Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'ın başını ağrıtacak aday - Sayfa 6 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 07.06.2011, 09:44   #51
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivas'ın başını ağrıtacak aday

aleviye oy vermeyin ucuzluğunu yapan bu boşbakan oldukça sizede hak vermemek elde değil, siyaseti bu kadar ayağa düşürdükçe akp bu halkın cahilliğinde faydalanıyor sonuna kadar
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar abircan'e Teşekkür Ediyor...
Alt 07.06.2011, 10:05   #52
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Başbakan CHP ye oy vermeyin diyor, CHP de AKP ye oy vermeyin diyor,Bahçeli de ben oy flan istemiyorum sizleri kucaklamaya halinizi hatırınızı sormaya geldim diyor. Kime oy vereceğimizi şaşırdık Allah kimseyi şaşırmasın...
Alt 07.06.2011, 15:01   #53
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 796 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Başbakan CHP ye oy vermeyin diyor, CHP de AKP ye oy vermeyin diyor,Bahçeli de ben oy flan istemiyorum sizleri kucaklamaya halinizi hatırınızı sormaya geldim diyor. Kime oy vereceğimizi şaşırdık Allah kimseyi şaşırmasın...

Halkımız bu kadar sağır ve görmezden geldikçe, okumayıp kulaktan dolma bilgiler ile yaşadıkça, boş ve yalan sözlere kandıkça, burnu koku almadıkça, sütten ağzı yansa bile yoğurdu üfleyerek yemedikçe daha çok dizine vurur çokk. Ne diyeyim göreceksiniz koyun gibi yine nereye sürünürse oraya gidecektir. Bırakın gitsinler bu halk sürünmeye layık ama işte olan yine halka olacaktır yazıkkk...
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.06.2011, 15:36   #54
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 00:22

Tecrübe Puanı: 759 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Nedir bu Chp lilerin halki sürekli asagilayip begenmemesi ? Kendilerini en akilli zannetmeleri ? Heryerde aynilar...
Alt 07.06.2011, 17:00   #55
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

abircan , Sabiha Serin :

Sizin fikrinize uymayan partilere oy veren insanları aşağılamaktan haz mı alıyorsunuz. Bu ülkede oy kullananların yarısı Akpartiye oy vermiştir. Saygısızlık yapmayın. Oyunuzu kime veriyorsanız verin başkalarına koyun,cahil,akılsız vs. demek sizin haddiniz değildir.
Alt 07.06.2011, 20:17   #56
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1311 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
abircan , Sabiha Serin :

Sizin fikrinize uymayan partilere oy veren insanları aşağılamaktan haz mı alıyorsunuz. Bu ülkede oy kullananların yarısı Akpartiye oy vermiştir. Saygısızlık yapmayın. Oyunuzu kime veriyorsanız verin başkalarına koyun,cahil,akılsız vs. demek sizin haddiniz değildir.
E beyin meselesi. %40 ın oylarını almak için biraz beyin çalıştırmak lazım
Alt 08.06.2011, 02:05   #57
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 616 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maalesef bu ülkede millet iradesini aşağılayanlar değerli, aydın, kültürlü oluyor.
Halk cahil, koyun, benim oyum çobanla eşit mi, bu halkın %60'ı aptaldır falan.
Ama neden kimse anlamıyor ki. Bakın insanların gözü açıldı.
2 dönemdir nasıl olur da Kahraman Ordumuz ile uğraşan bir parti tek başına iktidara gelir. Hani halkın %95'i ordumuza güvemiyor muydu=?
Nerede o insanlar?

Bu arada Abircan;
"aleviye oy vermeyin ucuzluğunu yapan bu boşbakan oldukça sizede hak vermemek elde değil, siyaseti bu kadar ayağa düşürdükçe akp bu halkın cahilliğinde faydalanıyor sonuna kadar" demişsin ama ben yuh diyorm. Bu kadar da değildir??????
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)