Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 9 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2011, 00:56   #1
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 636 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Alıntı:
Şu cümleyi okuyunca üyelere verilen değeri daha iyi anlamış oldum.Şaşkınlık içerisindeyim hala.Gerçekten böyle düşünenlere inanamıyorum ben.
Başka bir sitede bir yönetici olarak bunu yapamam ben.Tartışma içinde olanları bile ne yapsam da barıştırsam,ne yapsam da siteden ayrılmamasını sağlasam diye içim içimi yer.Yanlış düşünen ben miyim acaba?
Bu sitenin 309.426 üyesinden biriside benim adaleti sağladıkları için zaten küsen fazla olmuyor, kurallar herkes içindir mantığı var, bazen bir yönetici diğerinin mesajını siliyor. Ayrıca ben dahil çoğu kullanıcısı memnun ki paralı üye olup ekstra özellikler de alınabiliyor.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 01:06   #2
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 691 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
İsmail Özçelik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu sitenin 309.426 üyesinden biriside benim adaleti sağladıkları için zaten küsen fazla olmuyor, kurallar herkes içindir mantığı var, bazen bir yönetici diğerinin mesajını siliyor. Ayrıca ben dahil çoğu kullanıcısı memnun ki paralı üye olup ekstra özellikler de alınabiliyor.
İçimden gülmekte hiç gelmiyordu ama yine de

Memnuniyet göreceli bir kavramdır.Bakın,burada siz memnun olduğunuzu söylüyor,5-10 kişi memnuniyetsizliğini belirtiyorsa bu doğru bir tez;
Bu 1...

Kuralların herkes için olduğu bir site olsaydı gerçekten,şu an bu konuya yoğun ilgi olmazdı;
Bu da 2...
Alt 04.02.2011, 01:08   #3
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 735 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yine Tekrarlıyorum Gerçek Anlamda Sivası Seven Kişi İncir Çekirdeğini Doldurmayacak Sebeplerden Dolayı Siteden Ayrılmaz Örnek vermek gerekirse İsmail Arkadaşımız Görüşü ne olursa olsun Örnek üye gözümde Küsmüyor Aksine Paylaşıyor Ulaşım konusunda biz ise küsüyoruz gereksiz Siyasi tartışmalarla birbirimizi kırıyoruz.
Alt 04.02.2011, 01:24   #4
madımak_58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 691 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yine Tekrarlıyorum Gerçek Anlamda Sivası Seven Kişi İncir Çekirdeğini Doldurmayacak Sebeplerden Dolayı Siteden Ayrılmaz Örnek vermek gerekirse İsmail Arkadaşımız Görüşü ne olursa olsun Örnek üye gözümde Küsmüyor Aksine Paylaşıyor Ulaşım konusunda biz ise küsüyoruz gereksiz Siyasi tartışmalarla birbirimizi kırıyoruz.
Sayın H_Turan;

Sivas'ı seven kişiyi Sivas küstürmüyor.İncir çekirdeğini doldurmayacak sebepler değil,o çekirdek oldukça büyümüş olmalı ki bir daha siteye uğranmıyor değil mi? Küsmek değil,kırılmak diyelim buna.
Örnek üye ise ne mutlu ona ve onu örnek üye olarak görenlere,ne diyeyim...
Ancak unutulmamalı ki bu siteye üye olan herkes Sivas'lı olabilir ancak sadece Sivas'ta yaşamıyor.Belki hiç Sivas'a gitmemişler,ayda yılda bir gidenler de var.O insanlardan ne gibi bir yorum bekleyebilirsiniz ki Sivas'la ilgili olan konularda,gelişmelerde.Herkesi n sitede kendine uygun bulduğu bir konu vardır.Zorla da şu konuya cevap yazın denemez.İsterse,bir fikri varsa yazar zaten...
Alt 04.02.2011, 01:28   #5
H_Turan
Usta Yiğido

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sayın H_Turan;

Sivas'ı seven kişiyi Sivas küstürmüyor.İncir çekirdeğini doldurmayacak sebepler değil,o çekirdek oldukça büyümüş olmalı ki bir daha siteye uğranmıyor değil mi? Küsmek değil,kırılmak diyelim buna.
Örnek üye ise ne mutlu ona ve onu örnek üye olarak görenlere,ne diyeyim...
Ancak unutulmamalı ki bu siteye üye olan herkes Sivas'lı olabilir ancak sadece Sivas'ta yaşamıyor.Belki hiç Sivas'a gitmemişler,ayda yılda bir gidenler de var.O insanlardan ne gibi bir yorum bekleyebilirsiniz ki Sivas'la ilgili olan konularda,gelişmelerde.Herkesi n sitede kendine uygun bulduğu bir konu vardır.Zorla da şu konuya cevap yazın denemez.İsterse,bir fikri varsa yazar zaten...
Bu yüzden Diğer Konular Var Şiir bölümü var Tarih bölümü var yani ne biliyim seviyeli konular var Onlarda oraya yönlenebilir.
Alt 04.02.2011, 01:10   #6
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 632 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben de 2008 den beri bu sitenin üyesim..300 ün üzerinde mesaj yazdım..Sitede üye sayısı oldukça fazla ama mesaj yazan kişiler genellikle aynı kişiler..Sitede 2-3 yıldır bu kişilerin dışında mesaj yazan pek fazla kişiye rastlamadım...Yalnız unutmamak gerekir kibu sitede bilhassa spor ve tarftar sitelerinden farklı bir site;burada yazı yazan kişilerin çoğunluğunun eğitim seviyesi belli seviyede olan kişiler olduğunu düşünüyorum..Hatta bazı arkadaşlar neredeyse akademik makaleler seviyesinde yazılar yazıyorlar..Onun için herkesin bu türde mesajlar yazması beklenmemeli..Tabiki sitenin üye sayısı artmalı,tabiki daha fazla kişi yazı yazmalı ama lütfen yazılan yazılar kırıcı olmamalı;yazılan yazılar direkt olarak Sivas'la ilgili,Sivas'ın sorunlarıyla ilgili ,Sivas için yapılması gereken projelerle ilgili olmalı..Herkesin kendine göre bir görüşü olması gayet doğal ama bu sitede siyasi görüşlerin öne sürüldüğü bir site kesinlikle olmamalı..Bu sitede temel amaç SİVAS VE SİVAS'IN KALKINMASI VE GELİŞMESİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER OLAMALI...Geçmişte bu sitede bazı arkadaşlar arasında siyasi tartışmalar yaşandığını bazı mesajlarda gördüm;bir çoğunda Sivaslı arkadaşlar birbirine çok krıcı davrandılar..Bunu sonucunda da siteden ayrılan siteye mesaj yazmak istemeyen insanlar olduğunu üzülerek tanık oldum..Bu arkadaşların bazısı bu yüzden sitede mesaj yazmak istemiyorlar..Onun için sadece Sivas'la ilgili konulara odaklanırsak;tek hedefimiz SİVAS VE SİVAS'IN GELİŞMESİ,2050 LERDE SİVAS'IN NE DURUMDA OLACAĞI OLURSA ORTADA HİÇBİR SORUN KALMAZ..Lütfen Birlik Ve Beraberlik İçinde Olalım ..ÇÜNKÜ BAŞKA SİVAS YOK...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar eyuphulagu'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 01:13   #7
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 636 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
İçimden gülmekte hiç gelmiyordu ama yine de

Memnuniyet göreceli bir kavramdır.Bakın,burada siz memnun olduğunuzu söylüyor,5-10 kişi memnuniyetsizliğini belirtiyorsa bu doğru bir tez;
Bu 1...

Kuralların herkes için olduğu bir site olsaydı gerçekten,şu an bu konuya yoğun ilgi olmazdı;
Bu da 2...
O sitenin amacı farklı bu sitenin amacı farklı, şahsen ben buranında kaliteli olmasını istiyorum ve bunun için gerekirse mesajlarım silinebilir. Hatta uzaklaştırmada alabilirim. Benim için sorun değil bunlar kalite olsun yeterli.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.02.2011, 01:28   #8
madımak_58
Usta Yiğido

Alıntı:
İsmail Özçelik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
O sitenin amacı farklı bu sitenin amacı farklı, şahsen ben buranında kaliteli olmasını istiyorum ve bunun için gerekirse mesajlarım silinebilir. Hatta uzaklaştırmada alabilirim. Benim için sorun değil bunlar kalite olsun yeterli.
Sanırım sizin hiç mesajınız silinmedi ve hiç uzaklaştırma almadınız.Eh,böyle biri için söylemesi gayet kolay oluyor silinsin,uzaklaştırılayım demek

Birde siteye ilk üye olduğumdan beri ilgimi çeken birşey var ama,onu da sırası gelince belirteyim...
Alt 04.02.2011, 13:03   #9
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1265 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sanırım sizin hiç mesajınız silinmedi ve hiç uzaklaştırma almadınız.Eh,böyle biri için söylemesi gayet kolay oluyor silinsin,uzaklaştırılayım demek

Birde siteye ilk üye olduğumdan beri ilgimi çeken birşey var ama,onu da sırası gelince belirteyim...
Madımak ben senin yüzünden banlandım siteden.2 Temmuz civarı siteye girip Sivas'a hakaretler savurduğunuzu,sonra benim cevap verdiğimi ve bu yüzden banlandığımı unutmuş değilim..Ero mu vardı bir de?
Ben bunu ne siteye ne de sana yansıtmış değil idim şu güne kadar.Ne bu yahu küstüm darıldım!
Alt 04.02.2011, 01:22   #10
H_Turan
Usta Yiğido

Bu Konuda Elimde Geleni yaptım Bir Sivaslı Olarak Bu Sitenin pasif olmasına üzüldüm Canlandırmak istedim bu yüzden bu konuyu açtım Sizlerde görüşlerinizi paylaştınız o yüzden Hepinize Teşekkür ederim.

Ayrıca Facebookda Sivaslı kişilere özel mesaj gönderimim devam etmektedir Sitenin tanıtımını yapıyorum.

Sizlerde Çevrenizle başlıyarak tanıtımını yapınki sitemiz canlansın

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)