Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.05.2011, 20:50   #11
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3270 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın

Alıntı:
ilkerkocak58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arkadaşlar yazdığım bir mesajı düzeltmek ve ya silmek için ne yapabilirim, lütfen yardımcı olunuz, he bir de nick i değiştirmek istiyorum, en azından moderatöre nasıl ulaşırım onu söyleyin ona ileteyim...
K.paneli var ana sayfada oraya girin solda kontrol paneliniz var oradaki seceneklerden nickinizi veya profilinizde degisiklik yapabilirsiniz.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2011, 20:52   #12
ilkerkocak58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ilkerkocak58 Şuan ilkerkocak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.05.2011 16:02

Tecrübe Puanı: 594 ilkerkocak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın

Alıntı:
bilal kose Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
K.paneli var ana sayfada oraya girin solda kontrol paneliniz var oradaki seceneklerden nickinizi veya profilinizde degisiklik yapabilirsiniz.
mesajlar ve nick lerle ilgili kısım bulamadım,bilginiz varsa tarif edermisiniz...
Alt 16.05.2011, 21:00   #13
bilal kose
Usta Yiğido

Alıntı:
mesajlar ve nick lerle ilgili kısım bulamadım,bilginiz varsa tarif edermisiniz...
Mesajlari silme sansiniz yok onu bildigim kadariyla yoneticiler yapabiliyor ama duzeltd bilirsiniz mesela burda yazdiginiz sayfaya bakin sag altta secenekler var orada duzelt yaziyor oradan duzeltebilirsiniz nick degistirme yerini onceki tarif etigim yere iyi bakin orada avartar degistir imza degistir gibi bir cok secenekler var nicki bildigim kadariyla yonetici degistirebilir
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.05.2011, 21:03   #14
ilkerkocak58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ilkerkocak58 Şuan ilkerkocak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.05.2011 16:02

Tecrübe Puanı: 594 ilkerkocak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Mesajlari silme sansiniz yok onu bildigim kadariyla yoneticiler yapabiliyor ama duzeltd bilirsiniz mesela burda yazdiginiz sayfaya bakin sag altta secenekler var orada duzelt yaziyor oradan duzeltebilirsiniz nick degistirme yerini onceki tarif etigim yere iyi bakin orada avartar degistir imza degistir gibi bir cok secenekler var nicki bildigim kadariyla yonetici degistirebilir
eyvallah teşekkür ederim,..
Alt 16.05.2011, 21:03   #15
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:

Bu konuda özelinize yazdım ordan takip edebilrsiniz.
Alt 16.05.2011, 21:08   #16
bilal kose
Usta Yiğido

Bu arada Necbettin abiden ozur dilerim konu biraz dagilti.Sitenin duzelmesi icin bir cok konu acildi sonuc hep ayni hemserilerimizin ve uye kardeslerimizin biraz daha duyarli olmasi lazim herseyin yoneticilerden beklemek yanlis yonetici abilerin kardeslerinde her goruse her dusunceye her uyeye ayni adelet gozuyle bakmasi lazim kimse yanlis anlamasin ben oyle bir sey var demiyorum bu zamana kadar yapilan yorumlarin cogunda bu gibi sikayetler var umarim bunlar dikkate alinir saygilar..
Alt 16.05.2011, 22:49   #17
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1475 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bu arada Necbettin abiden ozur dilerim konu biraz dagilti.Sitenin duzelmesi icin bir cok konu acildi sonuc hep ayni hemserilerimizin ve uye kardeslerimizin biraz daha duyarli olmasi lazim herseyin yoneticilerden beklemek yanlis yonetici abilerin kardeslerinde her goruse her dusunceye her uyeye ayni adelet gozuyle bakmasi lazim kimse yanlis anlamasin ben oyle bir sey var demiyorum bu zamana kadar yapilan yorumlarin cogunda bu gibi sikayetler var umarim bunlar dikkate alinir saygilar..
özür dilemek için bir neden yok sevgili kardeşim yapılan yorumlarda bir yerde konunun içerisinde elbette hepimize düşen görevler var ama sorumluluk yöneticilerde ben hiç kimseyi suçlamadan el birliği ile siteyi yok etmeyelim diyorum yazık olmasın bunca iyi niyete ve emeğe benim söylemem bir anlam ifade etmez ama bir yöneticinin siteye kırgın olan arkadaşlara örneğin osman eceye sandallıya sivabursa ve diğerlerine birer özel mesaj atarak gönülleri alınamazmı bu adımı atan yönetici arkadaş hiç bir şey kayıp etmez ama inanın hem site hemde yönetici arkadaş çok şey kazanır bu tüm sivaslıları bir araya getirmek için yapılan güzel hizmette yok yere heba olup gitmez saygılarımla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2011, 22:56   #18
bilal kose
Usta Yiğido

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
özür dilemek için bir neden yok sevgili kardeşim yapılan yorumlarda bir yerde konunun içerisinde elbette hepimize düşen görevler var ama sorumluluk yöneticilerde ben hiç kimseyi suçlamadan el birliği ile siteyi yok etmeyelim diyorum yazık olmasın bunca iyi niyete ve emeğe benim söylemem bir anlam ifade etmez ama bir yöneticinin siteye kırgın olan arkadaşlara örneğin osman eceye sandallıya sivabursa ve diğerlerine birer özel mesaj atarak gönülleri alınamazmı bu adımı atan yönetici arkadaş hiç bir şey kayıp etmez ama inanın hem site hemde yönetici arkadaş çok şey kazanır bu tüm sivaslıları bir araya getirmek için yapılan güzel hizmette yok yere heba olup gitmez saygılarımla
Haklisin abi bazi degerlerin kiymeti bilinmeli bu insanlar gonul adami sevgi saygi adami bunlar buraya kusuyorsa bir sorun var demektir abi herkesin iyi dusunup idrak etmesi lazim birseyler yapilmali acilen bazi yasakli uyeler var bence bir defaya mahsus butun yasakli uyelerin affedilmesi bu buyukluktur odun verme degil bu insanlarda sonucta sivasli hepimiz zamanla hata yapabiliyoruz belki hatalarinin farkina varmislardir
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2011, 02:10   #19
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1762 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dün çok doluydum necmeddin bey size teşekkür edemedim bu arada bilal ve hasan kardeşim ve can bacım krdelen sizlerede teşekkür ederim çok güzel yorumlar yapmışınız elinize emeğinize sağlık kardeşlerim.
sayın necmeddin bey kardeşim bu konuyu açtığınız için size çok teşekkür ediyorum sizinde elnize emeğinize yüreğinize sağlık ama bizim halkımız özür dilemeyi aşağılık sanıyor dilemezler artı birde kırdıkları için bizleri gurur duyarlar şöyle dedim iyi yaptım böyle yazdım oh olsun gibi inanın canımız sıkılıyor ama insan kırıldığı zaman bidaha dönüp bakmak istemiyor benim suçumuda yazdım dün eğer suçluysam ben özr dilemeye hazırım çünkü özür dilemek benim düşünceme göre bir büyüklük bir erdemdir bilmeyen varsa öğrensin artı benim yorumuma kimse alınmasın sakın zaten okuyan insan anlar kendisine yazıldığını ben burda kimseye kırgın ve küskün değilim bir kişi hariç onunda adını bile ağzıma almak istemem çünkü artık benim için öyle biri yok tanımıyoum ama bilal kardeşiminde dediği gibi özürdilenirse belki dönerim aslın hiç girmiyektim kazayı göreyim diye girmiştim o arada sizin konunuzu gördüm necmeddin bey ve yazma gereği duydum saygılarmı sunuyorum hoşçakalın.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2011, 10:41   #20
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1475 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

değerli arkadşalar varmısınız tüm kırgınlıkları ve küskünlükleri bir kenara atıp siteyi eski canlılığına kavuşturmak için var gücümüzle üzerimize düşeni yapmaya
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil