Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.02.2011, 14:01   #21
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 07:50

Tecrübe Puanı: 683 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Ben Sivas aşığıyım diyen hiçkimse bırakıp küsüp gitmez,Bende uzun bir süredir üyeyim vaktim müsait oldukça uğrar sivasla ilgili haberlere bakar yorumumu yapar çıkarım.

Yaptığım yorumlarda seviyemi koruduğum için hiç mesajım silinmedi,Demekki seviye şart

Ben Sivaslıyım Sivas aşığıyım vaktim zamanım müsait oldukça uğramaya çalışacağım saygılar..
Alt 01.02.2011, 17:29   #22
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 13:47

Tecrübe Puanı: 686 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar Bu konuyu açmamdaki neden Sitedede üye sayısı gün geçtikçe azalıyor ayrıca konulara Site durgun bir hal aldı bu son aylarda görmekteyiz Sitede yenilik yapmak lazım Sivaslılar bu kadar az olmaması lazım Site Sivasın Sorunlarına daha yararlı bilgiler olması lazım Üye sayılarını artırmak lazım Site görünümü olabilir başk yenilikler olabilir bu konuyu bu yüzden açtım mesela Sivasspor Sitesi daha aktif. Buranında en az ora kadar aktif olması lazım ve yeni üyelerin olması lazım Yöneticilerin bu konu hakkında düşünmelerini öneriyorum Sitenin üyelerini arttırmayı ve Siteyi daha aktif hale getirmeyi.
Merak edecek ve üzerinde çok fazla düşünülecek birşey yok.Sebep gayet basit değil mi sizlerce de?

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Küsenler var sözüm onlara Sizler için değil .

Her Sitenini kuralları olur ve bu kuralları her kişi sevmeyebilir bu doğal Öenmli olan Yeni üyelerin gelmesi Sitede aktif olmasıdır Yoksa Bir sitede herkezi memnun edemezsin bu her site için geçerli
Evet,her sitenin kendine özgü kuralları vardır ancak geniş bir kitleye hitab eden bir sitenin bu kadar üye kaybetmesindeki sebep düşündürücü değil mi???

Alıntı:
O zaman Buluşmalar düzenlemek Sitenini ne kadar aktif olduğunu gösterir ama şimdi pasif bir site konumunda.

Küsenler gider anladımda Yeni gelende olmuyor bunu düzeltmek lazım her sitede küsen olacak herkezi memnun etmek zor önemli olan gidenini yerine yeni gelen olmasıdır.
İlla ki gelen oluyordur.Ama eğer 1 kişi yerine 10 kişi birden gidiyorsa bunun sebebi de bellidir.

Alıntı:
Ben Siteyi Canlandırmak İçin Uğraşıyorum Sizin tartıştığınız konulara Bakın Mesaj silinmesi hoş bir durum değil ama Her sitenini kuralları vardır buna göre yöneticiler silerler Doğrudur yanlıştır tartışırız zaten yöneticilerinde kasıtlı yaptıklarına inanmıyorum.

Ayrıca dün kendi gayretimle yaklaşık 100 kişiye mesaj çektim facebookta onlardan cevap yazanlar oldu üye olacaklar bu sayede yeniüyelerde kazanacağız bugünde devam edeceğim mesaj atmaya.

Sitede küsüp gidenlerde rasladım Üyeyi küstürmemek lazım bu konudada yöneticilerin daha dikkatli olması lazım Adeletli olması lazım hiç bir partiyi tutmaları lazım bunlar tabiki tavsiye Siteyi canlardırmak için.
İşte asıl mesele de bu!

Eğer bir öneri bekleniyorsa üyelerdende,önce yönetim olarak silkelenilmesi gerek bence!
Alt 01.02.2011, 17:49   #23
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Küfür, hakaret içermediği müddetçe her türlü yorum, düşünce, ideoloji vs herşey özgürce ifade edilebilmeli. Emek verilip yazılmış bir yorumu beğenmediği, kendi düşüncesine uymadığı için silmek, yorum sahibine yapılmış zulümdür, cinayettir. Bugün yazılan yoruma tahammül edemeyen kişi, yarın karşısındaki kişinin varlığından bile rahatsız olabilir! Sebep ne olursa olsun bir kişinin emek verip yazdığı yazı asla silinmemelidir. Sonra yana yakıla nerede hata yaptık diye böyle düşünülür!

Despotizme, baskıcılığa hayır! Çok sesliliğe, ifade hürriyetine, özgürlüğe evet! Tunus, Mısır, Sivaslılar.net...
Alt 01.02.2011, 19:31   #24
OSMAN ECE
Usta Yiğido

OSMAN ECE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

OSMAN ECE Şuan OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2018 15:36

Tecrübe Puanı: 3305 OSMAN ECE FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kamera Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Neden yorum yapasın ki, sen yaz onlar kafalarına göre silsinler diyemi.
SİZİ TEBRİK EDİYORUM BAŞTA BANA VE BİR ÇOK KİŞİYE TERCÜMAN OLDUNUZ
OSMAN ECE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.02.2011, 19:34   #25
OSMAN ECE
Usta Yiğido

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sayın h.turan bir küsme sözü tutturmuşsun gidiyor ne küsmesi gönül umduğuna küser kimsenin kimseden bir şey beklediği umduğu yok kardeşim herkesin talebi demokrat bir yönetim emeğe saygı siyasal düşüncelere hoş görü bir başkaları gibi düşünmeyenlere tahammül göstermesi ve sivas için yararlı işler yapmasıve görevinin ve sorumluluğunun bliincinde olması
YÜREĞİNE SAĞLIK NECMEDDİN BEY YÜREKTEN KATILIYORUM KÜSENE DEYİL KÜSTÜRENE BAKSINLAR
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.02.2011, 19:37   #26
OSMAN ECE
Usta Yiğido

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Küsenler var sözüm onlara Sizler için değil .

Her Sitenini kuralları olur ve bu kuralları her kişi sevmeyebilir bu doğal Öenmli olan Yeni üyelerin gelmesi Sitede aktif olmasıdır Yoksa Bir sitede herkezi memnun edemezsin bu her site için geçerli
SAYIN H. TURAN SÖZÜN BİZEDE BİR İNSAN DURURKEN NİYE KÜSERKİ
O KÜSME DEYİL KIRILMADIR KÜSMEDİK KIRILDIK KIRDILAR YANİ?
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı OSMAN ECE'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.02.2011, 20:08   #27
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 22:31

Tecrübe Puanı: 1473 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
OSMAN ECE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
YÜREĞİNE SAĞLIK NECMEDDİN BEY YÜREKTEN KATILIYORUM KÜSENE DEYİL KÜSTÜRENE BAKSINLAR
bende size yüzlerce kez teşekkür ediyorum sayın ece siyasal düşünceniz ne olursa olsun sonuna dek saygılı olduğumu bilmenizi istiyor başta sayın sandallı olmak üzere siteye verdiğiniz katkıdan dolayı tüm ozanlarımızı çok seviyor zevkle takip ediyorum selamlar
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.02.2011, 21:25   #28
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Siteyi canlarmak Elimizde Sivasın Sorununu fikirlerin üretildiği farklı görüşlerin birlikte olabildiği yer yapabilmekte elimizde yoksa Sitenin durması önemli değil önemli olan aktif olmasıdır.

Site yönetimininde Şu anki yazılanlar karşısında önerileri Dikkate alacağını Düşünüyorum Benimde Bu başlığı açmamdaki amaçım budur Nedeni olmalı diyerek açtım Fikir üretebilmemiz lazım nasıl canlardırabilirz diye Şu anki yapılan görüşler öneriler olumlu Sitenini neden pasif olduğunu açıklıyor.

Bende Sitenini reklamına devam ediyorum Facebookda ve Sitenini tanımını yapıyorum bir açıdan Yeni üyelerin gelmesini sağlıyorum Ayrıca Sivasspor Sitesinede Başlık açtım buraya yönlendiriyorum çünkü buranın durgunluğu bir Sivaslı olarak Üzüyor şahsen beni :(
Alt 03.02.2011, 00:31   #29
sivaburs
Usta Yiğido

sivaburs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaburs Şuan sivaburs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.03.2016 23:10

Tecrübe Puanı: 1606 sivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISIsivaburs COK SEVILEN BIR KISI

Saygıdeğer site üyeleri, yöneticileri,

03/11/2008 tarihinde siteye üye oldum.Başlangıçta sitedeki atmosfer beni öylesine büyüledi ki, düşünmeme rağmen siteden kopamadım. Gel zaman git zaman ömrüm boyunca unutmayacağım dostlukların tohumları ekilmeye başlandı, filizlendi koca çınarlara dönüştü. Şahsen tanımasam da kardeş, abi, anne, baba sevgisiyle bağlandığım insanlar oldu.(Onlar kendilerini bilirler ve her türlü övgüye layıktırlar.)

Gelelim bunları yazmamın sebebine.
“İyi olan şeyler çabuk tükenir” sözüne paralel olarak bizim site zaman geçtikçe kan kaybetmeye başladı. Üyeler çeşitli şekillerde zarar gördü ve birer birer siteden uzaklaştı. Ne yazık ki sonunda şimdiki haline geldi. Konuyla alakalı son olarak H Turan arkadaşımız durumdan üzüntü duyarak bir topic açtı siteyi canlandırma adına. Birkaç arkadaş görüş belirtti ancak dikkat edin hiçbir yönetici tek mesaj yazmadı.

Mesajlarımın büyük bölümünü yazdığım ozanlar sayfasına ve ozanlara gereken değer verilmedi. Oraya herkesin her şeyi yazmasına, sataşmasına izin verildi fakat her seferinde ozanlar dizginlendi. Mesajları silindi. Ozanlık geleneğinde kimseye sataşmama, saygı ve sevgi çerçevesinde yazılar yazma ama sataşana da aynı dilde cevap verme vardır, yoksa ozan olunmaz. Arı kovanına çomak sokulursa arının sokması doğal bir sonuçtur. Ancak siz çomak sokanı değil arıyı suçlarsanız ve balını yok ederseniz yanlış yaparsınız. Ozanlar sayfasında şu an itibarı ile 16.000 mesaj bulunmaktadır. Bunların 6.000 tanesini değersiz görün ve bir kenara ayırın. Geriye, o anda verilen konuya doğaçlama olarak o anda yazılmış 10.000 dörtlük kalır. Arkadaşlar bu küçümsenecek bir rakam değildir. Başka hiçbir sitede bu alanda bu rakamı göremezsiniz. Başta Sandallı, Osman Ece, Arif Coşkun olmak üzere birçok ozan emek verdi. Sivaslılar sitesine edebi katkıları olacak önemli bir arşiv kazandırdık. Hiç alçak gönüllülük yapmadan şu cümleyi yazmak istiyorum; El üstünde tutulmamız gerekirken, yukarıda belirttiğim karşılıkları gördük, üzüldük, soğuduk, yazmaz olduk.

Lafı uzatmaya niyetim yok. Sonuç olarak diyorum ki;
Ey yöneticiler, bu soğuk mevsimde siteyi ısıtacak sobaları yakma gayreti gösterin, çaba sarfedin ve bizler bunu görelim.
Saygılarımla…
Alt 03.02.2011, 00:37   #30
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivaburs Dedikleri beni Düşündürdü Ben yoksa Boşamı kürek sallıyorum Yöneticilerin umrunda değilmi lütfen bu konu hakkında yorum yazmalarını bekliyorum.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil