Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

2012 Yaz tarifesi hayal kırıklığı yaşattı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' a Ulaşım İmkanları > Havayolu
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Havayolu Sivas' a Havayolu İle Ulaşım

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.03.2012, 18:25   #1
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 17:17

Tecrübe Puanı: 631 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart 2012 Yaz tarifesi hayal kırıklığı yaşattı

Alıntı:
25 Mart’ta başlayacak yaz tarifesi için çoğu firma artık uçuş planlarını açıklamış durumda. Açıklanan uçuş planları ise Sivaslıyı tamamen hayal kırıklığına uğratacak türden.
  • Geçen aylarda Bakanımız İsmet Yılmaz’ın müjdelediği yaz tarifesinde İzmir uçuşları başlayacak söylemi maalesef gerçekleşmedi ve hiçbir firma yaz tarifesinde İzmir-Sivas-İzmir uçuşunu eklemedi.
  • Geçen sene yaz tarifesinde haftada 10 kez gerçekleştirilen THY’nin İstanbul Atatürk uçuşları da bu yıl haftada 7′de kaldı.
  • Yine geçen sene yaz tarifesinde ve bu sene kış tarifesinde her gün uçan Anadolujet ise haftada 4 güne düşürdü.
  • Bunların yanı sıra Öger Türk Tur ise Dusseldorf uçuşlarını iptal etti.
Tek değişiklik yapmayan havayolu şirketi ise Pegasus oldu ve her gün olan Sabiha Gökçen uçuşlarını icra etmeye devam edecek. [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Biz İzmir, Antalya ve Almanya'da daha çok nokta beklerken maalesef bu yaz havaalanımız için hiçbir gelişme olmadı... Yetkililer her zamanki gibi duyarsız kaldı.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 23.03.2012, 22:08   #2
sensetik
Tecrübeli Yiğido

sensetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sensetik Şuan sensetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.03.2016 13:55

Tecrübe Puanı: 702 sensetik isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: 2012 Yaz tarifesi hayal kırıklığı yaşattı

bizim havaalanına inen kalkan uçakların ödediği para statüsü gereği biraz fazlaymış hocam..o yüzden doluluk oranıda düşük olduğu için havayolu şirketleri çok sefer koymuyor..benim duyduğum böyle..bilmiyorum doğrumu...

Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in arslanları ancak bu kadar şanlı idi
.
sensetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sensetik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.03.2012, 22:34   #3
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 17:17

Tecrübe Puanı: 631 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocam bende tam tersini duydum statüsünden dolayı vergide indirim oluyor, ancak kalktıkları havaalanlarının ki yüksek mesela Adnan Menderes, Atatürk, Sabiha Gökçen...

Ayrıca Sivas'ta uçuşların az olmasının sebeplerinden biri de Sivaslının maalesef Kayseri'yi tercih etmesi. 2 yıl dişini sıkıp aktarmalı da olsa Sivas'a uçsa, 3 yıl hiçbir şirket buna duyarsız kalamaz.

Birde şu noktaya temas etmek isterim ben yılda 9-10 kere İstanbul-Sivas uçarım ve şu ana kadar %70'den aşağı doluluğu olan uçak görmedim. Bunun en iyi ispatı daha Temmuz'a uzun bir süre olmasına rağmen THY biletleri şimdiden aşırı pahalanmış çünkü rağbet var. Millet erkenden almaya çalışıyor artık.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 24.03.2012, 19:59   #4
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence de talep yok bahanesi inandırıcı gelmiyor.
1 ay öncesinden bile 210 TL civarında olursa fiyatlar, hali ile ...

Oysa kampanyaları diğer şehirler gibi arttırsalar nasıl faydalı olacak, millet zaten otobüsü bırakmak için bahane de arıyor.
Alt 26.03.2012, 10:47   #5
Eko58fb
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Eko58fb Şuan Eko58fb isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.07.2014 17:40

Tecrübe Puanı: 0 Eko58fb FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hava yolu şirketleri seferleri neye göre artırıp azaltıyor bilemiyorum ama ben şimdiden mayıs ve ağustos gidiş dönüş uçak biletlerimi aldım.Sivas a ilk defa bu sene uçakla gelmek nasip olacak.şimdiye kadar otobüsle gelir giderdim ama yol 11-12 saat çekilmiyor çok uzun bir süre.Ayrıca havaalanından Sivasa belediye otobüslerinin başlayacağını duymuştum başladımı acaba yada ne zaman başlayacak? Şu hızlı tren bitsede trenle gelsek daha iyi olacak tccd nin sitesinde en son güncelleme tarihi 04-11-2011 neredeyse o tarihten bu güne her gün bakıyorum hızlı tren sivas hattına bir ilerleme varmı diye ama daha henüz yok umarım 2015 e biter.
Eko58fb isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2012, 18:23   #6
aktassa
Usta Yiğido

Bizde başlamasını isteriz ama diğer iller varken maalesef devletimiz Sivas'a yatırım yapacak gibi de görünmemekte.
Baksanıza havacılık alanında bile sistemi oturtamamışken...
Alt 26.03.2012, 18:36   #7
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Her sene yaz tarifesinde bunu yaşıyoruz... Her sene de tartışıyoruz... Her sene ben hariç heralde sitedeki herkesin beklentisi çok fazla... Her sene de anlatıyorum ama değişen birşey yine olmuyor. Hava alanı yatırımı henüz gereksizdi. Önce uçağı indirmek gerekiyordu. Bu da bürokrasinin işiydi. Ama bürokrasi bize kullanılmayan Türkiye'nin büyük pisti ile damı akan fakat güzel görünen bir hava alanı bıraktı. Bana kızdı insanlar o vakit Abdullatif Şener'e kızdığım için. "Sanki Concorde inecek ne gerek var bu kadar yatırıma önce iş sahası açsınlar yolcu yaratsınlar sonra yatırım yapsınlar." demiştim o zaman da insanlar bana gülmüştü. Şimdi uğraşsınlar. Sevgili İsmail Kardeşim, ikimizin de Sivas sevdası ortada ama ben dişimi sıkmak zorunda mıyım? İkimiz de bu şehrin gelişmesini istiyoruz fakat ne Türkiye ne de Sivas böyle gelişmez... Göz boyama ile bir yere varılmaz. Önce iş sahası yaratılmalı, devlet yatırımı artırılmalı yoksa ata mirasını satarak ülkeyi yönetenler satacak birşey kalmadığında ortadan kaybolacak olan yine biz halka olacak.

Şu anda İstanbul uçaklarının doluluğu gayet iyi Sosyal Devlette kar etmeden halka hizmet amaçlı zarar etsen dahi çalıştırabileceğin bazı işletmeler vardır. THY' de bunlardan birisi. Vergiden zarar etsen bile devam ettir hatta İzmir seferlerini bile koy. Bu da işin başka bir yönü.

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.03.2012, 23:13   #8
aktassa
Usta Yiğido

Onun için Sivastan anlayan sivaslı bir vekil gerekli.
Her şey sadece resmiyetle değil, biraz güleryüzle de yapılabilir.
Mecliste çoğunluğu bulunan partiden birkaç milletvekili şirketlere ayaküstü bir ziyarette bulunsa ve vatandaşları için böyle bir iyilik istese, bence hepsi de fazladan birkaç sefer koyarlar diye düşünüyorum...
Alt 27.03.2012, 00:11   #9
sevgim 58
Usta Yiğido

sevgim 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgim 58 Şuan sevgim 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.06.2015 01:53

Tecrübe Puanı: 970 sevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblick

bizde hep kayseriye ucuyoruz cünkü sivasa giden ucaklar cok pahali .... keske fiyatlari daha uygun olsaydi da bizde sivasa ucabilseydik daha güzel olurdu ..
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sevgim 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 01.04.2012, 19:48   #10
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 01:22

Tecrübe Puanı: 754 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sevgim 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bizde hep kayseriye ucuyoruz cünkü sivasa giden ucaklar cok pahali .... keske fiyatlari daha uygun olsaydi da bizde sivasa ucabilseydik daha güzel olurdu ..
Sivas´a aktarmali bakmalisin.
Istanbul´da birkac saat beklemek zorundasin ama fiyatlari daha uygun.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil