Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

İşte AK Parti'nin Sivas aday adayları - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.03.2011, 22:20   #11
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: İşte AK Parti'nin Sivas aday adayları

Hepsi boş hepsi rüya
Alt 15.03.2011, 22:24   #12
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 14:08

Tecrübe Puanı: 592 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

en azından mevcutların seçilmemesini istiyorum
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2011, 22:31   #13
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hepsi boş hiçbiri işe yaramaz diyenler kimi vekil olarak görmek istiyor. Yazsınlar da görelim, onları değerlendirelim. Müsteşarlar, genel müdürler aday oluyor. Başka kimleri bekliyorsunuz ?
Alt 16.03.2011, 01:29   #14
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hepsi boş hiçbiri işe yaramaz diyenler kimi vekil olarak görmek istiyor. Yazsınlar da görelim, onları değerlendirelim. Müsteşarlar, genel müdürler aday oluyor. Başka kimleri bekliyorsunuz ?
Valla hepsi boş değil bence ama dediğin Müsteşar, Genel Müdür gibi bürokratların Sivas Vekili olmasını istemem... Turan Topgül bile daha iyi olur... Müsteşar tayfası büyük şehirlerden aday yapılmalı Sivas gibi Semt Takımı kıvamındaki şehirlerin vekilleri şehri tanıyan, sorunlarını bilen burada yaşayan insanlar olmalı... Hakikaten bir kaçını aradan seçtim baktıklarımdan sadece 1 tanesi Sivas'ta yaşayan kişiydi, O da Eczacı Serap Çıtak merak ettim tanıdık geldi isim ve hatırladım... Çünkü ben vekil olmadan önce de onu sokakta gördüğümde konuşabilirim vekil olduktan sonra da sokakta gördüğümde hesap sorabilirim ama bir Mürvet Başçı Sivas ile alakası yok, Sivaslıdır belki ama Şişle İlçe Yöneticisi AKP Kadın Kolları MYK üyesi bir avukat, güzel siyaseti bilen kadın da Sivas'ı bilen bir kadın değil ya da ilk yazdığım kadın mesajda var gerçekten çok ilginç... Daha ilk demecinde batırdı herşeyi tüm şansını yok etti ve ben ne yazık ki bir kadın olmasına rağmen eğer aday yapılırsa bu olayı partime söylemek zorundayım onlarda bu açıklamasında yaptığı gafı kullanacaklar... Kadın ilk açıklamasında, aday başvurusunu yaparken Doğup Büyüdüğüm şehir olan Sivas'tan aday olmak istediğim için buradan aday oldum diyor ama Başbakanlık Özürlüler İdaresi Müdür Yardımcısı olan bu hanımın bahsi geçen İdarenin resmi internet sitesi dahil kendi sitesinde bile özgeçmişinde Ankara Doğumlu ve orada okuduğu yazıyor... Yazık yani... O bakımdan hepsi olmasa da bir kısmı Boş, yani boş insanlar değil ama Sivas'ı temsil edecek insanlar değil, bir kısmı çok dolu bence başka şehirlerden aday olmalılar ve bir kısmı da ki 10 kişi felan hem Sivas'ı bilen, donanımlı, vizyon sahibi insanlar onlardan da 5'i aday olacak... Bunlardan birisi de Sami Aydın, her ne kadar yolsuzluk konularında felan aklanmamış olsa da Vizyon Sahibi birisi, belediye başkanı olmasını istemem çünkü Mimarlıktada çok iyi olduğunu düşünmüyorum göz zevki yok Ama vekil olarak Sivas'a çok şey kazandırabilir...

Bir de bu insanların bir kısmı eski partiler kanuna göre kütükleri olan şehir Sivas'tan AKP üyesi olabilirler o yüzden başvurularını buraya yapmışlardır sanmam bu kadar adamın 5 vekillik için aday olacağını, gazetelere "bakın ne kadar çok talep var" izlenimi yaratmak için yapılan bir pazarlama taktiği de olabilir ki hükümet partimiz bunu çok iyi beceriyor...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.03.2011, 11:23   #15
tavarih
Yiğido
NO AVATAR

tavarih Şuan tavarih isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.07.2014 12:21

Tecrübe Puanı: 570 tavarih FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayın Kıbrıslı sizin de dediğiniz gibi bazıları başvurularını burdan yapmışlar, bazıları genel merkezden yapmışlar. Buradan başvuru yapanlar buradan aday gösterilecek diye bir kaide yokmuş.

Örnek veriyorum Mustafa Açıkalın Sivas istiyormuş ama İstanbul gösterilebilir. Ya da Edibe Sözen İstanbul istiyor bakarsınız Sivas'tan aday gösterilir. Bütün bunlar genel merkezin tasavvuru olacak.

Bir tespitinizde haklılık payı var. Şehiri bilen insanları istiyorsunuz vekil olarak. Ama ben bu konuda farklı düşünüyorum. Osman Kılıç şehri çok iyi biliyordu ama en büyük hayal kırıklığı oldu.

Bana göre yerelde tanıdığımız isimler değil de Ankara'da etkinliği olan isimler vekilimiz olur diye düşünüyorum. Temennim de bu yönde. Çünkü bu memleketimiz için bir fırsat olmalı. Siyasete girecekler için deneme tahtası olmamalı Sivas. Bu nedenle olabildiğince "Bakan" adayı ve genel merkezde etkinliği olan mümkünse "Müsteşar" v.b. gibi görevlerde bulunmuş bürokratların olmasını isterim.

Eğer Sivas'ta yaşayan bir kişiye de ihtiyaç duyuluyorsa bu isim Sami Aydın olsun birçoğundan iyi olur kanaatindeyim.

Sivas'ta yaşayan Hilmi Bilgin, Zeki Kılıç, Turan Topgül gibi isimler hakkında teşkilat görevleri sırasında gazetelerde bir sürü haberler çıkıyordu. Yerel siyaset ile genel siyaset çok farklı şeyler. Bu nedenle bu isimleri vekil olarak görmek istemem. Aday gösterilirlerse de oy vereceğimi zannetmiyorum Akparti'ye.

Daha önceki seçimlerde de adayları çok ince eleyip sık dokuyordum. Yine aynısı olacak. Adayları teker teker inceleyeceğim.

Mümkün olsaydı Habip Soluk, Can Akın Çağlar, Ünal Coşkun, Edip Semih Yalçın gibi isimleri Sivas vekili olarak görmek isterdim.
tavarih isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar tavarih'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.03.2011, 13:23   #16
filografozan
Usta Yiğido

filografozan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

filografozan Şuan filografozan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.06.2014 00:13

Tecrübe Puanı: 845 filografozan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet mevcut vekiller hikaye;illaki yeniler olsun.sivastan ayrılalı 12yıl oldu,şahsen tanıdığım sadece Osman Nuri KURUÇAY var.oldukça aktif,pes etmeyen sürekli yenilenmenin peşinde olan bir insan.diğerlerini tanımıyorum.umarım Osman bey veya enazından onun karakterine benzeyen birileri olur budefa.
Alt 16.03.2011, 14:48   #17
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 687 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şu anki vekillerimizde yeniden aday oluyorlar, Sivasa ne yaptınızki yeniden aday olup oy isteyeceksiniz.İsme değil partiye oy verdiğimiz sürece malesef daha çok hizmet beklerizde beklenen o hizmet bi türlü gelmez..
Alt 16.03.2011, 16:09   #18
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 21:26

Tecrübe Puanı: 732 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Selami Uzun hangi yüzle hala adaylık başvurusu yapıyor anlayamıyorum.Gelecek sene Fenerbahçe başkanlıgına aday olsun Aziz Yıldırım'la yarışsın.Bıraksın Sivas'ı Sivasspor'u !
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı 58_SEMİH_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.03.2011, 19:55   #19
iborotti
Yeni Yiğido

iborotti - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iborotti Şuan iborotti isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.09.2012 10:41

Tecrübe Puanı: 0 iborotti FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

akp'ye yakışan tüm ilçelerimizde tarım,hayvancılık ve çeşitli gelir getirecek işleri profesyonel şekilde öncü olacak tabiri caizse balık vermeyi değil balık tutmasını öğretecek bir kişi olmasını temenni ederim.Önce kendisi değil memlekitini kalkındıran,Sivası bir marka yapabilecek,üretileni yurt içi ve dışına kolayca satılabilecek ortam hazırlayan birisini temenni ederim.Benim suşehrimin çıplak dağlarını,sivasımın verimsiz topraklarına karış karış ceviz fidesinden tutup fındığına çayına para edecek her şeye öncülük edecek birisini temenni ederim.Ezbiderimin yüksek rakımlı yerlerindeki verimsiz kayısı ağaçlarının aşılanmasını,budanmasını,ilaçl anmasını ve damla sulamasını öğretecek öncü olacak malatya veya ığdır kayısısı gibi marka yapmasını meşhur kavunu yoldan 500 metre uzakta şenlikle değil yol kenarındaki sıra sıra tezgahlarla yolculara ulaştırabilecek güzellikleri köylüye gelir olarak sağlayacak birisini temenni ederim.Bu coşkuyla bunları yazınca acaba bendemi aday olsam,bunları lafta değilde icraatte yapabilirmiydim acaba.Treni kaçırdım ama aday olanlara memleketime hizmeti dokunanlara diğer illerden daha fazla kalkınmaya yardımcı olanlara adaylık temenni ederim.
iborotti isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı iborotti'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.03.2011, 11:52   #20
mekke-sivas
Yeni Yiğido
NO AVATAR

mekke-sivas Şuan mekke-sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.08.2014 07:20

Tecrübe Puanı: 527 mekke-sivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

LISTEDEKILERIN BIR ÇOĞUNUN TANIMIYORUZ HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH AMA ŞU ESKİ VE ŞİMDİKİ MİLLETVEKİLLERİ NE YÜZSÜZLÜKLE ADAY OLURLAR ANLAYAMADIM HELE DE OSMAN KILIÇ SADECE PARMAK MİLLETVEKİLİ ALLAH AŞKINA 2 DÖNEMDE SİVAS İÇİN YAPTIĞI HAYIRLI BİR İŞ VARMI ACABA ESKİ MİLLETVEKILLERI TEKRAR ADAY OLURSA OYUM KESINLIKLE AKP YE OLMAYACAK
mekke-sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)