Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.05.2009, 07:33   #1
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1341 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein
Standart TC kimlik no son rakamı 4 olan 400 tl .......

Osmaniye'de, 'Valilik tarafından anneler günü nedeni ile TC numarası 4 ile bitenlere 400 TL yardım yapılıyor' yalanına inanan vatandaşlar Ziraat Bankasına akın etti.

Asılsız olan bilgiler doğrultusunda bankaya gelerek müracaatta bulunmak isteyen vatandaşlar yetkililer tarafından uyarılarak bunun yalan olduğunu söylediler. Ayrıca banka girişine 'Anneler günü dolayısıyla TC. Ziraat Bankalarında kadınlara herhangi bir ödeme yoktur” yazısı asılarak vatandaşlar uyarıldı.

Osmaniye İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Sakip Pehlivanoğlu konuyla ilgili açıklamasında şunları ifade etti: “Son günlerde Valiliğimiz telefon ile aranarak T.C. Kimlik Numarasının sonu 4 ile biten vatandaşlarımıza ValilikKaymakamlık tarafından 400,00 TL yardım yapıldığı yönünde müracaatlar ve talepler olmaktadır. Böyle bir uygulamanın olmadığı ve T.C. Kimlik Numarasına göre herhangi bir yardım yapılmadığı, sosyal yardımlaşma vakfı tarafından yapılan yardımların usul ve esaslarında T.C. Kimlik Numarasının her hangi bir ayrıcalık getirmemektedir.

Bu tür bilgi tamamen asılsızdır.” Dedi.
Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa'da bir mağazanın promosyon nedeni ile bayan müşterisine hediye çeki vermesi üzerine Ziraat Bankasına gittiği ve bankadan parasını alırken 'Bana anneler günü dolayısı ile TC Numaramın sonu 4 ile bittiği için bu kadar para verdiler' diyerek konuştuğu ve bunu kulaktan duyan vatandaşların yanlış anlaması üzerine TC numarası 4 ile biten tüm bayanların bankalara akın ettiği kaydedildi.
Alt 04.05.2009, 08:26   #2
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2180 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TC kimlik no son rakamı 4 olan 400 tl .......

vay bea fıkra gibi ama yerini söylemeden böyle bir olay olmuş deseler trabzon derdim
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2009, 09:28   #3
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1068 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK

bizim halk da herşeye hemen inanıyor
bu haberi duyunca bende hemen annemin tc nosuna baktım
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2009, 09:34   #4
sibelYILMAZ
Usta Yiğido

sibelYILMAZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sibelYILMAZ Şuan sibelYILMAZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2014 09:55

Tecrübe Puanı: 896 sibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOKsibelYILMAZ FAZLA SÖZE GEREK YOK

Delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor bu söz tam buna uygun Annemde bahsediyordu böyle bir şeyden arkadaşlarından duymuş kimliğine bakıyordu az gülmedim şimdi akşam söyleyeceğim bu olayı alem insanlar ya
Alt 04.05.2009, 09:39   #5
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

"Aşağı mahallede yalan söyledim, yukarı mahalleye çıktım bende inandım" Ona benzemiş bu iş
Belki bu yalanu uyduran kendide gitti bankaya

Son rakamı neden 4 ? Diğer rakamlara haksızlık değilmi bu

Bir haberde benden
Babalar günündede isimleri A harifyle başlayan babalara 500 tl ödeme yapılacakmış babalar şimdiden haberiniz olsun
Alt 04.05.2009, 09:53   #6
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1068 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK

tüh yaa babamınki M ile başlıyor
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2009, 10:37   #7
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Benim şahsi düşüncen bütün bu olaylar yokluktan kaynaklanıyor Vatandaşın gecim sıkıntısı hat safaya cıkmış durumda insanalr bir kıvılcımın cıkmasına bakıyorlar allah kimseyi yoklukla imtahan etmesin
Alt 04.05.2009, 14:02   #8
kronik
Alt Forum Yöneticisi
NO AVATAR

kronik Şuan kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.12.2020 17:41

Tecrübe Puanı: 1341 kronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz seinkronik kann auf vieles stolz sein

son günlerde kimlik nosu 4 le biten annelere devlet 400 tl verecek diyorlar hediye olarak. devlet alır vermez arkadaşlar en azından doğuda yaşamadığımız için bize vermez inanmasın kimse. bu konuyu aslında açmayacaktım fakat bir şeyi de merak ettim. konunun görüntülenme sayısı kaç oalcak diye. misafir üye sayısı kaç olacak acaba

2 kayıtlı üye 9 misafir

1 kayıtlı üye 52 misafir ...............

Konu kronik tarafından (04.05.2009 Saat 14:11 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
kronik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2009, 16:06   #9
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2180 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bir günde 1000 kez görüntülendi rekora gidiyor

anaaaaaaaa 2 kayıtlı üye 510 misafir

Konuyu Toplam 506 Üye Okuyor. (3 Kayıtlı Üye Ve 503 Misafir)

Konu barikat58 tarafından (04.05.2009 Saat 16:10 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2009, 16:40   #10
sivaslı fd
Usta Yiğido

sivaslı fd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı fd Şuan sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.03.2012 14:12

Tecrübe Puanı: 1067 sivaslı fd FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Evet klasik bir söz ama yinede söylüyorum; burası TÜRKİYE. Gerçekten çok saçma ve komik. Birkere TC.kim. numarasının son rakamı 5,6 vs. olanlar anne değillermi sadece sonu 4 olanlarmı anne?DİKKAT! TC.KİM.NUMARASININ SON RAKAMI 4 OLMAYAN BAYANLAR ÇOCUK DOĞURMASINLAR GEÇERSİZ SAYILIYOR, ANNELİK SERTİFİKASI VERMİYORLAR (ALLAHdan benimki 4. yırttık yani)
BİN PARÇAYA BÖLÜNÜRÜM...FD
sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)