Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.01.2009, 23:11   #11
ISMAIL67
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ISMAIL67 Şuan ISMAIL67 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.12.2009 09:29

Tecrübe Puanı: 0 ISMAIL67 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Vekiller Bu İşin Neresinde?

valla arkadaslar ben akp degilim ama sener gitti sivasa yatirimda bitti bu vekiller biblo gibi meclise gidip oturup oturup geliyorlar bence.bence benim gibi onlarda haberlerden ogrenmisler desem belki de dogru cikar neyse yine gelir secim bakacaz insallah
ISMAIL67 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2009, 09:51   #12
poice_murat_58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

poice_murat_58 Şuan poice_murat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.03.2009 10:20

Tecrübe Puanı: 0 poice_murat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende bi gurbetçi yiğido olarak diğer gardaş larıma katılıyor ve ve vekillerimize hiç mi hiç inanmıyorum....vekiller şahsi oylarıyla gelmedi parti kisvesi altında geldiler başımıza....güçleri varsa KOCA REİS gibi bağımsız girerlerdi......Hamza YERLİKAYA hariç.....seni hiç unutmayacağız KOCA REİS......Ruhun şad olsun mekanın cennet olsunnnnnnn
poice_murat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 31.03.2009, 10:14   #13
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

İktidar millet vekilleri sivasımıza fayda yerine zarar veriyorlar dikim evi devlet malzeme ofisi ve bazı müdürlükler sivastan sökülüp götürülünce neden hiç sesleri cıkmadı birisi cıkıpta ya sivastan bu işyerleri gitmeyecek yada ben vekillikten istifa ediyorum demedi istifa etseydi ne olacaktı onuruyla gururuyla sivasımız için kendini feda ettiği için gelecek secimde sivasta bağımsız olarak tekrar secilecekti tıpkı büyük başkan koca reis gibi ama yok bunlar menfaatlerini sivasın önünde tuttuyorlar bunların varlığıyla yokluğu hiç belli değil bu sözlerim iktidarda olupta sivasa calışmayan vekillere

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)