Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.04.2008, 02:33   #141
Catli58
Yasaklı
NO AVATAR

Catli58 Şuan Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.04.2008 20:10

Tecrübe Puanı: 0 Catli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Barzaninin Türkiyede 100 den fazla sirketi var.
Acaba bizim hukumet uyuyor mu?

Ne ise yariyorlar. Sirf devletin parasini yiyorlar, baska hicbir is yaptiklari yok.
Eger Barzani gibi birisinin Türkiyeden mülk edenmesini bile engelleyemiyorlarsa, yedikleri paralar haram olsun.
Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.04.2008, 02:35   #142
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: -->: YARGIYA GÜVEN

Alıntı:
Bawo Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
YAWW serkannnn kardeşimmm.sen cidden inanıyormusun kanın aksada zafer islamın olacağından. ciddi ciddi inanıyormusun. yoksa zafer islamın olsada olmasada ben bu uğursa canveririm mi diyorsun.Neden böyle bişey yazdım söyleyeyim. Dün EXPO 2015 için izmirimizle milano çekişti. ve milano kazandı. EXPO 2015 in izmir kazansaydı ülkemize katkısını biliyormusun yada araştırdın mı. Neden kaybettik biliyormusun. İSLAM ÜLKELERİ yüzünden. işin daha acı yanı nedir biliyormusun. ialam ülkeleri milano için oy kullanırrken ingiltere,fransa,almanya,holla nda bizim kazanmamız için oy kullandı. Kıssadan hisse.
Ya Bawo arkadaşım çok kültürlü olduğunu yazıyorsun ama yazıların çin alfabesi gibi okunmuyor...Arkadaşı Bu ülkenin senin gibi insanlara ihtiyacı var her dalda Oskar almışsın sıralamışsın Oskar almadığın bir dal dahi kalmamış helal sana Turan kardeşimde yazından alıntı yapmış diyorki Parti kur ilk oy benden Abi Turandan bir oy benden sana 50 oy bu kadar becerinin bir insanda toplanması harika....Birde Türkçe konuşma ve yazmatı öğrenirsen o zaman kesin bir oskar daha alırsın...Bavu kardeşim şunuda unutma bizden önceki akan kanlar bizim şu an hür yaşamamıza vesile olmuş Allah onlardan razı olsun mekanları cennet olsun şu an bizim kanımız akacaksa bunun pahidarıda gelecek nesil olacaktır.Bilgili kardeşim.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.04.2008, 02:40   #143
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bawo´isimli üyeden Alıntı
Aynen öyle diyorum kardeşimm. eğer benim kadar seminerlere katılmışsa,benim kadar kitap okumuşsa,benim kadar gezmişse ve benim kadar araştırmışsa, benm kadar sanatla uğraşmışsa,benim kadar ekonomiyi biliyorsa,benim kadar siyaseti biliyorsa v.s. kısacası benim kadar bilgiliyse ben hiç yaşamamışım derim.ama isterdimki sen muhsin yazıcıoğlunu ilah gibi görmeseydin keşke...............Sen neymişsin Bawo kardeşim Türkiye seninle haklı olarak gurur duyuyor
Alt 07.04.2008, 02:41   #144
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

[quote=adislibekir;251441]Bawo´isimli üyeden Alıntı
Aynen öyle diyorum kardeşimm. eğer benim kadar seminerlere katılmışsa,benim kadar kitap okumuşsa,benim kadar gezmişse ve benim kadar araştırmışsa, benm kadar sanatla uğraşmışsa,benim kadar ekonomiyi biliyorsa,benim kadar siyaseti biliyorsa v.s. kısacası benim kadar bilgiliyse ben hiç yaşamamışım derim.ama isterdimki sen muhsin yazıcıoğlunu ilah gibi görmeseydin keşke...............(((Sen neymişsin Bawo kardeşim Türkiye seninle haklı olarak gurur duyuyor))) .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .............................. .....................
Alt 07.04.2008, 03:00   #145
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 12:58

Tecrübe Puanı: 1023 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bırakın bu komplo teorilerini TÜRK ün TÜRK ten başka dostu yok.Bu millet yüzyıllarca müslüman olarak mazlum miletlere yardımcı olmuş hala da yardım etmektedir. Kurtuluş savaşımızda müslüman ülkeler den maddi ve manevi yardımlar görmüşüz.

Ortadoğu da Türkiye nin içinde bulunmadığı hiç bir hareket Türkiye nin izni olmadan yapılamaz.Türkiye müstemleke memleketi değildir. Siz Türkiye yi neden küçük küçük görüyorsunuz ?

İsrail in bir ideali varsa Türkiye nin de bir Kızılelması var korkmayın korkuları bırakın bu millet tarihler yazdı halada yazacak güçte dir.
SEVA ARZI MEUD DİYE BİRŞEY DUYDUNMU NİL İLE FIRAT ARASINA KURULACAK BÜYÜK İSRAİL DEVLETİ VE SAYIN BAŞBAKANIMIZ KENDİSİ İFADE ETTİ BEN BOP UN (BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ) EŞ BAŞKANIYIM DİYE ER VEYA GEÇ ARZI MEUD KURULACAK ÇÜNKÜ KUR'AN DADA GEÇİYOR BU AHMAK HIRİSTİYANLARDA MESALA BUSH'UN ÜYESİ OLDUĞU TARİKATDA BUNLARA YARDIM EDİYORLAR ARZI MEUD KURULACAK VE FAZLA GEÇMEDEN YIKILACAK HZ.İSA NIN O DÖNEMDE İNECEĞİNİ VE ONU GÖRMEK İÇİNDE BU SÜRECİ HIZLANDIRIYORLAR ONLAR KUR'ANI BİZDEN DAHA İYİ OKUYUP ANLIYORLAR AMA İNANMIYORLAR NE YAHUDİDEN NE HIRISTİYANLARDAN BİZE DOST OLMAZ BİLMEM BÜTÜN TELEVİZYONLARDAKİ HABER SPİKERLERİ DİKKATİNİZİ ÇEKTİMİ HEP O MEŞHUR GAZETECİLER HABER SPİKERİ OLDU HEPSİDE BİRER BATI HAYRANI ------ HANGİ AYET HATIRLAYAMADIM AMA ŞÖYLE DİYOR ......ONLARDAN (YAHUDİ VE HIRISTİYANLARDAN) DOST EDİNMEYİNİZ ONLARDAN SİZE DOST OLMAZ TAKİ DİNLERİNE DÖNMEDİKÇE .... TARİH KANLA YAZILIR BU MİLLET YİNE YAZAR TARİHİNİ AMA ŞİMDİ KARDEŞ KANIYLA YAZDIRMAYA UĞRAŞIYORLAR MÜSLÜMAN AKILLI VEDE UYANIK OLUR

Konu yiğidoturan tarafından (07.04.2008 Saat 03:06 ) değiştirilmiştir..
yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 07.04.2008, 03:22   #146
yiğidoturan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1023 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yahudilerin olduğu ülkelerde yahudilere soykırım yapılıyordu almanya ispanya Avusturya polonya Yahudilerin Nazi zulmünden büyük bir mağduriyet yaşamış oldukları gerçeği,

Filistin-İsrail sorununun çok eski bir geçmişi vardır. Sorunun günümüzdeki mevcut biçiminin, 19. yüzyıl sonlarından başlayarak 20. yüzyıl başlarında yoğunlaşan Yahudi göçü sonucunda, bu topraklar üzerinde 1948 yılında İsrail devletinin oluşturulması ile ilgili olduğu söylenebilir.

yahudiler çalıştılar çalıştılar özel savaş aletleri yaptılar diğer ülkelerde desteklediler filistinde arsalarını topraklarını sattılar yeyip içip yattılar araplar savaş başlattılar araplar taşlarla savaşırken yahudiler kendi ürettikleri silahlarla savaştılar araplar bir ülkeye yenik düştü savaş bittirdiler sonra filistin terörist gibi üstüne bomba alıp intihar eylemi yapıyorlar israil bunlara dediki eğer dedi gelip bir böyle eylemler yaparsan senin ülkene bomba yağdırırım onlar onlara derken bu böyle gelip devam etmektedir israil filistinin yarıı toprağına kadar aldılar..

hani derlerya insan kendi kaderini çizer diye....
YA BRAVO SANA YAHUDİLERİ BAYAĞI TANIMIŞSIN
BİLİYORMUSUN CENNET MEKAN SULTAN ABDÜLHAMİDE NEDEN KIZIL SULTAN DEDİKLERİNİ SAKALI KIZIL OLDUĞUNDAN YADA GOMİNİST DİYE DEMEDİLER YAHUDİLER FİLİSTİNDEN YER İSTEDİLER VE OSMANLININ BÜTÜN BORÇLARINI ÖDEMEYİ TAAHÜT ETTİLER SULTAN ABDULHAMİT HANIN CEVABI O TOPRAKLAR KANLA ALINDI ANCAK KANLA VERİLİR BİZİM BİR AVUÇ BİLE SATILIK TOPRAĞIMIZ YOK DEMİŞTİR. TARİH YAZMAKTAN BAHSEDİYORSUNUZ BU TOPRAKLAR KANLA ALINDI PARA İLE SATILAMAZ HER TÜRKİYE VATANDAŞININDA BU SÖZÜ SÖYLEME HAKKI VARDIR
Alt 07.04.2008, 04:02   #147
yiğidoturan
Usta Yiğido

BÜTÜN MİLLETLER ARASINDA BİR OLAY KARŞISINDA EN KÖTÜ İHTİMALİ TÜRKLERİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİLİYORMUSUN ?
Alt 07.04.2008, 08:12   #148
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 791 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI

Yazık, insanlara iftira atacak kadar küçülmüşsünüz ve Allah korkusundan yoksunsunuz!

Yaşınızı başınızı almışsınız ama İman'dan nasibinizi alamamışsınız.

Hakkımda yalan ve yanlış yorum yapanlara Hakkımı Helal etmiyorum!
Allah'tan tek dileğim sadece Ahiret'te değil, bu dünyada da sizlerden bunun hesabını sorsun.

İftiranın daha ağırına kendiniz maruz kalınki belki Allah'a sarılırsınız o zaman!

Bundan sonra sizlerle hiç bir şekilde muhatap olmuyorum. Yasaklı listemde olduğunuz için de mesajlarınızı da görmeyeceğim.
İstediğiniz kadar iftirala devam edebilirsiniz.

Siz bunun anlamını bilmezsiniz ama ben sizi Allah'a haval ediyorum!
İnşallah Güzel Yaradanım bunun hesabını en acı şekilde sorar!

Amin Amin Amin.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 07.04.2008, 09:05   #149
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

Alıntı:
sonbahar5803 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yazık, insanlara iftira atacak kadar küçülmüşsünüz ve Allah korkusundan yoksunsunuz!

Yaşınızı başınızı almışsınız ama İman'dan nasibinizi alamamışsınız.

Hakkımda yalan ve yanlış yorum yapanlara Hakkımı Helal etmiyorum!
Allah'tan tek dileğim sadece Ahiret'te değil, bu dünyada da sizlerden bunun hesabını sorsun.

İftiranın daha ağırına kendiniz maruz kalınki belki Allah'a sarılırsınız o zaman!

Bundan sonra sizlerle hiç bir şekilde muhatap olmuyorum. Yasaklı listemde olduğunuz için de mesajlarınızı da görmeyeceğim.
İstediğiniz kadar iftirala devam edebilirsiniz.

Siz bunun anlamını bilmezsiniz ama ben sizi Allah'a haval ediyorum!
İnşallah Güzel Yaradanım bunun hesabını en acı şekilde sorar!

Amin Amin Amin.
Şimdi Benim ne demem gerekiyor Güle Güle Karam Yolun açık olsun mu deyim.Yoksa biz ayrılamayız mı deyim...Yoksa Beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda diye bir meşurlar türküsü varhangisini söyleyeyim...Arkadaşlar bu kararıda siz verin.Her halde veda yemeğide beklemezsin.?
Alt 07.04.2008, 11:20   #150
MaLamat_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

MaLamat_58 Şuan MaLamat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.09.2008 13:44

Tecrübe Puanı: 0 MaLamat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar siz siz olun devletin yargı organlarını aşağılayıcı şekilde konuşmaktan uzak durun.Bu yetki onlara gökten zembille inmedi.Hepsi birinci derece hakimler ve savcılardır.Yaklaşımını doğru bulmayabilirsiniz.Belki size göre hatalıdır.Ama şunu unutmayalım ki onlar da bu ülkenin çıkarlarını düşünerek hareket ediyorlar.Eğer savcıların elinde delil varsa her türlü yargılama sürecini başlatabilirler.Bunun için kimseden izin almazlar,kimsenin görüşlerini de dinlemezler.Aynen sosyal hukuk devletlerinde olduğu gibi.
Tamam ben de herhangi bir ideolojiyi savunan partilerin kapatılması taraftarı değilim.Ama bu bana yargı organlarında görevlerini ifa eden hakim ve savcıları suçlamam anlamına da gelmiyor.Anayasa çerçevesinde hareket ediyor herkes.Bunun dışina çıkılmadıkça sorun yok demektir.
Çiğdem Kaya, bu konu hakkında araştırma yapmamışsın sadece kulaktan dolma şeyleri söylüyorsun bilemem farkındamısın.Sayın Anayasa Mahkemesi başkanı Cumhurbaşkanın vatana ihanetten başka hiçbir suçlamayla yargılanamayacağı taraftarıdır.Sayın cumhurbaşkanımızın yargılanmaması için oy kullanmıştır.Bu konuda da zaten hukukçular ikiye bölünmüşlerdir.Diğer üyeler ise Cumhurbaşkanlığı'ndan önceki bazı fiillerden dolayı yargılanabileceğini savunmuşlardır ve bu düşünceyle oy vermiştir.Bu konuyu siyasallaştırmayınız.Siyasetle yargı organlarının aynı cümleler içinde konuşulması bile doğru bir davranış değildir.Siz daha ero isimli arkadaşı sizin düşüncelerinize katılmadığı için yerden yere vuruyorsunuz,daha görüşlere saygı nedir onu bilmiyorsunuz bir de kalkmış adaletten bahsediyorsunuz.
Herkes sizin gibi düşünmek zorunda değildir.Bunu unutmayın.Çeşitlilik demokrasinin bir güzelliğidir.Bu olmazsa demokrasi de olmaz.
MaLamat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)