Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 01.04.2008, 02:42   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart YENİ BİR SOLUK

Sivas'lı hemşehrimizden yeni bir çalışma daha.Sivas'lı Şeref Sayar'ın kaleme aldığı gurbetçilerimizi konu alan "İçimdeki ihtilal" adlı kitap yoğun ilgi göreceğe benziyor.
Aslen Şarkışla'lı olan,babasının memuriyeti nedeniyle ilk ve orta öğrenimini Sivas merkezde yapan,Üniversite yılları Malatya´da geçen Şeref Sayar da birçok vatandaşımız gibi geçimini Avrupa'da sağlamak zorunda kalan hemserilerimizden biri.
Almanya´ya geldiği günden bu yana yaptığı sosyal çalışmalarla burada yaşayan gençliğimizin kültürel eksikliklerini tamamlamaya çalışan Sayar şimdide yeni kitabıyla bizlerle buluşuyor.

"İçimdeki İhtilal" ismiyle piyasaya çıkan kitap yıllar,önce bizleri buralara sürükleyen yolcukların ve memleketteki onca zenginliklere rağmen hayattan tad alamadan adı bile duyulmadan kaybolup giden milyonlarca kahramanın destanı niteliğinde.

20 Nisanda Beyaz Saray Düğün Salonunda Sivaslılar Gecesi organizasyonunda çalıştırdığı öğrenciler tarafından tiyatro ve skeç çalışmaları sergilenecek olan Sayar siz hemşerilerimizin destekleriyle daha bircok başarılı çalışmaya imza atmak icin hazır bekliyor
Eklenen Resim Ön ?zlemesi

Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2008, 20:14   #2
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart -->: YENİ BİR SOLUK

Sivas'lı hemşehrimizden yeni bir çalışma daha.Sivas'lı Şeref Sayar'ın kaleme aldığı gurbetçilerimizi konu alan "İçimdeki ihtilal" adlı kitap yoğun ilgi göreceğe benziyor.benim temennim bu eserin büyük kitlelere ulaşması yılların tecrübesi olan bu kitap hepimize hayırlı olsun yazarımızın emeğine sağlık sağolsun var olsun
Alt 01.04.2008, 22:44   #3
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein
Standart --->: YENİ BİR SOLUK

hayirli ugurlu olsun
insallah cok ilgi duyar

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2008, 23:58   #4
Bawo
Yasaklı
NO AVATAR

Bawo Şuan Bawo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.08.2008 11:12

Tecrübe Puanı: 0 Bawo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yawww sivaslı hemşerilerimizin sanatla uğraşmaları çok güzel. siyaseti beceremiyorlar ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar,neyi savunduklarını bile bilmiyorlar. Sivaslıları sanatla iç içe olmaya davet ediyorum. Belki sanat sivaslılara siyasetide öğretir.)
Bawo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2008, 01:13   #5
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 15:27

Tecrübe Puanı: 888 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: YENİ BİR SOLUK

Saygıdeğer hemşehrimiz Şeref Sayar Beyefendiyi tebrik ediyorum,kitap yazmak kolay iş değil bende birzamanlar bu heves içerisine girdim ve ne denli zor bir sanat olduğunu fark ettim ancak 250 sayfa yazabildim.
Özellikle kitabın konusu dikkatimi çekti gurbetçilerimizi konu alıyor olması bilmeyenleri veya bilipte ne cenderelerden geçtiklerini hatırlamak isteyenler için tam isabet olmuş.
Kitabın ismi ise bence bu kitabı çekici kılan başka bir unsur İÇİMDEKİ İHİTİLAL bence hepimiz bu ihtilali yaşıyoruz,kimimiz maddiyatla ilgili,kimimiz maneviyatla ilgili,kimimiz bir başka nedenleri ya bir ihtilal ile geçiyoruz,yada ihtilale uğruyoruz.
Şeref Bey'i kutluyorum ve başarılarının daim olmasını diliyorum.
İnşaAllah kitap gerekli ilgiyi görür.
Alt 03.04.2008, 17:33   #6
RüStü ElmaS
Administrator

RüStü ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RüStü ElmaS Şuan RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 RüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDIRüStü ElmaS TAM BIR BEYEFENDI

Hemşerimiz Şeref Sayar beyi bu güzel çalışmasından dolayı tebrik ederim. Gurbette yaşayan milyonlarca insanımızın destansı hayatlarını kaleme alarak unutulmasının önüne geçtiği için ayrıca kutluyorum. Sivas'ın gurbetteki aydın ve aydınlık yüzlerinden olan Şeref beye yazı hayatında başarılar diliyorum.
RüStü ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2008, 18:12   #7
havacı
Tecrübeli Yiğido

havacı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

havacı Şuan havacı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.06.2015 01:54

Tecrübe Puanı: 630 havacı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

can hemşerimize yazdıgı bu eşsiz eser için teşekkür ederim herkesin okumasını diliyorum

Tarih yazdım kaç asıra
Şehidim var sıra sıra
Kimse bakmasın kusura
Türkiye Türk vatanıdır
havacı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2008, 21:13   #8
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Hemşerimizi yeni kitabından dolayı kutluyorum,inşallah çok satar. Kitabın ismi oldukça iddialı,gurbetçilerimizin çektiği çileleri hep duyoruz. Gurbette kültürel yozlaşma çok daha hızlı oluyor. Sivil toplum Örgütlerine çok iş düşüyor,gelecek nesillerin asimile olmaması için sürekli kültürel faliyetlerin yapılması gerekiyor.

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2008, 16:26   #9
tarim58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

tarim58 Şuan tarim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.07.2008 11:44

Tecrübe Puanı: 0 tarim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

HEMŞERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM.BAŞARILAR DİLERİM
tarim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil