Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 04.10.2008, 09:27   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Şemdinli'de Hain Saldırı

PKK'nın dün akşam Şemdinli'deki Aktütün karakoluna saldırdığı ve çatışmalarda 15 askerin şehit olduğu 2 askerin de kayıp olduğu açıklandı...

PKK, dün akşam saatlerinde Hakkari Şemdinli'deki Aktütün Karakolu'na saldırdı. Çatışmalarda 1astsubay, 6 uzman erbaş ve 8 er şehit oldu. 2 uzman erbaştan da haber alınamadığı açıklandı.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde bulunan Aktütün Jandarma Sınır Bölüğüne PKK’lı teröristlerce yapılan saldırıda 15 askerin şehit olduğu bildirildi.

23 TERÖRİST ÖLDÜDÜRÜLDÜ!
Bölücü terör örgütünün Irak'ın kuzeyinde bulunan unsurları tarafından dün yapılan saldırıda, 15 güvenlik görevlisinin şehit olduğunu, 23 teröristin etkisiz hale getirildiğini, 2 uzman erbaş ile de henüz temas kurulamadığını, 2 askerin de durumunun ağır olduğu belirtildi.

Genelkurmay Başkanlığı İletişim Daire Başkanı Tuğgeneral Metin Gürak tarafından bu sabah bir basın toplantısı ile yapılan açıklamada, Irak'ın Kuzeyi'nde saldırıların devam ettiği, belirtilen rakamların artabileceği ifade edildi.

Çatışmalarda yaralanan askeri personelin uçakla Ankara'ya getirildiğini belirten Tuğgeneral Gürak, ilerleyen saatlerde yeni açıklamalar yapılacağını sözlerine ekledi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2008, 10:08   #2
ABDULLAH DUMAN
Usta Yiğido

ABDULLAH DUMAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ABDULLAH DUMAN Şuan ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2016 12:29

Tecrübe Puanı: 1009 ABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISIABDULLAH DUMAN COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: Şemdinli'de Hain Saldırı

ALLAH ONLARIN BU YAPTIKLARINI YANLARINA BIRAKMASIN

Biz ki, Tunada Abdest Alıp, Viyana Önlerinde Namaz Kılanların Evlatlarıyız !
ABDULLAH DUMAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2008, 10:10   #3
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 996 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Şemdinli'de Hain Saldırı

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET. AİLESİNE VE TÜRK MİLLETİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM..

BU PKKYI DOLAYLI YOLDAN BESLEYENİNDE, KOLLAYANINDA, DESTEK VERENİNDE ALLAH BİN BELASINI VERSİN İNŞALLAH.. ALLAH PKKLILARI VE YANDAŞLARINI DÜNYA VE AHİRETTE CAYIR CAYIR YAKSIN İNŞALLAH... ŞEREFSİZLERRRRRRR..........
Alt 04.10.2008, 10:11   #4
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 996 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI

PKK köylü Cuma'dayken saldırmış!

Hainler, Irak sınırında bulunan Aktütün Köyü'ndeki Sınır Jandarma Sınır Karakolu'na saldırıyı köylüler Cuma Namazı'ndayken gerçekleştirmiş.

Hakkâri'nin Şemdinli ilçesine bağlı Aktütün köyündeki Jandarma Sınır Karakolu'na dün öğle saatlerinde bir grup terörist tarafından roketli ve uzun namlulu silahlarla ateş açması üzerine çıkan çatışmada 15 asker şehit oldu.

Alınan bilgilere göre, PKK'lı teröristler Şemdinli'ye 70 km uzaklıktaki Irak sınırında bulunan Aktütün Köyü'ndeki Sınır Jandarma Sınır Karakolu'na saldırıyı dün Cuma Namazı saatinde gerçekleştirdi. Köylülerin namazda olduğu sırada, Irak'tan sızan kalabalık bir grup terörist karakola roketli ve ağır silahlarla hedef aldı. Yaklaşık 400 kadar askerin konuşlu bulunduğu karakolda bulunan askerler karşılık verdi. Çıkan çatışmanın yaklaşık 4 saat kadar sürdüğü belirtildi.

Çoğunluğu, teröristlerin ilk ateşinden olmak üzere 1'i astsubay, 6'sı uzman çavuş olmak üzere 15 asker şehit oldu. 2 uzman çavuştan ise hala haber alınamadığı bildirildi. Çatışmada 23 teröristin etkisiz hale getirildiği kaydedildi.

Bölgeye havadan karadan yapılan takviye destekten sonra saldırıyı gerçekleştiren teröristlerin Kuzey Irak topraklarına doğru kaçtığı belirtildi. Kaçan teröristlerin yakalanması için hava destekli operasyonların devam ettiği öğrenildi. Çatışmada çok sayıda askerin de yaralandığı ve yaralı askerlerin helikopterlerle Hakkari ve Van Askeri hastanelerine taşındığı bildirildi.

Aynı karakola 9 Mayıs günü yağmurlu bir gece yaklaşık 200 kişilik bir terörist grup saldırıda bulunmuştu. Saldırıda 6 asker şehit olmuştu. Saldırı sonrası kaçan teröristlerle yaşanan sıcak temasta 19 terörist ölü ele geçirilmişti.
Alt 04.10.2008, 13:06   #5
SAWAS
Tecrübeli Yiğido

SAWAS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SAWAS Şuan SAWAS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.10.2012 22:48

Tecrübe Puanı: 608 SAWAS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: Şemdinli'de Hain Saldırı

Hiç sasırmadım onlar için Cuma ,Ramazan,Bayram ne farkeder imansız imansızdır.
SAWAS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2008, 13:54   #6
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Elim kolum zorlanarak yazıyorum!!!
25-30 yıldır hep aynı şeyler.Hep böyle ölenlerin peşinden rahmet dileyip,ahlanıp sızlanıp gözyaşlarınamı boğulacağız?
Arkadaşlar lütfen yorumumu politik bulup beni suçlamaya kalkmayın.
Bu ülkeyi kimler yönetiyor? Sözüm sadece bu hükümete değil.Gelmiş geçmiş yönetime aday olmuş görev almış herkese.Neden sağlıklı bir çözüm üretilemiyor!!!
Siz hiç duydunuzmu? Felan bakan, felan müdür, felan yönetici, felan zengin,kelli felli, kalbur üstü insanların çocuğunun şehit düştüğünü. Cenazelere dikkat edin, hep yoksul semtlerden, hep fakir fukara gariban çocuğuna bir çorap bile alamayan ailelerin evlatları.
Ateş düştüğü yeri yakar, her ne kadar bizlerde üzülsekte malesef bir anne bir baba kadar bu acıları hissedemeyiz.
Ergeneokon istibaratına verilen önem kadar, bu pkk köpeklerine verilseydi saldırılar önlenemezmiydi??? Bu ne ya!!! Eskiden bir ikiydi, şimdi 10-15 şehit veriyoruz!!!
Yazık günah yaa, bir insanı yetiştirmek 20 yaşına getirmek kolaymı? Meclis yan gelip yatma yerimi?
İktidarı, muhalefeti sen çok çaldın ben az çaldım tartışması yapacağına enerjinizi bu terör belasına neden vermiyosunuz?
Çünkü ölen sizden yakınalrınızdan değil!!!
Neden bir çözüm üretilemiyor, neden bir şeyler yapılmıyor, neden sorgulamıyoruz çözüm bulacağım diyen gelen insanları??
Daha kaç yıl bekleyeceğiz, daha ne kadar şehitler vereceğiz?
Kafam karmakarışık!!! Allah şehitlerimizi rahmet eylesin, Allah yakınlarına büyük sabır versin, Ülkem üzerinden oyun oynayanların Allah belasını versin başka birşey demiyorum!!!
Alt 04.10.2008, 15:29   #7
MELİLA 58
Yeni Yiğido

MELİLA 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MELİLA 58 Şuan MELİLA 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.02.2009 12:00

Tecrübe Puanı: 576 MELİLA 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YA YETER ARTIK YA YETER İŞKENCE YAPMAK GELİYOR ONLARA İÇİMDEN
Alt 04.10.2008, 20:03   #8
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1079 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: Cevap: Şemdinli'de Hain Saldırı

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Elim kolum zorlanarak yazıyorum!!!
25-30 yıldır hep aynı şeyler.Hep böyle ölenlerin peşinden rahmet dileyip,ahlanıp sızlanıp gözyaşlarınamı boğulacağız?
Arkadaşlar lütfen yorumumu politik bulup beni suçlamaya kalkmayın.
Bu ülkeyi kimler yönetiyor? Sözüm sadece bu hükümete değil.Gelmiş geçmiş yönetime aday olmuş görev almış herkese.Neden sağlıklı bir çözüm üretilemiyor!!!
Siz hiç duydunuzmu? Felan bakan, felan müdür, felan yönetici, felan zengin,kelli felli, kalbur üstü insanların çocuğunun şehit düştüğünü. Cenazelere dikkat edin, hep yoksul semtlerden, hep fakir fukara gariban çocuğuna bir çorap bile alamayan ailelerin evlatları.
Ateş düştüğü yeri yakar, her ne kadar bizlerde üzülsekte malesef bir anne bir baba kadar bu acıları hissedemeyiz.
Ergeneokon istibaratına verilen önem kadar, bu pkk köpeklerine verilseydi saldırılar önlenemezmiydi??? Bu ne ya!!! Eskiden bir ikiydi, şimdi 10-15 şehit veriyoruz!!!
Yazık günah yaa, bir insanı yetiştirmek 20 yaşına getirmek kolaymı? Meclis yan gelip yatma yerimi?
İktidarı, muhalefeti sen çok çaldın ben az çaldım tartışması yapacağına enerjinizi bu terör belasına neden vermiyosunuz?
Çünkü ölen sizden yakınalrınızdan değil!!!
Neden bir çözüm üretilemiyor, neden bir şeyler yapılmıyor, neden sorgulamıyoruz çözüm bulacağım diyen gelen insanları??
Daha kaç yıl bekleyeceğiz, daha ne kadar şehitler vereceğiz?
Kafam karmakarışık!!! Allah şehitlerimizi rahmet eylesin, Allah yakınlarına büyük sabır versin, Ülkem üzerinden oyun oynayanların Allah belasını versin başka birşey demiyorum!!!
abi çok yerinde tespitler yapmışsın
abi onlar ancak meydanlara ip atmayı bilirler,abd uşaklığı yapmayı bilirler,iktidarın açığını yakalamayı bilirler,apo itini paşalar gibi beslemeyi bilirler HİÇ BİRİDE ŞU TERÖRÜ TAMAMEN YOK EDELİM DEMEZ.HEPSİ PASTADAN PAYINI ALMA DERDİNDELER.BU OLAYLAR OLUNCADA 2 DAKKALIK BİR KINAMA MESAJI YAYINLARLAR OLDU BİTTİİ.DEDİĞİN GİBİ ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKIYORİNŞALLAH YÜREKLİ BİR ADAMGELİRDE ŞU HAİNLERİN KÖKÜNÜ KURUTUR!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2008, 21:09   #9
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1068 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Şemdinli'de Hain Saldırı

adi herifler
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2008, 22:28   #10
lalegül
Yeni Yiğido

lalegül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

lalegül Şuan lalegül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2009 21:38

Tecrübe Puanı: 0 lalegül FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şehitlerimize Allahtan rahmet .yakınlarına sabır diliyorum.Milletimizin başı sağ olsun.
lalegül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)