Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz? - Sayfa 13 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Bugün Seçim Olsa Kime Oy Verirsiniz?
Adalet ve Kalkınma Partisi (R.Tayyip Erdoğan) 544 19,96%
Büyük Birlik Partisi (Yalçın Topçu) 743 27,26%
Demokrat Parti (Hüsamettin Cindoruk) 18 0,66%
Demokratik Sol Parti (Masum Türker) 5 0,18%
Cumhuriyet Halk Partisi (Deniz Baykal) 519 19,04%
Hak ve Eşitlik Partisi (Osman Pamukoğlu) 98 3,60%
Milliyetçi Hareket Partisi (Devlet Bahçeli) 373 13,68%
Saadet Partisi (Numan Kurtulmuş) 97 3,56%
Türkiye Değişim Hareketi (Mustafa Sarıgül) 85 3,12%
Türkiye Komünist Partisi (Erkan Baş) 25 0,92%
Türkiye Partisi (Abdullatif Şener) 143 5,25%
Yeni Parti (Tuncay Özkan) 76 2,79%
Katılımcı sayısı: 2726. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.12.2009, 09:22   #121
tayfun5883
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

tayfun5883 Şuan tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.12.2013 12:39

Tecrübe Puanı: 673 tayfun5883 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Osman pamukoğluna oy veren var mı yaa
AKP ye oy veriyorlarda Osman pamukoğlunamı vermeyecekler
tayfun5883 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 08.12.2009, 10:59   #122
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
Yigit_07_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
milliyetcılere guleyım ha ha ha ha bbp bıle sızden once:=)) durmak yok yola devam tuncay ozkan gıbı ha....a bıle oy verıyor bu mıllet sasmak elde degıl:=)))
İnsanca yorumlar yaz !
BBP'yi küçümseyemezsin !

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 08.12.2009, 11:15   #123
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1167 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İnsanca yorumlar yaz !
BBP'yi küçümseyemezsin !
Aslında tebrik etmek gerek arkadaşı tek cümlede üç kesime de olmayacak sözler söyleyebiliyor... Dikkat edilecek husus üçününde Millici olmaları...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 08.12.2009, 11:27   #124
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Neyse susalım anket konuşsun..
Sivas'ın kararı değişmeyecektir ! Büyük birlik hareketi'nin kalesidir Sivas ve öylede kalacaktır !

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 08.12.2009, 11:50   #125
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2180 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar birbirimiz artık daha fazla inciltmeyelim... Demokrasi ayrı şeydir, Fikir özgürlüğü ayrı şeydir, insanları ağır ve gereksiz şeylerle itham etmek ayrı şeylerdir... Başbakanı eleştirirsin, ispatlayabiliyorsan yorumunu da yaparsın, insanların bazı şeyleri görememeleri onların suçu değil ya da aynı insanlar fikirsel olarak inandığı partilere oy verebilir onları sırf o partiye oy verdi diye vatan haini olarak yaftalamak hatadır... O bakımdan Yıldırım'a katılmıyorum ve Barikat gardaşıma da bir sözüm var beni çok şaşırtıyorusun... Seni ne kadar sevdiğimi biliyorsun, sevmemin nedeni de efendiliğindir en başta... Sinirlenmiş olabilirsin, Yıldırım'da sinirlenip o lafları söylemiş olabilir ama ikinize de yakışmıyor bu sözler, tehtidler... Sakin olun.... Adamın asabını bozmayın
Abi benim babam her dönem oyunu Ak partiye verir.Ben bir kere sormadım niye Ak partiye veriyorsun diye ben bile sormamışken elin oğlu gelip Ak partiye niye oy verildigini soruyor ! Hatta öyle oluyor ki Dtp ye verin daha iyi diyorlar ki bu çok dengesizce bir söz ! Ne demek yav sen doğuda biji apo diyen adamın oy verdiği partiyle benim apodan nefret eden babamın oy verdiği partiyi bir tutacaksın vatana ihanetle suçlayacaksın bu kimsenin haddi değil !!!! Sen öyle demiş olsan sanada tepkim aynı olurdu abi ( Senin öyle bir şey diyeceğini düşünmüyorum) oy verdiği partiden sebep ailemden birini vatan haini ilan etmek hiç kimsenin haddine değildir...
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 08.12.2009, 12:08   #126
Kibrisli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1167 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Cool Cevap: Bugün seçim olsa kime oy verirsiniz?

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Abi benim babam her dönem oyunu Ak partiye verir.Ben bir kere sormadım niye Ak partiye veriyorsun diye ben bile sormamışken elin oğlu gelip Ak partiye niye oy verildigini soruyor ! Hatta öyle oluyor ki Dtp ye verin daha iyi diyorlar ki bu çok dengesizce bir söz ! Ne demek yav sen doğuda biji apo diyen adamın oy verdiği partiyle benim apodan nefret eden babamın oy verdiği partiyi bir tutacaksın vatana ihanetle suçlayacaksın bu kimsenin haddi değil !!!! Sen öyle demiş olsan sanada tepkim aynı olurdu abi ( Senin öyle bir şey diyeceğini düşünmüyorum) oy verdiği partiden sebep ailemden birini vatan haini ilan etmek hiç kimsenin haddine değildir...

Tamam bence büyütmeyin ikinizde.... Çünkü ikinizde kafalı, akıllı arkadaşlarımızsınız... Bence Yıldırım anlatmak istediğini tam anlatamamış... Benim tahminim AKP'nin şimdi yaptığı açılım maçılım olayının altında farklı şeyler olduğunu düşünüyor ve en azından DTP açık seçik yapıyor bunu diyor... Babana hain felan dediği yok bence, ya da oy verenlere hain dediği, AKP'nin kürt açılımına yaptığı farklı bir eleştiri diye düşünüyorum... Belki birkaç yanlış cümle kurmuştur (ama anlatmak istediklerinin öyle olduğunu sanmıyorum) olay büyüdükçe o da sen de dönüşü olmayan bir tartışmaya girdiğiniz için geri adım atmamış büyütmüşsünüz... Kapatalım burada bu konuyu... Türkiye'de hain tek parti vardır, ÖDP, TKP, HakPar felan bile hain değilken AKP'ye hain diyemeyiz, en azından düşünsek bile diyemeyiz... Bence babanı sorgulama imkanın varsa sorgula neden verdiğini, kürt açılımı konusunda ne düşünüyor ona rağmen oy verecek mi? Eğer ilişkiniz bunu kaldırabilirse sorgula, benimki kolay kolay kaldırmaz sinirlenir hemen çünkü "Sana ne ben seninkine karışıyo muyum?" der

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Alt 08.12.2009, 14:22   #127
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 948 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kendi çıkarları için değil, ülkesi ve milleti için çalışan, Vatanını sözde değil özde seven biri kazanır inşallah.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2009, 14:22   #128
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 862 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
tayfun5883 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
AKP ye oy veriyorlarda Osman pamukoğlunamı vermeyecekler
Akp benı ilgilendirmez.
Ayrıca askeri yönü hariç siyasi yönden 'bana' göre oy verılcek bire kişi değil...
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 08.12.2009, 14:38   #129
Kibrisli
Usta Yiğido

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Akp benı ilgilendirmez.
Ayrıca askeri yönü hariç siyasi yönden 'bana' göre oy verılcek bire kişi değil...
Genç kardeşim hiç dinledin mi Paşa'yı? Ya da araştırdın mı?

Alt 08.12.2009, 14:48   #130
Urumçi
Usta Yiğido

Urumçi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urumçi Şuan Urumçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2011 15:22

Tecrübe Puanı: 636 Urumçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sevgili barikat akp'ye oy verenleri vatan haini ilan etmiyor kimse haa vardır içlerinde vatan hainleri, özellikle çıkarları doğrultusunda akp politikalarını canı gönülden destekleyen medya gibi.

Ama şu da bir gerçek AKP'ye oy verenler biji apo diyene oy vermiyor sayın apo diyene oy veriyor...

Hepimiz bilinçli insanlarız, ailelerimizde dalalete düşen insanlar var. Hatta AKP ilk iktidara geldiğinde hoşumuza bile gitmişti bir çoğumuzun ama 1 seneyi tamamlayamadan gerçek yüzünü ortaya koydu, buna rağmen halk gene oy verdi eyvallah dedik ama tahammül sınırı aşalı çok oldu malesef. Ben benim ailemdekileri uyarıyorum, onlara tek tek anlatıyorum şeraiti. Her Türk gençinin vazifesi de budur. Eğer AKP politikaların desteklemiyor ve karşısında duruyorsan en büyük vazifen etrafındakilere bunu anlatmak olacaktır. Ha yok ben böyle iyiyim diyorsan hatta AKP'ciyim diyorsan sana gelen eleştiriler bilki babana da geliyor... Hem emin ol şu şartlardan sonra baban AKP'ye oy vermeyecektir, verecekse de bunu engellemek için çaba göstermen senin faziletin olacaktır...

Konuyu Toplam 2 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 2 Misafir)