Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.08.2008, 03:01   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 900 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Trafik polisleride şehit sayılsın!

BBP Genel Başkanı Yazıcıoğlu, Trafik Polislerinin Görevleri Başında Vefat Etmeleri Halinde Şehit Olarak Addedilmediklerini Belirterek, Herhangi Bir Düzenleme Yapılıp Yapılmayacağını Sordu.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Muhsin Yazıcıoğlu, trafik polislerinin görevleri başında vefat etmeleri halinde şehit olarak addedilmediklerini belirterek, herhangi bir düzenleme yapılıp yapılmayacağını sordu ve polislerin özlük haklarında iyileştirme yapılmasını istedi.

BBP lideri, konuyla ilgili İçişleri Bakanı Beşir Atalay tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle TBMM Başkanlığı'na soru önergesi sundu.

Muhsin Yazıcıoğlu, önergesinde şu soruları yöneltti: "Trafik polisleri görevleri esnasında kazada vefat etmeleri halinde şehit olarak kabul edilmemektedirler. Görevi başında vefat eden trafik polis memurlarının şehit olarak addedilmeleri ile ilgili bir düzenleme yapmayı düşünüyor musunuz?, Canı pahasına görev yapan polis memurları, uzun süredir maaş ve özlük haklarında bir iyileştirme beklentisi içerisindedirler. Polis memurlarımızla ilgili özlük haklarında iyileştirme ve maaşlarında artış düşünüyor musunuz?, Eğer özlük haklarında iyileştirme düşünüyorsanız ne tür bir iyileştirme yapacaksınız? Bu iyileştirmeyi ve maaşlarındaki artışı ne zaman yapmayı planlıyorsunuz?"
(Cihan Haber Ajansı)
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2008, 11:17   #2
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SEMİH-58 Şuan SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2009 23:08

Tecrübe Puanı: 750 SEMİH-58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart --->: Trafik polisleride şehit sayılsın!

gerçektende güzel bir düşünce ben bilmiyordum şehit sayılmadıklarını...

sonuçda görev başında vefat ediyorlar. ülkesine hizmet ederken can veriyor...

Al işte bir yaprak daha düştü...

Haydi Selametle Kalın...
SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2008, 11:17   #3
SEMİH-58
Usta Yiğido

SEMİH-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SEMİH-58 Şuan SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2009 23:08

Tecrübe Puanı: 750 SEMİH-58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
SEMİH-58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
gerçektende güzel bir düşünce ben bilmiyordum şehit sayılmadıklarını...

sonuçda görev başında vefat ediyorlar. ülkesine hizmet ederken can veriyor...
gerçektende 1i 549una bedel...

Al işte bir yaprak daha düştü...

Haydi Selametle Kalın...
SEMİH-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.08.2008, 13:22   #4
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 893 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick

Evet bende bilmiyordum şehit sayılmadıklarını duyunca da bayağı üzüldüm,Sayın Yazıcıoğlu'nun bu hatayı gensoruyla meclise sunmasını bekliyoruz.
Amerikan konsolosluğu önünde şehit düşen Polislerimizi rahmetle yad ediyoruz.
Alt 03.08.2008, 23:05   #5
kasparix
Usta Yiğido

kasparix - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kasparix Şuan kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2011 16:53

Tecrübe Puanı: 707 kasparix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ONLAR ZATEN ŞEHİT SAYILIYILAR İNŞALLAH AMA RESMİ ŞEHİT İMKANLARINDAN YARARLANAMIYOLAR SANIRIM...O ŞEHİTLERE VE AİLELERİNE YARDIM KONUSUDA TAM Bİ MUAMMA HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM....Bİ TÜZÜK VARMIŞ O TÜZÜĞÜN YENİDEN YAPILANDIRILMASI LAZIM...İNŞALLAH YAPILAN YARDIMLAR AZİZ ŞEHTLERİMİZE AŞİT YADA ADİL DAĞITILIR....MUHSIN BEYİ BU GÜNDEMLERİ İLE KUTLUYOR BU YOLDA DEVAM DİYORUZ....VARSA YOKSA SİVASIMIZIN ONURLU ADİL SİYASET ADAMI DİYOR DESTEKLİYOR ÖNÜN AÇIK OLSUN DİYORUZ..
kasparix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)