Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.08.2010, 13:59   #61
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu: Sivas çok önemli bir yer

Kemal Gürüz,Kemal Alemdaroğlu,Kemal Derviş,Kemal Kılıçdaroğlu....Kulağa iyi gelmiyor.
Alt 18.08.2010, 14:24   #62
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1016 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

KAMUFLAJ...
Villaların tapusu niçin Başbakan’da değil?
Başbakan Tayyip Erdoğan ve ailesine ait Üsküdar Kısıklı’daki etrafı surlarla çevrili, helikopter pistli villaların şimdi tapusu konu ediliyor... Neymiş efendim villa sahibi Tayyip Bey değilmiş de, kendisi orada kiracı imiş! Bakın böyle bir şey olsa hepimizin bildiği o Tayyip Erdoğan ortalığı yıkardı tamam mı!.. Dolayısı ile Hüseyin Çelik, kraldan çok kralcılığı bırakıp ucuz ve basit saptırtmalara gitmemelidir... Tamam villa işinden AKP ve Erdoğan imaj vurgunu yedi ama herkes biliyor ki bu villalar Erdoğan ve ailesi için yani onlar adına inşa edildi... Daha inşaat sürecinde bile bu olay defalarca haber oldu ve villanın bulunduğu arsanın Erdoğan’a ait olduğu Tayyip Bey’in eski mal beyanında var... Ha şimdi yapılan o villalarda Erdoğan sahip görünmüyor ve kız kardeşi, oğlu, damadı görünüyor ise bunun adı kamuflaj değil mi?

Villayı oğlundan gizlemiş!
Kemal Kılıçdaroğlu çıktı ve Balıkesir-Burhaniye’de yaptırmakta olduğu yazlıkla alakalı olarak ayrıntılı bilgiler verdi ve bankadan çektiği kredinin dekontu ile TBMM’ye verdiği mal beyanını gösterdi. Peki Tayyip Bey niye susuyor? İstanbul’da böyle bir villa var mı? Var... Tayyip Bey orada oturuyor mu? Oturuyor... Dahası inşaat sürecinden beri burası biliniyor mu? Biliniyor?.. O zaman neden Kılıçdaroğlu gibi göğsünü gere gere ortaya çıkıp hesap vermiyor da Hüseyin Çelik’i konuşturup kirada diye sıyrılmak istiyor? Dünyanın neresinde bir insan sürekli oturmadığı bir şehirde kiraladığı eve helikopter için havaalanı, yani pist yaptırır... Hikayeyi ve yanıltmayı bırakın, evler Erdoğan ailesinin ve tapuları da oğulları ve kardeşleri adınadır yani aile de orada oturuyor. Değilse çıkın ve belgelerle açıklayın arkadaş!.. Sadece bu villa gizleme olayı her şeyi anlatmıyor mu?
Alt 18.08.2010, 16:39   #63
murat tugrul
Usta Yiğido

murat tugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat tugrul Şuan murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2015 15:33

Tecrübe Puanı: 748 murat tugrul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ucuz hesap yapmaya gerek yok arkadaşlar.
Birisi çıkıp sana bogazda villa verecem dese kim almam der merak ediyorum.sorarmı bu nerden geldi hayırdır.demez
Gerçekleri görmeden başbakanın villalarına kafayı takan zihniyete ben gülüyorum.Niyemi?
Bu güne kadar götürmüyen bir tane lider sayın yok olmazda oraya kim geliyorsa once kendine hizmet için sonra devlete bunun böyle oldugunu bilerek neyi tartısıyoruz ben anlamıyorum .Yediklerini degil yaptıklarını konuşursak eyvallah milletveki olmak için partiye birmiyon veriyor adamlar milletvekili maaşı içinmi ve bunu bütün partiler yapıyor tencere dibin kara seninki benden kara
murat tugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)