Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Siteyi canlandırmak - Sayfa 15 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivaslilar.Net > Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sitemiz Hakkında www.sivaslilar.net Site Hakkında, Üye Olma Konusunda vb. Sorunlarınız için Yardım Merkezi.

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.02.2011, 09:09   #141
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart Cevap: Siteyi canlandırmak

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sitede beN nE Adminim Ne de modum Tek İsteğim sitenini canlanması elimden geleni yaptım Daha fazlasına yapamıyorum Bayrağı buraya kadar götürdüm Gerisi size kalmış.

Gerçek anlamda Sivaslı Sitede kalır Küsmez Sivasın Sorunlarına Duyarsız kalmaz.

Ne yaptiniz sayin Turan? Kac aktif üye kazandirdiniz, kac mesaj yazdiniz? 23.05.2009 tarihinden beri üyesiniz ve yazdiginiz mesaj sayisi 1665 bunlarin yarisi tesekkürdür zaten. Geriye kalan 850 mesajla elimden geleni yaptim diyorsunuz. Ilginc.
Alt 05.02.2011, 10:10   #142
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 734 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ne yaptiniz sayin Turan? Kac aktif üye kazandirdiniz, kac mesaj yazdiniz? 23.05.2009 tarihinden beri üyesiniz ve yazdiginiz mesaj sayisi 1665 bunlarin yarisi tesekkürdür zaten. Geriye kalan 850 mesajla elimden geleni yaptim diyorsunuz. Ilginc.
İlk Baş bu başlığı açtımArdından Küsen üyeler İçin Sivassporda başlık açtım ardından yetmedi Facebookda 200 yakın kişiye özel mesajla buranın reklamını yaptım Sivaslı kişilere ama Tek başına yapildiğim bu kadar Üye daha aktif üye kazandıramaıdm ama tek başına bu kadar oluyor elimden geleni yaptım Sıra sizde abi.
Alt 05.02.2011, 17:04   #143
sandalli
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:
Ben yazınca ortalık birbirine giriyor. Susunca da içimi kemiren birşeyler oluyor. Kimin ne yaptığını, kimin neden siteden ayrıldığını iyi bildiğini söylemiş yönetici arkadaş-(lar). Nereden biliyorsunuz kime kimin ne yazdığını, kimin kimle ne konuştuğunu? Birçok defa özel mesajların yöneticiler tarafından okunduğunu duymuştum, söylediğiniz şeyler sanki bunu tasdik eder nitelikteydi. Adı üstünde özel ve bu özellik kişiler arasında kalmalı. Umarım bu konuda da açıklayıcı bir bilgi verirsiniz. sivaburs hocamın yazdıklarına harfiyyen katılıyorum. Eğer bir daha siteye dönmezse inanın ki site en değerli üyesini kaybetmiştir. Akademik kişiliğinin yanında şairliği ile de çok takdir ettiğim sevgili hocama destek verenlere de teşekkür ederim. Site yönetimi eleştiriye eskiden beri tahammül edemezdi, gördüm ki bu tahammülsüzlük devam ediyor. Sizi methedenin yazısının altına teşekkür ederken size hatalarınızı söyleyene sevecen bakmıyorsunuz.
Özel mesajlar okunuyor mu diye sormustum ama hicbir yöneticiden bu konuda herhangi bir aciklama gelmedi. Sükut ikrardandir demis atalarimiz, ben anlayacagimi anladim. Sag olun.
Alt 05.02.2011, 19:17   #144
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Alıntı:
Ben yazınca ortalık birbirine giriyor. Susunca da içimi kemiren birşeyler oluyor. Kimin ne yaptığını, kimin neden siteden ayrıldığını iyi bildiğini söylemiş yönetici arkadaş-(lar). Nereden biliyorsunuz kime kimin ne yazdığını, kimin kimle ne konuştuğunu? Birçok defa özel mesajların yöneticiler tarafından okunduğunu duymuştum, söylediğiniz şeyler sanki bunu tasdik eder nitelikteydi. Adı üstünde özel ve bu özellik kişiler arasında kalmalı. Umarım bu konuda da açıklayıcı bir bilgi verirsiniz. sivaburs hocamın yazdıklarına harfiyyen katılıyorum. Eğer bir daha siteye dönmezse inanın ki site en değerli üyesini kaybetmiştir. Akademik kişiliğinin yanında şairliği ile de çok takdir ettiğim sevgili hocama destek verenlere de teşekkür ederim. Site yönetimi eleştiriye eskiden beri tahammül edemezdi, gördüm ki bu tahammülsüzlük devam ediyor. Sizi methedenin yazısının altına teşekkür ederken size hatalarınızı söyleyene sevecen bakmıyorsunuz.
Özel mesajlar okunuyor mu diye sormustum ama hicbir yöneticiden bu konuda herhangi bir aciklama gelmedi. Sükut ikrardandir demis atalarimiz, ben anlayacagimi anladim. Sag olun.
öyle birsey kesinlikle yoktur, herkesin özeli kendinedir
bizlere sikayet dolayiyla iletilen özel mesajlar harici hic bir kisinin özel mesajlarina ulasilmaz, öyle yetki yoktur

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2011, 19:46   #145
sandalli
Usta Yiğido

Alıntı:
SivasLady Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
öyle birsey kesinlikle yoktur, herkesin özeli kendinedir
bizlere sikayet dolayiyla iletilen özel mesajlar harici hic bir kisinin özel mesajlarina ulasilmaz, öyle yetki yoktur
Gecte olsa sorumu ciddiye alip cevap verdiginiz icin tesekkür ederim.
Alt 05.02.2011, 20:06   #146
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1311 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hikayenin kaç farklı hali olurki hepimiz insan olmada birleşiyorsak...
Alt 05.02.2011, 20:18   #147
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3273 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Tututuruldu bir sivasi seven sivasa kusmez.Meraklanmayin kimseyi sivasa kusturemezsiniz.Yermi bes yillik ayrilik bile kusterememiski sen kusturesin basliga uygun cozum uretseniz daha faydali olur bence.
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı bilal kose'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2011, 20:28   #148
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hiçkimsenin Sivas sevgisi siteye girip girmemesi ile ölçülmez. Bu noktaya takılıp kalmayın. Gurbette olan kişiler için, böyle siteler memleketten bir haber, bir resim, bir arkadas görebilmek umuduyla ziyaret edilen sitelerdir.Siteye küsen girmeyen kişilerin Sivas sevgisinde bir azalma olmaz merak etmeyin
Alt 05.02.2011, 20:32   #149
bilal kose
Usta Yiğido

bilal kose - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilal kose Şuan bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.02.2015 14:33

Tecrübe Puanı: 3273 bilal kose BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hiçkimsenin Sivas sevgisi siteye girip girmemesi ile ölçülmez. Bu noktaya takılıp kalmayın. Gurbette olan kişiler için, böyle siteler memleketten bir haber, bir resim, bir arkadas görebilmek umuduyla ziyaret edilen sitelerdir.Siteye küsen girmeyen kişilerin Sivas sevgisinde bir azalma olmaz merak etmeyin
Yigidi oldur hakkinin yeme dermis atalarimiz dogru soze tesekur ederilir.:-)
bilal kose isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 05.02.2011, 22:25   #150
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 734 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivaslılar Sitesine Küsen niye Sevmiyor konusu cley nedeni burda Sivasın Haberleri veya sorunları tartışılıyor eğer küsersen bu sorunlarıda umursamıyorsun demektir Yoksa Sıradan bir site İsmi Sivaslılar bizi bağlıyan bir unsur ayrıca Haberleri ve Sorunları yansıtan site ama 0 yorumlu haberler olunca insan düşünüyor bu konuyu Gerçi Küsenlerin ne kadar yararlı olduğu neden küstüğü tartışılır ama Küsenler Sivası sevmiyordur

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)