Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.03.2009, 07:12   #21
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5443 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivas'ta Gergin Bekleyiş

Canim ablam ne uykusu.? Benim elim tutmuyor bile.
Dünden beri aklim gitti.
Bu nasil arama bu nasil yer hala haber yok diyorlar.
Deli olmamak isten bile degil.
Insanin hayati bu kadar mi degerli.?
Benim icim yaniyor. Rabbim ailesine yardim etsin.
Allahim ins gelecek haber hayirli olur.
Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 07:26   #22
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 18:16

Tecrübe Puanı: 796 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt

HEPİMİZİN DÜNYASI ZİNDAN, AKLIMIZ FİKRİMİZ HEMŞERİLERİMİZDE.
HERŞEYİ UNUTTUK, HAYIRLI BİR HABER BEKLİYORUZ.
ALLAH KORKTUĞUMUZA UĞRATMASIN DUALARIMIZLA BEKLEYELİM.
SAYIN YETKİLİLERİMİZ HANİ İYİSİNİ BİLİRLERYA BAKALIM NE ZAMAN GÖNÜLLERİ OLACAK TA GERÇEKLERİ AÇIKLAYACAKLAR.

ŞAHSEN BEN HALEN HABER ALINAMADIĞINA ASLA İNANMIYORUM.
YETKİLİLER BİZLERDEN YA GERÇEĞİ SAKLIYORLAR, YADA ŞU AN SICAK ÇAYLARINI İÇİP HER ZAMANKİ SORUMSUZLUKLARI İLE YAN GELİP YATIYORLAR.

YAHU BU KADAR İNSAN MERAKTA NEDİR AMACINIZ NEYİ BEKLİYORSUNUZ ONLAR BİZİM CANIMIZ,HEMŞERİMİZ....MERAKTAN ÇATLIYORUM ..
VEEEEEEEEE TÜM YETKİLİLERE DİYORUM Kİ

BU KADAR İNSANA SABAHA KADAR SAĞLIKLI BİR HABER HALEN VEREMEDİNİZ YAZIKLAR OLSUN SİZE ....
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 07:57   #23
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 996 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI

MUHSİN BAŞKAN ALLAH YARDIMCIN OLSUN...............
Alt 26.03.2009, 08:11   #24
atayalcin_5806
Yeni Yiğido
NO AVATAR

atayalcin_5806 Şuan atayalcin_5806 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.06.2009 23:28

Tecrübe Puanı: 0 atayalcin_5806 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Allah hepimize sbaır versin.Allah ım sn.baskanın ve arkadaşlarının yardımcısı olsun amin.dualarımız seninle başkanım.
atayalcin_5806 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 08:16   #25
candy_58
Tecrübeli Yiğido

candy_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

candy_58 Şuan candy_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.02.2010 14:47

Tecrübe Puanı: 637 candy_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Rabbim onun güzel yüreğini görüp bizlere bağışlasın hepimiz bekliyoruz hayırlı haberlerini
Alt 26.03.2009, 08:26   #26
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

korkarım istenmeyen sonu geciktirip kamuoyunda oluşacak infialin önüne geçmeye çalışıyorlar, hürriyetin haberine göre son arayan iha muhabiri olmuş ben hariç herkes ölü diye yani 5 kişide korkarım öldü buna muhsin başkanda dahil, inşallah yalan haber çıkar diyeceğim ama 18 saattir bulunamayan bir enkaz var, olacak iş değil,

iş içinde iş vr demiyorum ama 24 saati bulmadan bişey açıklanmazsa işin içinde iş var diyeceğim artık

allah milletimizi devletimizi daha büyük afetlerden kaalardan korusun, çok hazırlıksız, plansız , programsız gündelik yaşayan milletiz, istanbulda bir deprem olsa türkiye batar valla, kim kime nasıl ulaşıp nasıl müdahale edecek, daha bir helikopteri 20 saatte bulamayan yapılar, devlet, kurumlar vs vsv vs ne dersen de adına ne yapacğını bilemeyen sessiz yığınlar, bu çağda bu kadar gerilik olmaz, allah muhafaza bir kimyasal savaşta, bir nükleer savaşta millet olarak hiç bir donanımımız yok, hiç bir hazırlığımız yok hiç bir bilgimiz yok, varsa yoksa hırsız siyasilerin koltuk kavgası var, ecüş bücüş siyasi kavgalarımız var,
allahım bizi büyük belalardan koru ya Rabbim

Konu abircan tarafından (26.03.2009 Saat 08:31 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 08:49   #27
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Bunun adına dense dense vurdumduymazlık genişlik ve aymazlık denir. Saat 4 sıralarında oluyor kaza, geçen zamana bakın. Ya bu devletin hiç mi olanağı yok. İstense o enkaza 1 saat içinde ulaşılırdı. Dağınbaşında bu kış gününde kurdu var kuşu var soğuğu var bırakılırmı ? Nasıl yok nasıl bulunamaz sır oldu uçtumu nereye gitti ? İnsanı her türlü dşünceye itiyor bu yapılanlar. Tek kelimeyle yazıklar olsun diyorum. Neden böyle herşeyde geri kalıyor beceriksizleşiyoruz anlamıyorum bir türlü. Allahtan ümit kesilmez yinede hayırlı bir haber alalım diliyorum.
Alt 26.03.2009, 09:10   #28
gul-i_ahmer
Usta Yiğido

gul-i_ahmer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gul-i_ahmer Şuan gul-i_ahmer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2010 15:43

Tecrübe Puanı: 645 gul-i_ahmer FAZLA SÖZE GEREK YOKgul-i_ahmer FAZLA SÖZE GEREK YOKgul-i_ahmer FAZLA SÖZE GEREK YOK

[font="Comic Sans MS"]LANET OLSUN BAŞIMIZDAKİ İKTİDARA YA SAAT KAÇ OLDU HALA BULUNAMADI KASTEN YAPIYORLAR ALLAH BİLİR YA

RABBİM KOCA REİSİMİZE YAR VER YARDIMCISI OLSUN HIZIRINI GÖNDERSİN DAR VAKİTTE ONU BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN İNŞEALLAH

DURMA İLERLE ALPERENLER SENİNLE!!!!!!!!/FONT]
gul-i_ahmer isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 10:57   #29
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2179 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AKP, CHP ve MHP mitingleri iptal edildi!

AKP, CHP ve MHP, helikopter kazası nedeniyle partilerinin mitinglerini iptal etti. Başbakan Erdoğan, Kahramanmaraş'a gidecek.

MHP, BUGÜN VE YARIN YAPILACAK MİTİNGLERİ İPTAL ETTİ

MHP, bugün ve yarın yapılacak olan mitinglerini iptal etti.

Edinilen bilgiye göre, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişinin içinde bulunduğu helikopterin düşmesi ve olay yerine henüz ulaşılamaması sebebiyle MHP, seçime kadar olan mitinglerini iptal etti.

MHP, bugün Giresun ve Samsun yarın ise Amasya ve Tokat'ta miting yapmayı planlıyordu.

MHP'nin 28 Mart Cumartesi günü ise miting programı bulunmuyor.

CHP MİTİNGLERİ DE İPTAL

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, partisinin bugün düzenleyeceği Bartın ve Zonguldak mitinglerini iptal etti.

CHP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişinin içinde bulunduğu helikopterin düşmesi ve olay yerine henüz ulaşılamaması sebebiyle, bugün gerçekleştirilecek olan Bartın ve Zonguldak mitinglerini iptal etti.

Saadet partiside mitinglerini iptal etti

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan helikopterin düşmesi dolayısıyla Saadet Partisi'nin, bugünkü Çorum ve Tokat mitingleri iptal edildi.

Konu barikat58 tarafından (26.03.2009 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2009, 11:23   #30
MeLody58
Usta Yiğido

MeLody58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MeLody58 Şuan MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2015 17:15

Tecrübe Puanı: 843 MeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISI

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] :( :(:(

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu MeLody58 tarafından (26.03.2009 Saat 11:29 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)