Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.04.2008, 13:54   #1
Catli58
Yasaklı
NO AVATAR

Catli58 Şuan Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.04.2008 20:10

Tecrübe Puanı: 0 Catli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart ÜNİVERSİTEDEKİ PROVAKATÖRÜN SABIKA DOSYASI KABARIK ÇIKTI...

Türkiye alnında kılıç dövmesi olan ve üniversite öğrencilerine kurşun sıkan provokatör Ömer Ulusoy'u konuşuyor.

Antalya'da dün saat 16.30 sıralarında, karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan bıçaklı taşlı ve sopalı kavganın yeni ayrıntıları gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Akdeniz Üniversitesi`nde iki grup arasında meydana gelen kavganın ardından MHP Antalya İl Başkanlığı`na giden Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, burada, olaylara karışan bazı kişilerle ilgili İl Başkanı Mustafa Akar`ın bilgisine başvurdu. İl başkanlığındaki gençlerden de bilgi alan ekipler, AÜ bahçesinde etrafa ateş açtığı görüntülenen Ömer Ulusoy adlı kişinin partiyle ilişkisi olup olmadığını araştırdı.

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Akar, Ömer isimli kişinin partiye üye olmadığını, sadece sempatisi olduğu için partiye gidip geldiğini belirterek, ¨Görüntülerde etrafa ateş açan kişinin partiye girip çıktığı doğru. Fakat kendisinin yönetimimizle alakası yoktur. Partimize binlerce kişi giriyor, hepsini tanımamız imkansız. Sadece kimsesi olmayan bir kişi olduğunu biliyorum¨ diye konuştu.

AÜ`de yaşanan olaylardan 4 gün önce Antalya Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan`a önlem alınması için bilgi verdiklerini vurgulayan Akar, ¨Üniversite ile ilgisi bulunmayan yabancı kişeler bile üniversite içinde rahatça dolaşabiliyor. Sonra da öğrenci olmayan bir kişi yurtta kalan bir öğrenciyi bıçaklıyor. Burada sadece öğrencilerin değil, üniversite yönetiminin de büyük hatası var. Ayrıca 4 gündür önlem alınması için yetkililere çağrıda bulunuyoruz. Ama hiçbir yönetici bizi ciddiye almadı¨ dedi.

ÜLKÜ OCAKLARI ŞÖLENİNDE ÖN SAFLARDA YERALMIŞ

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Akar'ın bizimle bir ilgisi yok dediği Ömer Ulusoy`nun Antalya Ülkü Ocakları 3`ncü Gençlik Şöleni`nde en önde yer aldığı ortaya çıktı.

Zanlının ülkü ocakları şöleninde yöneticilerle en önde yer aldığı görülüyor. Zanlının bu görüntüleri, gençlik şöleninde çekilen ve youtube`a gönderilen görüntülerde yer alıyor.

ADİ SUÇLARDAN KAYDI VAR

Akdeniz Üniversitesi Kampusu'ndaki olaylar sırasında silah kullanan iki kişiden kimliği tespit edilen Ömer Ulusoy hakkında daha önceden, ‘darp, tehdit, Ateşli Silahlar Kanunu'na muhalefet ve uyuşturucu madde bulundurmak’ suçlarından hakkında işlem yapıldığı belirlendi.

Diğer yandan, olayların ardından gözaltına alınan 40 kişiden 25'inin yurtta kalan öğrenci olduğu, 4'ünün öğrenci olmadığı, 2'sinin de 18 yaşından küçük olduğu ifade edildi. 18 yaşından küçük olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan gençlerden birinin lise öğrencisi olduğu, diğerinin ise üniversiteye hazırlık için dershaneye gittiği belirlendi. Gözaltındaki kişilerin sorgulamalarının sürdüğü, 18 yaşından küçük olan iki kişinin Çocuk Şubesi ekiplerine teslim edildiği bildirildi.

KAYNAK: Habervitrini
Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.04.2008, 13:57   #2
Catli58
Yasaklı
NO AVATAR

Catli58 Şuan Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.04.2008 20:10

Tecrübe Puanı: 0 Catli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ÜNİVERSİTEDEKİ PROVAKATÖRÜN SABIKA DOSYASI KABARIK ÇIKTI...

Valla o silahnan ates eden kim olursa olsun, kesinlikle yakalanmali.
Ögrenci olmadigi halde ögrencilere silah dogrultuyor. Oradakiler de kim vurduya gidecek

Isterse mhp li olsun, o adam kesinlikle bulunup yakalanmali.
Cunku mhp ye yakin gorunsede o bir provokatör.
Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.04.2008, 14:41   #3
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Catli58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ögrenci olmadigi halde ögrencilere silah dogrultuyor. Oradakiler de kim vurduya gidecek

Kardeşi Bu adamın Tipine baksana Ne ülkücüsü Ülkücülükle hiçbir alakası yok Bazı Karıştırıcılar kendini gidip ülkücülere yakın gösterip olay çıkartıp sonrada biz ülkücüyüz diye karalama politikası yapıyorlar.çAdamın ne olduğunu söylemeye gerek yok ne olduğu zaten belli.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.04.2008, 14:45   #4
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 650 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu görüntülerdeki meymenetsiz ne Ülkücüsü tamamen ülkeyi kaosa sürüklemede tüm gayertlerini sarf eden vatan haininden başka birşey değil...

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 07.04.2008, 14:45   #5
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Catli58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Zaten polisten kaçarken MHP binasına sığınmış. Parti üyesi olamdığı sadece sempatizanı olduğunu söylemiş.Ne olursa olsun kim olursa olsun dediğiniz gibi bu tür pravakatörler yakalanıp gerekli cezalar verilmeli. Gayesi okuyup adam olmak isteyen gençleri galeyana getirip biribirine düşürmek istenmekte. Şu bulunduğumuz süreçte tam pravakatörlerin işne gelecek bir süreç.Çok dikkat edilmeli bunlara pirim verilmemeli.
Alt 07.04.2008, 15:15   #6
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: ÜNİVERSİTEDEKİ PROVAKATÖRÜN SABIKA DOSYASI KABARIK ÇIKTI...

Ülkemizinde siyasi gerginliğin hüküm sürdüğü bu günlerde provakatörlerin besleneceği bir ortam meydana gelmek üzere bizler bu gibi insanlara fırsat vermemeliyiz vatanımızı bölüp parcalamak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar bunu yapanlar hepimizin bildiği malum terör örgütü ama yağma yok bu ülke öyle kolaylıkla alınmadı yel kayadan ne koparırsa vatan hainleride onu koparır kimseye verecek bir tane toz zerresi parcamız dahi yok
Alt 07.04.2008, 15:21   #7
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1015 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

%47 oy aldım diyenler ülkeyi yönetemiyorlar yüzde kırkyedi başımızın etini yiyecek, bu milleti yakacak, her alanda her yerde fitne fesat ikilik tohumları ekiliyor her yerde ama heryerde bunların ne olduğu kime neye hizmet ettiği ortalığa çıkarılmalı
habere konu kişi ise mehepede yıllarca beslene tiplerden biri vatan millet sakarya deyip şehit deyip uyuşturucu içen satan aptal bir provokatör, herkes akıllı olmalı, sağcıda solcuda mehepelide ekplide cheplide ödeplide
akıllı olun akıllı olalım arkadaşlar
sağduyuya ihtiyaç var zor günler bizleri bekliyorrrrr
Alt 07.04.2008, 15:34   #8
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: ÜNİVERSİTEDEKİ PROVAKATÖRÜN SABIKA DOSYASI KABARIK ÇIKTI...

Bu adamın öğrenci olmadığı belli zaten. Ne amaçla üniversiteye girdiği de belli. İnşallah polisimiz yakın bir süre içinde bu kişi yakalar.
Alt 07.04.2008, 15:43   #9
adislibekir
Yasaklı
NO AVATAR

adislibekir Şuan adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2009 20:10

Tecrübe Puanı: 0 adislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOKadislibekir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
%47 oy aldım diyenler ülkeyi yönetemiyorlar yüzde kırkyedi başımızın etini yiyecek, bu milleti yakacak, her alanda her yerde fitne fesat ikilik tohumları ekiliyor her yerde ama heryerde bunların ne olduğu kime neye hizmet ettiği ortalığa çıkarılmalı
habere konu kişi ise mehepede yıllarca beslene tiplerden biri vatan millet sakarya deyip şehit deyip uyuşturucu içen satan aptal bir provokatör, herkes akıllı olmalı, sağcıda solcuda mehepelide ekplide cheplide ödeplide
akıllı olun akıllı olalım arkadaşlar
sağduyuya ihtiyaç var zor günler bizleri bekliyorrrrr
Ya hemşerim abircan alnında kılıç dövmesiyle dolaşan birini ben bırak partiyi camide görsem daha oraya gitmem.Bizlerde bu işin içinde yoğrulduk ama bir türlü beslenemedik.Ben 30 sene önce aidat veriyordum hala aidat veriyorum.Mhp iktidar ortağı iken bile Ocağın telefon paralarını bizden alıyorlardı.Vallahi ben 40 senelik partiliyim vallahi zararından başka bir şeyini görmedim.Bu beslenme işi nasıl oluyordu anlamadım Abircan kardeşim.Ha vatan Millet dedinde değişen birşey yok ben hala ayni şeyleri diyorum sende altına teşekkür imzasını atıyorsun.Benim 30 sene önce söylediklerim senin şu an mücadelesini yaptığın şeylerdi fazlada değişik bir mozaik yok dediklerimizin arasında.Abircan kardeş sadece birşeyler yapmak için tartışmaya girmeyelim varsa bir yanlış düzeltmek için uğraşalım.Şunu ben senin samimiyetine sığınarak söylüyorum O şahsın resmini görünce sende onun ülkücü olduğuna inanmadın buna ben adım gibi imzamı basarım.Adamın ne olduğu belli kardeşim.
adislibekir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 07.04.2008, 16:05   #10
bilalfındık
Yasaklı
NO AVATAR

bilalfındık Şuan bilalfındık isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.12.2010 01:37

Tecrübe Puanı: 0 bilalfındık FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu cani ülküçü olamaz türk olamaz adam hiç olamaz birilerinin uşağı olabilir
bilalfındık isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)