Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Esnaf Belediyeye Yürüdü - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.12.2012, 15:34   #21
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Esnaf Belediyeye Yürüdü

Önce yazılan yazıyı okumayı başar..Kimsenin belediye arsasına yaptığı dükkan falan yok.Herkesin öz malı..Arsası da dükkanı da,enkazı da kendi öz malı...öyle esnaf bozması,defolsunlar falan da senin seviyeni zaten ortaya koyuyor..
Eğer o esnafa defolup git diyorsan,şehirini seviyorsan gideceksin yıllardır yaptığın birikimi bağışlayacaksın..Sonra geleceksin o esnafa diyeceksin ki,bakın ben 20 yıllık birikimimi bağışladım şehrim için,siz de milyarlarınızdan vazgeçin diyeceksin.
Tabi sizin cebinizden emeğiniz kaybolmuyor ya,bakıyorsunuz animasyona,vay bee çok güzelmiş kesin yapılsın deyip konuşuyorsunuz..Projenin detayını biliyor musunuz?Hayır..
Ben bildiğim için konuşuyorum.Sen neye dayanarak konuşuyorsun?Ona defol,buna şarlatan..Başka da lafınız yok..
Alt 02.12.2012, 01:04   #22
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

diyeceğimi dedim bidaha benden alıntı malıntı yapma zekadüzeyiniz seviyeniz benle polemik yapmaya yetmez oku geç sataşma hanımefendi muamesi yapıyorum haketmediğin halde terbiyesizliğin bukadarıda fazla sizin yaşınız kadar benim tahsil hayatım var kimseye aptal muamesi yapma uslubum herkesin uslubuna göredir
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2012, 09:48   #23
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 616 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

+ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.
Alt 02.12.2012, 10:09   #24
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Ben projeyi konuşuyorum,sen beni konuşuyorsun.Tahsil düzeyiniz belli..
Alt 02.12.2012, 10:31   #25
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 734 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir şeyi körü körüne korumamak lazım Tamam Gösteriş biçimi esnafın yanlıştı ama sırf particilik için körü körüne korumak olmaz kendinizi esnafın yerine koyunuz lütfen.

İyi insan olabilir ama iyi belediye başkanı değil malasef bende kendisine verdim ama pişman oldum şahsen çoğuda pişman oldu bunu görüyorum çevremde Keşke vermeseydim diyorum en azından suçluluk hissetmezdim bir daha seçermiyim diyecek olursanız hayır bir daha vermiyeceğim
Alt 02.12.2012, 10:46   #26
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Muammer bey üslubunuza dikkat edin. Proje ve esnafın durumu hakkında bilgi sahibi olmadığınız belli oluyor. Önce bilgilenin sonra suçlayın birilerini
Alt 02.12.2012, 11:09   #27
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 18:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

ben kiminle hangi uslupta konuşulacağını iyibilirim kardeş kafanı yorma bu videodaki uslubu begeniyorsanız lafım yok mademki bu video burda yayınlanıyor adam soru soruyor bende cevap veriyorum yer gösteriyorum herkesin uslubuna göre konuşurum tüm mesajlarımı okursan uslupta bisıkıntım olmadığını görürsünüz benim ne esnafla nede belediyeyle ne yakınlığım var ne uzaklığım sadece atılan yazılan sloganların yanlışlığını dile getirdim ve hak arama mücadelesinde samimi olmadıklarını söylüyorum bunların avukatlığını yapanlarda uslubuna dikkat etseler sataşma yapmasalar iyiolur oku geç haaa kimse olmasımn burda biz burda rahat rahat ona buna sallıyalım diyorsanız üyelimi iptal edersiniz banada seni burda görmek istemiyoruz iptal ettik diyede msj atarsınız olur biter rahat rahat propaganda yaparsınız tek taraflı
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2012, 11:35   #28
LaEdri
Usta Yiğido

Videodaki üslubu tasvip eden kimse yok..O esnaflar da mücadelelerinde samimiler..Kimsenin adamı falan da değiller..Lafı söyleyen kadar söylettirene de bakacaksın..Ordaki esnaf bıktı,gına geldi..Hiçbir esnaf ben dükkanımdan çıkmam demiyor..Ben buraya bu projeyi yaptırmam demiyor..Adamın malının değerini ver kardeşim,adamın zararıyla alakalı tereddütlerini gider,herkes dünden razı tapusunu vermeye..Sen,ben ve Doğan Ürgüp dahil kimse,AVM yapılacak,iki ev yapılacak diye de milyarlarını,birikimlerini böyle belirsizliğe,muammaya atmaz.Ben ve ordaki esnag bu projeyi biliyor ama sizler sadece animasyonu biliyor.Sadece ve sadece animasyona bakıyorsunuz ve beeldiyeden taraf olup ordaki esnafa sövüyorsunuz.Bu adaletli değil..
Alt 02.12.2012, 12:02   #29
pover58
Yiğido
NO AVATAR

pover58 Şuan pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2015 21:28

Tecrübe Puanı: 527 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

beyler hepinizde boşa kürek sallıyorsunuz.dükkan sahipleri belediye ile anlaştı.esnafa gelince onlar kiracı ve belediyeden dükkan istiyorlar belediyenin bunlara verecegi dükkanları pahalı buluyorlar.yani bunların kanunen bir hakkı yok asıl sahipleri anlaştı.boşia yorulmayın birbirinizide kırmayın her iş molacagına varır.o esnaf denen şahısında türkiyeye sivası nasıl malamat ettigini hepimiz gördük.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar pover58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.12.2012, 15:51   #30
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
beyler hepinizde boşa kürek sallıyorsunuz.dükkan sahipleri belediye ile anlaştı.esnafa gelince onlar kiracı ve belediyeden dükkan istiyorlar belediyenin bunlara verecegi dükkanları pahalı buluyorlar.yani bunların kanunen bir hakkı yok asıl sahipleri anlaştı.boşia yorulmayın birbirinizide kırmayın her iş molacagına varır.o esnaf denen şahısında türkiyeye sivası nasıl malamat ettigini hepimiz gördük.
Kaç kişiyle anlaşmış?

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)