Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas Sembol Projesi (Eski Sanayi) - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.01.2016, 15:01   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Sivas Sembol Projesi (Eski Sanayi)

+ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.

Sivas Belediyesi tarafından Eski Sanayi Bölgesi’ne uygulanması planlanan Sivas Sembol Projesi’nin tanıtım ve değerlendirme toplantısı, Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

TSO Ahmet Emmioğlu Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Belediye Başkanı Sami Aydın, TSO Başkanı Osman Yıldırım, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Belediye Başkan Yardımcıları; Hasan Karaman, Mehmet Muaz Uzun, Kazım Özgan, Abdurrahim Ceyhan ve Müteahhitler Derneği Başkanı Sami Arifer, Mimarlar Odası Başkanı Serdar İnce ile şehrimizde faaliyet gösteren iş adamları katıldı.

Gelinen son noktayı katılımcılara anlatan Başkan Aydın, uygulanması planlanan projenin sadece Belediye ve mülkiyet sahibi olanların değil, tüm Sivas’ın projesi olduğuna dikkat çekerek, “Bu projeye ne kadar çok fikir dâhil edersek hata oranının o derece azalacağını ve çözümün daha kolay olacağını düşünüyoruz. Burada; TSO, SESOB, Mimarlar Odası, müteahhitler ve emlakçı temsilcileri var. Yani bu sektörün içerisinde olan, bu konuda bize fikir sunacak, eleştiride bulunacak ve eksikleri dile getirecek bir temsilci heyeti olarak buradayız. Bu alanı Sivas’ın modern bir yüzü olarak nitelendiriyorum. İnşallah tamamlandığı zaman farklı bir projeyi ortaya çıkarmış olacağız. Çok sayıda parçalı mülkiyeti münferit bir şekilde çözmek kaliteli bir projeyi ortaya çıkarmak adına yeterli olmayacaktır. Bu anlamda yaklaşık 80 dönümlük bir alanı tek bir proje olarak hayata geçirmeyi planlıyoruz. Hedefimiz 2016 yılında burada inşaatı başlatmak.” şeklinde konuştu.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil