübünde çalışıyorum. Hiçbir büyükelçilik mensubundan telefon dahi almadım. Şimdi kulüpte bir günah keçisi arıyorlar. Sahipsiz kimse ona saldırıyorlar.' dedi.

Becali'nin bu üzücü açıklamalarına Romanya'daki müslüman toplumunun duyarsız kalmamasını isteyen Yüksel Yeşilova, resmi ve sivil kuruluşların tepki göstermesi çağrısında bulundu.

NOT ; Bizlerde bir müslüman olarak bu önemsiz ' Şahsiyeti ' bundan sonra hep kınıyoruz....!

Kendi biLmem nereSini kurtarmak iÇin bir Gunah keCisi buLmuŞ...Ne kadar saçma ne kadar BatıL bir düŞünCe.....MüsLümanLığın ayrıcaLıkLarını müsLümanLarın Sahip oLduğu şansLarı BiLse BöyLe konuşmazdı....

EL Öperek Tarikat Adamı yaLakaLık ederekTe siyaset adamı oLanLara inat Adamın Adamı değiL! Davamızın Adamıyız
TeqTaBaNCa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)