Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > Kangal
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Kangal Kangal İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 18.11.2007, 12:10   #11
kara_mavi27
Yeni Yiğido
NO AVATAR

kara_mavi27 Şuan kara_mavi27 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.06.2008 14:21

Tecrübe Puanı: 0 kara_mavi27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: kalburçayırı

Alıntı:
fatma Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
çok memnun oldum.hemen babamlara sorayım.. buraları merak etmeyin köyün fotoğraflarını ekleyeceğim siteye... en kısa zamanda
heycanla bekliyorum ben de oraların hiç fotosu yok

Alıntı:
nurettin. Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kalburçayırında şu an ikamet eden kimse varmı yoksa tamamen boşaldımı. bu termik santralinin yöre halkına her ne kadar iş imkanı sağlamış olsada o güzelim köyünüzü ve turnalıyı (şuuğulu) mahvetti diye düşünüyorum. sanırım yarın etyemezi (ağcakaşı) da aynı akibet bekliyor. kıymetli hemşehrim bizim yeniköyünde sitesine gir bazende oradanda görüşelim inşallah. tüm civar köylülere vede bizi ziyaret eden sivaslı hemşehrilerime selamlar. Nurettin GÜNEYLİ
boşaltıldı kimse yaşamıyo 1988 de ayrıldık köyden kömür işletmesi özelleşince sivası ünüverstede okurken biliyorum otaraflara en son 2000 yılında gördüm kimse yoktu

Konu kara_mavi27 tarafından (18.11.2007 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
kara_mavi27 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil