Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Mustafa Yılmaz - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.05.2011, 12:55   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Mustafa Yılmaz

13 Nisan 1980 tarihinde sivas ili doğanşar ilçesi içdere köyünde dünyaya geldi...
ilk öğretimini köyünde tamamladıktan sonra anadoluyu saran göç dalgasıyla 1989 yılında sivas merkeze taşındı..
Dönemin şartları zor olması münasebetiyle okuluna devam edemedi...ancak hayat bir okuldu ve bu felsefesiyle kendi kendini yetiştirmek bir okul okumaktır düşüncesiyle hayata atıldı...
Bir müddet ayakkabı boyacılığıda yapan mustafa yılmaz daha sonra sivasta gez matbaasında çırak olarak işe başladı...
İşine çok çabuk adepte olan yılmaz yaklaşık 3 yıl gibi bir sürede işyerinde ustabaşı oldu.. o yaşlarda aldığı bu sorumluluğun üstesinden gelmek çok zor bir durum olsada hayat felsefesi önce işine sadık ve dürüst olmaktan geçtiği için layıkı ile görevinin üstesinden geldi...
2000 yılına kadar gez matbaasında çalışan mustafa yılmaz aynı zamanda matbaacılık okulundan üç yıllık bir eğitimden sonra kalfalık belgesinide almış oldu...
2000 yılında her TÜRK'ün görevi olan VATAN borcunu ödemek için askere alındı...
Acemi birliği kütahya jandarma taburu 17. bölük olmak üzere cezaevi jandarması eğitimini alarak acemilik dönemini bitirdi...
usta birliğini ise koceli daha sonra gebze kapalı cezaevinde jandarma onb. olarak yaptı...
Usta birliğindede bir çok görevde bulundu bilgisayarlı sorgulama sistemi sorumlusu yazıcılık vs gibi çeşitli görevlerde bulundu...
200 lise mezunu arasında yapılan onbaşılık sınavlarında kocaeli 2.cisi gebze 1.cisi olarak onbaşı pırpırını taktı....
Vatan borcunu Ödedikten sonra Memleketi sivasa ailesinin yanına döndü...
1 yıl kadar yine aynı işyerinde çalıştıktan sonra artık daha büyük projelere imza atması gerektiği kanaatine vardı ve oda her anadolu çocuğu gibi istanbulun yolunu tuttu...
İstanbulda 2 yıl kadar matbaacılık sektöründe devam eden mustafa yılmaz şartlar gereği matbaacılığa veda ederken reklam işine soyundu şuanda sahibi olduğu reklam şirketinine kar ortağı olarak başlayan mustafa yılmaz daha sonraki yıllarda SİVAS VİTRİN HABER dergisini kurarak hem yöresine bir hizmette bulunmuş oldu hemde doğup büyüdüğü yerleri unutmayarak vefa borcunu ödemeye çalışmıştı...2009 yılında reklam işini biraz daha genişletmek için Televizyon Proğramcılığına soyundu..
İlk defa kamera karşısına geçmiş olmanın ve ilk defa mikrofona konuşmanın yüzbinlere hitap etmenin verdiği heycanla ve içindeki memleket sevdası özündeki anadolu hasretiyle anadolu vitrini programıyla ekranlarda boy göstermeye başladı...
Anadolumuzun bir çok yerini gezerek festivallerde eğlencelerde programlarıyla anadolu başta olmak üzere binlerce insanın gönlünde taht kurdu...
Şuan MEDYA TV'de ANADOLU VİTRİNİ ile SİVAS'ın YOLLARINA programıyla izleyicisiyle buluşan mustafa yılmaz 5 çocuklu bir ailenin ortanca oğludur. iki abisi evli mustafa yılmaz ise bekardır...
Mustafa Yılmaz severleri güzel yürekleriyle destek olanları kutluyor desteklerini esirgememelerini temenni ediyoruz.

Videolar:
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

+ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.
ERROR: If you can see this, then [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] is down or you don't have Flash installed.

Mustafa Yılmaz Fan Clup

Mustafa YıLmaz Ve Muhteşem Şiirleri

Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 10 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2011, 13:22   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Mustafa Yılmaz

Genç yaşta böyle bi başarıya ulaşmasını dürüst ve çalışkan kişiliğine bağlıyor takdir ediyorum.Yolun açık olsun Mustafa kardeşim,Bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim..
Alt 19.05.2011, 14:19   #3
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Mustafa Yılmazın bir çok şiirini dinledim. Gayet başarılı buluyorum. İnşallah daha iyi olur daha çok başarıya imza atar.
Alt 19.05.2011, 18:24   #4
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1762 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aferin böyle hiç bir pisliğe bulaşmadan kendini yetiştiren insanları can.u gönülden kutlamak lazım bravo kardeşime rabbim sağlık sıhhat versin başarılarının devamını diliyorum.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2011, 08:57   #5
LALE_DEVRI
Yeni Yiğido

LALE_DEVRI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LALE_DEVRI Şuan LALE_DEVRI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2012 12:31

Tecrübe Puanı: 0 LALE_DEVRI FAZLA SÖZE GEREK YOKLALE_DEVRI FAZLA SÖZE GEREK YOK

ilk defa dinledim kendisini, sivasli oldugu belli sairlik ruhunda var , siirleri yürekle okuyor,
abimize basarilarinin devamini diliyorum
LALE_DEVRI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı LALE_DEVRI'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2011, 11:41   #6
reflexblu
Yiğido
NO AVATAR

reflexblu Şuan reflexblu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.02.2012 22:06

Tecrübe Puanı: 478 reflexblu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Merhaba Sevgili Dostlar...Öncelikle Bu özverili çalışmalarınız...duyarlı davranışlarınız...sahiplenen duruşlarınızdan dolayı hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum...siteye girmekte biraz zorlandım ama yönetici arkadaşım sağolsun özveriyle yardımcı oldu emeğine sağlık...güzel yorumlarınız için diyecek söz bulamıyorum çok teşekkür ederim...herkeze saygılar sunar başarılarınızın devamını dilerim...Mustafa YıLmaz...
reflexblu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı reflexblu'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2011, 13:05   #7
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 684 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mustafa kardeşimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum..Yiğido böyle olur işte yolun ve bahtın açık olsun kardeşim..
Alt 20.05.2011, 17:33   #8
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1475 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ozanlar kenti pırıl pırıl bir ozan daha yetiştirmiş yolu açık şansı bol olsun inşallah çok daha iyi yerlerde görürüz.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2011, 09:40   #9
reflexblu
Yiğido
NO AVATAR

Teşekkür Ediyorum...
reflexblu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar reflexblu'e Teşekkür Ediyor...
Alt 21.05.2011, 10:28   #10
reflexblu
Yiğido
NO AVATAR

KarLı Dağı Meşhurmuş Gidememki Ben.
İstanbuLda Üşürüm Donarım Gardaş.
Kaç Fakir öLüyor Soğuktan BiLsen.
Sivasın Aşkından Geçemem Gardaş...

KızLarı Güzel Bide Büyük Diyolar.
Kaybolurum Yolumu BiLemem Gardaş.
Bu Zamanda GençLer GünLük Seviyolar.
Sivastan Başka Yar BiLemem Gardaş...

Pastırması Hakiki Fiyatı Pahalı.
Ben Paramı YoLda BuLmadım Gardaş.
Benim Memleketimin Suyu HavaLı.
Sivastan Başka Lezzet Görmedim Gardaş.

Havası İnsanı İyiymiş Karadeniz in .
Sivastan başka dost Sevmedim gardaş.
Yiğidodur Lakabı Memleketimin.
Sivasın Suyundan Başka İçmedim Gardaş.

Toprağının Kokusu BiLe Başkadır Başka.
Hasretini Bir gün Çekmedim Gardaş.
Sivasın Sevdası Götürür Aşk'a.
YoLundan Başka YoL Gezmedim Gardaş...
Sivasımın Kokusuna Doymadım Gardaş...

Bu Şiirin Videosu için Lütfen...Fan Sayfamızı Ziyaret edin...
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar reflexblu'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil