Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Sivas Eski Valisi: Veysel DALMAZ (2006-2009) - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Valiliği
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Valiliği Sivas Valiliği Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.04.2007, 22:14   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas Eski Valisi: Veysel DALMAZ (2006-2009)

Veysel Dalmaz, 1958 yılında Antalya İli Kumluca İlçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kumluca İlçesinde, Liseyi Niğde ilinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. İzmir Urla, Afyon Sultandağ, Erzurum Hınıs, Isparta Keçiborlu kaymakamlıklarında bulundu. İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliği, Teftiş Kurulu Başkanlığı ve Mülkiye Başmüfettişi İçişleri Bakanlığı Bakan Danışmanı olarak görev yaptı. 25.08.2004 tarihli ve 2004/7790 sayılı kararname ile Gümüşhane İline Vali olarak atandı. Son kararname ile Sivas Valiliği görevine atanan Vali Veysel Dalmaz evli ve 3 çocuk babası.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2007, 01:11   #2
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 15:27

Tecrübe Puanı: 888 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: VALİLİK BİNAMIZ

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 04.05.2007, 03:39   #3
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft
Standart -->: VALİMİZ VEYSEL DALMAZ

Veysel beyin Sivas için hayırlı hizmetlerde bulunacağına
inanıyorum,memleketimiz bürokratlar açısından oldukça şanslı,bir önceki
Valimizde şimdiki Valimizde kariyerleri ve tavırları ile Sivasımıza yakışır
insanlardı,inşaallah Vali bey başarılı hizmetlerde bulunur.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2007, 11:18   #4
serhatcan
Yasaklı
NO AVATAR

serhatcan Şuan serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2012 16:55

Tecrübe Puanı: 0 serhatcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: -->: VALİMİZ VEYSEL DALMAZ

Alıntı:
cahar Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Veysel beyin Sivas için hayırlı hizmetlerde bulunacağına
inanıyorum,memleketimiz bürokratlar açısından oldukça şanslı,bir önceki
Valimizde şimdiki Valimizde kariyerleri ve tavırları ile Sivasımıza yakışır
insanlardı,inşaallah Vali bey başarılı hizmetlerde bulunur.
Memleketimiz bürokratlar konusunda ne şanslısı be kardeşş. Bence en şanssızı. Düşünün kafa adamlar bizden çıkıyor ama kafa yatırımlar başka yerlere yapılıyor. Bu mu şanslılık. Koskoca sivasta 4 adet şirket ismi belirtilmiş. Bi de kayseriyi verselerde bi baksak kaç şirket var. Bumu şanslılşık.Yav biz sivaslılar olarak memeleketimize yatırım yapmaktanda korkuyoruz ne hikmetse. Sözde sivasımıza ve insanımıza sevgiyle saygıyla bağlıyız. Kanıtı varmı bu bağlılığın. ama bağlı olmamamızın ve sevgisizliğimizin ve saygısızlığımızın kanıtı var. işsizlik,geri kalmışlık,kültürel yoksulluk. bunlar kanıtı işte.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2007, 16:44   #5
babatanju
Yeni Yiğido
NO AVATAR

babatanju Şuan babatanju isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.02.2009 21:46

Tecrübe Puanı: 0 babatanju FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: VALİMİZ VEYSEL DALMAZ

dogru soyluyosun serhat kardes sivasa yatırım yok bu yuzden gelısemıyor hep yerınde sayıyor vali bey kaymakam bey beledıye başkanı bey sıvasa ne yapıyor bır sarabılırmıyım cevabı ney blıyormusun kos koca hıç bır sey yapmıyor.bakıyorum kayserı beledıyesıne tıkır tıkır çalışıyo.ama bızım sivas oldugu yerde yatıyo ya okuldan arkadaslarla geöen sivasa geldık çok pışman oldum çunku ne gezılecek yer var ne de gösterlıcek bır sey .sivaslıdemokratlar size seslenıyom yeter bır seyler yapın artık.
babatanju isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2007, 13:18   #6
mermer yusuf
Yiğido

mermer yusuf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mermer yusuf Şuan mermer yusuf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.07.2007 15:01

Tecrübe Puanı: 633 mermer yusuf FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

başarılar diliyorum.allah razı olsun hizmetleri için.
Alt 31.07.2007, 02:09   #7
bedirli
Yeni Yiğido
NO AVATAR

bedirli Şuan bedirli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.10.2009 02:54

Tecrübe Puanı: 0 bedirli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: VALİMİZ VEYSEL DALMAZ

Mermer Yusuf ben onlari cok dinledim bir gün sende ögrenirsin Dogru söylüyörsunonlar seni doyuruyor yiyecek yemek veriyorlar Arkadas kendi birligini koruyamayan baskalarina yem oluronun icin 5 milyon göc vermis sivas gidin bakin türkiyenin büyük sehirlerine ne kadar sivasli var BIR ATA SÖZÜ VARDIR AC IT FIRIN YIKAR SIVASIN EKONOMISI NE KADAR GELISIRSE O KADAR OTORITE SAHIBI OLUR BAKIN BU GÜN IRAK HALKI KENDI MEMLEKETINE SAHIP CIKAMIYOR KENDI KENDINI YIYORLAR BIRLIK OLSALAR BÖLEMI OLUR BIZDE BIRLIK OLMALIYIZ YATIRIM YAPMALIYIZ.benim köyümde 150 hane vardi bir zamanlar simdi belki 25 hane vardir bunlardan belki 30 veya 40 hanesii sivasta gerisi baska yerlerde ekmek pesinde,saygilarimla
bedirli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2008, 18:31   #8
sedat5834
Yeni Yiğido

sedat5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sedat5834 Şuan sedat5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.12.2012 15:32
3D Worm Champion! Barb Jump Champion! Bound Bear Champion! Canyon Monsters Champion! Caterpillar Smash Champion! Circlo 2 Champion! Gyrustakee Champion! HangOver Champion! Ninja Turtles 2 Champion! Pinboliada Champion! Plupon Champion! Ragdoll Master Champion! Simon Champion! Yeti 1: Bloody Pingu Champion! Yeti Longshot: Ridiculous Longshot Champion! Yeti Puzzlekick Champion! Yeti Sports 1.5 Champion!
Tecrübe Puanı: 0 sedat5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar uyanın artık.biz güneydoğudan çokmu iyi durumdayız.adamlar 12 milyar doları oraya yatırım için harcayacak ama sivasa bi şey yok.biz ne yaparsak kendi kendimize yaparız.hadi işadamlarımız biraz gayret.
sedat5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.12.2010, 18:57   #9
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas Eski Valisi: Veysel DALMAZ (2006-2009)

Konu biraz dağılmış ama ben biraz toparlamaya çalışayım.
Vali Dalmaz bana göre çok sempatik birisi.
Ben Sivas dışındaki bir Sivaslı olarak bunu görebiliyorum.
Özellikle Sivassporun birinci lige çıkmasındaki katkılarını, maçlara olan ilgisini, esnafla içiçe olmasını medyadan kolaylıkla takip edebiliyorduk.
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil