Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Bir dönem daha belediye başkanlığı yapmak istiyorum - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.09.2010, 21:17   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Bir dönem daha belediye başkanlığı yapmak istiyorum

Sipas tv’nin canlı yayına katılan Sami Aydın, “Milletvekili olsam da bir dönem daha Belediye başkanlığı yapmak istiyorum” dedi.

Başkanlık döneminde olduğu gibi samimi açıklamalar yapan Aydın, 29 Mart seçimlerinin normal bir seçim olmadığını belirterek Menderes gibi konuştu. Aydın, “Seçimi kaybettiğim için kimseye dargın değilim kimseye kırgın değilim. Belki benim için böylesi daha hayırlıdır” dedi.

Belediye eski Başkanı Sami Aydın, katıldığı televizyon programında samimi açıklamalar yaptı. Son günlerde siyasi yaşamında ne yapacağı merakla beklenen Aydın, yol haritasını da anlattı. Önümüzdeki süreçte milletvekilliğine mi yoksa tekrar Belediye başkanlığına mı aday olacağının sorulması üzerine diplomatik dil kullanmadan direkt cevap verdi. Aydın; “ Bu soru bana son zamanlar tüm hemşerilerim tarafından sıkça soruluyor. Şunu ifade etmeliyim ki bin siyaseti bir hizmet aracı olarak gördüm bundan sonrada öyle görmeye devam edeceğim. Milletime memleketime nerede hizmet edebilirsem orada olmak isterim. Ancak şunu söylemeliyim milletvekili olsam da olmasam da bir dönem daha Sivas’a Belediye başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Şimdilik bunu söyleyebilirim. Bunun ötesinde bir şey söylemem söz konusu olamaz kaldı ki siyasette görev almak birazda nasip işidir. Bunun en iyi örneği benim. Yüzde yüz favori olduğum bir seçimi kazamadım. O nedenle şuanda kesin bir şey söylemek için erken” dedi.

KİMSEYE DARGIN KIRGIN DEĞİLİM

Aydın, seçimi kaybetmesini bir vefasızlık olarak düşünüp düşünmediğinin sorulması üzerine ise; “ Geçtiğimiz seçim bizim bildiğimiz bir seçim olmadı. Hepimiz içinde yaşadık gördük. Son derece duygusal bir ortam içinde seçim yasaklarının uygulanmadığı, uygulanamadığı bir seçim oldu. O elim kaza Çarşamba günü vuku bulduktan sonra ben Perşembe günü seçim çalışmalarını durdurdum. İçimden gelmedi, kendime yakıştıramadım, utandım. Şimdi gelip dostlarım bana söylüyor. Ben size oy verdim eşim onlara, nasılsa seçimi kazanırız dediler. Bunu söyleyenleri Ak Partili olduğundan zere şüphe duymadığım arkadaşlarım bunu yaptı. O ortam başkaydı. O seçimi normal bakış açısı ile analiz edemeyiz. O nedenle de bana oy vermeyenlere kırgın dargın değilim. Ben çok iş yaptım da Sivaslılar bana vefasızlık yaptı diye asla düşünmüyorum. Belki benim için böylesi daha hayırlıdır. Ben böyle inanıyorum” diye cevap verdi.

AK –SU’YA BETON DOLDURMAK YANLIŞTI

Aydın, mevcut belediye yönetiminin icraatlarının tekrar tekrar sorulmasına rağmen değerlendirme yapmazken bir konuda sitem etti. En önemli projelerinden olan AK-SU projesinde yapılan değişikliği eleştiren Aydın; “ AK-SU’nun içine 45-50 santim beton doldurulması yanlıştı. Eğim nedeni ile yapıldığı söyleniyor. Eğim problemi yoktu. AK-SU’yu yaparken biz kanal derinliğini ideal olan 120 santimetre olarak yapmıştık. Beton doldurulduktan sonra 70 santimdi. Böyle olduğu için şimdi kanalın dibi gözüküyor buda en ufak bir çamur birikmesinin gözükmesine neden oluyor. Sığ olduğu için betonun rengi suya çıkıyor. Oysaki önceden masmavi bir görüntü verirdi. Bu işlem yapılmadan önce keşke bir sorulsaydı. Ben başkanlık yaptığım dönemde benden önceki Başkanların yaptığı hiçbir projede değişiklik yapmadım. Bunu onlara saygısızlık olarak değerlendirdim” diye konuştu.

Kaynak: Gazete İzci
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2010, 21:24   #2
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bir dönem daha belediye başkanlığı yapmak istiyorum

İnsallah İnsallah İnsallah... Zararın neresinden dönülürse kardır...
Alt 23.09.2010, 21:24   #3
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1311 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yenilgiden ders çıkarmak da bir erdemdir.Ancak milletvekili olduğunda mevcut vekillerden daha çokçalışacağına (onlar hiç çalışmıyor aslında)şüphem yok. Nasip kısmet hadihayırlısı
Alt 23.09.2010, 21:29   #4
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 14:08

Tecrübe Puanı: 592 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hayırlısı olsun...
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar vicente58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.09.2010, 21:30   #5
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Sami Aydın bu şehre vizyon katmıştır.Mevcut yönetim de o vizyon üzerinden hareket ediyor.Sivas'a çok hizmet etti.
Alt 23.09.2010, 21:34   #6
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2179 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence millet vekili olmayı hak ediyor !
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2010, 21:37   #7
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1311 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hak etmesine gerek yok akp nin ilk 3ünde yer alsın direkt mecliste.
Alt 24.09.2010, 01:03   #8
Duhan58
Tecrübeli Yiğido

Duhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Duhan58 Şuan Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.01.2013 13:30

Tecrübe Puanı: 713 Duhan58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bir dönem daha sivasın başında görmek iisteriz bizde en azından yapacakları yarım kalmadan tamamlıyacağına eminim 1i gitti kaldı 4 sene diyorum
Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2010, 01:19   #9
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 786 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zaten vekil olacak nasıl belediye başkanı oalcakki bende onu anlamadım.kendisi vekil oalcağım demişti.
Alt 24.09.2010, 07:21   #10
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Sami Aydın'ın Sivasa gerçekten güzel çalışmaları olmuştur bunu kimse inkar edemez.

Bize koltuk sevdası olan siyasetçi değil, hizmet sevdası olan siyasetçiler lazım. Kim hizmet sevdasıyla bu işlere yöneliyorsa helal olsun derim.Koltuk sevdası için çalışanlara lafım yok...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)