Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.11.2008, 14:56   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart İzmir Toplantısına Davet !

Yeni Yönetim kadromuzu açıkladığımız ve profesyonelleşme hedefini gündemimize aldığımız bu günlerde İstişare Toplantıları ile üyelerimizle buluşuyoruz. İlkini İstanbul da yaptığımız İstişare Toplantılarına İzmir ile devam ediyoruz.

Ege’nin incisi ve Sivaslıların yoğun olarak yaşadığı İzmir de [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] ve [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] üyeleri ile buluşuyoruz. Sivas ve Sivasspor sevdalılarının bir araya geldiği en büyük platform olacağı, [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] ve [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] İzmir İstişare Toplantısına, İzmir ve yakın illerdeki hemşerilerimizi bekliyoruz.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] İzmir Temsilcisi, İzmirliyigido’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan İstişare Toplantısına, İstanbul’dan Site Genel Koordinatörü Ertuğrul Özdemir ve Türkiye Sorumlusu Osman Günay da katılacak.

Tarih: 27 Kasım 2008 (Perşembe)

Saat: 19:00

Yer: Sidayder Dernek Kulubü

Adres: Karşıyaka çarşı içi Akbank Sokağı 1. Ara İZMİR (Polis karakolu karşısı)

Haydi İzmirli Yiğidolar !

Sivas ve Sivasspor için

Sivaslının Birliği ve Beraberliği İçin

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] ve [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] İzmir İstişare Toplantısına
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.11.2008, 15:09   #2
gürün_güzeli
Tatlı Yarışması 1.si

gürün_güzeli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürün_güzeli Şuan gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.01.2014 10:32

Tecrübe Puanı: 903 gürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDIgürün_güzeli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: İzmir Toplantısına Davet !

yaaa izmiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ühü ühü ühüüü :(

HayAtıMa qiRen heRkese YasanmıS heRseYe TesekküRLer BüyüYoRm siziNLe...
gürün_güzeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.11.2008, 15:13   #3
özdemir
Usta Yiğido

özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özdemir Şuan özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.12.2014 16:25

Tecrübe Puanı: 701 özdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

ya bu toplantılara katılmayı çok arzu ederdim aslında
ama üzgünüm.. inşallah toplantı amacına uygun bir şekilde olur.
şimdiden toplantıya katılanlara bol muhabbetler dilerim....
Alt 24.11.2008, 15:38   #4
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

bu toplantilarin gelecek icin cok önemli olduguna deginmek istiyorum
imkani olan katilmali
hem fikir alisverisi hem tanisip kaynasmak icin önemlidir
birlik ve beraberligimizi gösterme zamani artik
izmirdeki arkadaslardan katilim bekliyorum

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.11.2008, 21:12   #5
Sweetgirl
Usta Yiğido

Sweetgirl - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sweetgirl Şuan Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 00:50

Tecrübe Puanı: 1033 Sweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz seinSweetgirl kann auf vieles stolz sein

eminim yine cok önemli konular konusulacak
ve iyi bir sonuc elde edilecek
simdiden iyi toplantilar

Sweetgirl isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.11.2008, 21:22   #6
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick

Türkiyenin dört bir yanına giden Sivasspor aşkı bu sefer izmirde...İzmir'e akmaya var mısınız ?

Haydi Yiğidolar İştişare Toplantısına...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.11.2008, 23:27   #7
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

İleriye dönük iyi bir proje ve zemin hazırlamak adına güzel bir fırsat. İmkanı olan yiğidolarımızın bu toplantıya katılmalarını dileriz.

Bu bölgesel toplantıya, İzmir'den ve yakın çevre illerden olan arkadaşlarımızın gerekli ilgiyi gösterip katılacaklarına inanıyorum.

Her zaman her yerde birlikte çok daha güzele...
Alt 24.11.2008, 23:41   #8
izmirliyigido
Tecrübeli Yiğido

izmirliyigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirliyigido Şuan izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2014 08:59

Tecrübe Puanı: 725 izmirliyigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili Ertuğrul kardeşimizi ve Günay kardeşimizi İzmir'de ağırlamaktan gerçekten büyük mutluluk duyuyorum. İzmir'de yaşayan tüm Yiğidolarında aynı heyecanı duyduğunu ve güzel anı beraber yaşayıp, hatıralarımıza eklemek isteyeceklerini ümid ediyorum.

Bizler sivasspor.com üyeleri olarak, Sivas'lılığın, Yiğidoluğun ve Sivassporluluğun kıymetini daha iyi anlamak, daha çok yaşamak ve bu heyecanı ortak olarak paylaşmak için Türkiye'nin, hatta dünyanın dört bir yanından kıvılcım attık, bu inşallah aleve dönüşüyor. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi tüm dost ve düşman alemlerine göstermek için her platformda elimizden geleni yapmaya çalışacağız.

Sağolsunlar İzmir'deki Yiğidolar hiçbir organizasyonda, hiçbir faaliyette beni kırmadılar, yalnız bırakmadılar. Bu seferde öyle olacağını ümid ediyorum ve bu hoş sohbet anında bir araya geleceğimize inanıyorum.

Birbirimizi tanımak adına, güzel organizasyonları, yapılanmayı, daha da büyümeyi planlamak ve konuşmak, fikir alışverişi yapmak için tüm Yiğidoları bu toplantıya bekliyoruz.

Bu bir ilk olsun, inşallah şehirler arası organizasyonlarda hep birlikte hareket etmeyi de paylaşacağız. Bir bakmışsınız bizde buradan kalkıp İstanbul'a ve Ankara'ya gitmişiz.

Bu toplantıyı gerçekleştiren Ertuğrul ve Günay kardeşlerime tekrar teşekkür ediyor, İzmirli Yiğidoları bekliyorum.

İçinde biraz Sivas kıpırtısı olan bu toplantıya katılır.
izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 00:10   #9
Rallim58
Usta Yiğido

Rallim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rallim58 Şuan Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.04.2012 14:19

Tecrübe Puanı: 789 Rallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOKRallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ertuğrul ve GüNaY'ı duyunca İzmire gitmek geldi içimden.

Bu, tanışma fırsatını İzmir'de yaşayan hiçbir Sivas'lının kaçırmayacağını ümit ediyorum. Zira toplantının akabinde bana hak vereceklerine inanıyorum.

Sadece tanışmak, o tatlı ve bal muhabbetlerini dinlemek ve projeleri paylaşmak adına yine gidilir diye düşünüyorum. Söylemek istediklerime katılımcılar, toplantı sonrasında daha çok hak verceklerdir.
Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 03:03   #10
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RüStü ElmaS Şuan RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDI

Hedeflediğimiz Profesyonelleşme yolunda ilerken önemli bölgelerdeki istişare toplantılarına da bir bir devam etmekteyiz.
Büyük değer verdiğimiz Ege bölgesindeki yapılanmamız için İzmir'de yapılacak olan bu toplantı bizim için büyük önem taşımaktadır.

Maalesef ben katılamayacağım, fakat değerli arkadaşlarım Sitelerimizin Genel Koordinatörü Ertuğrul Özdemir ve Türkiye Sorumlusu Osman Günay bu toplantıya İstanbul' dan geleceklerdir.

İmkanı olan arkadaşların bu önemli toplantıya katılmalarını ve bu fırsatı kaçırmamalarını dilerim.

Ev sahipliği yapacak olan Yalçın abimize de saygı ve selamlarımı iletiyorum.
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil